Lakiery Nails Company

Lakiery Nails Company

Nails Company

Nails Company to marka, która o swojej renomie nie musi nikogo przekonywać. Od wielu lat firma Nails Company ciężko pracuje na dobrą opinię wśród użytkowniczek, a najważniejsze - ta droga daje świetne rezultaty! Lakiery hybrydowe Nails Company oferowane przez hurtownię kosmetyczną La Diosa to najlepsze, możesz podarować swoim paznokciom. To najlepsze, mężczyzna może ofiarować w prezencie swojej ukochanej. Lakiery hybrydowe zapewniają świetny wygląd przy bardzo łatwej aplikacji. Efekty osiągalne przy stosowaniu lakierów hybrydowych równać się mogą profesjonalnym zabiegom w gabinetach kosmetycznych! Błyskawiczny czas, po którym będą gotowe (brak konieczności schnięcia!), sprawia, że zaraz po nałożeniu lakieru możemy iść na miasto, bądź do szkoły.

Lakiery hybrydowy kolorowe GELIQUE

Nails Company GELIQUE to świetna seria lakierów, w której znajdziemy bardzo nowoczesne kolory. Doskonale wpisując się w aktualnie obowiązujące trendy, lakiery hybrydowe GELIQUE nierzadko kreują także całkiem nowe style w świecie paznokci! Youtuberki za nimi szaleją, instagramowe influencerki dawno ochrzciły GELIQUE mianem rewelacji, a tysiące klientek hurtowni La Diosa swoimi zakupami potwierdzają - GELIQUE są najlepsze!

Lakiery hybrydowe kolorowe GLAM FLAKES

GLAM FLAKES to cudownie lśniące kolory nawiązujące do świata minerałów. Oto niektóre z nazw lakierów tej linii. Azuryt to głębia błękitu, gdzieniegdzie urozmaicona fioletowym pyłkiem, zaś cytryn emanuje bursztynowym blaskiem z dodatkami słonecznej żółci. Lapis z kolei reprezentuje błękit znany z głębi oceanów. Rubin to fioletowo - niebieski i hipnotyzują błyszczący lakier, swoim blaskiem nawiązującym do gwiazd. Skoro już o gwiazdach mowa - GLAM FLAKES to także różne lakiery nawiązujące do gwiazd. Przepiękny brokatowy pyłek, obecny w każdym z nich umożliwia wybór odpowiedniego typu nawet najbardziej wymagającym miłośniczkom manicure i pedicure. Są to bardziej jednolite odcienie, w porównaniu do tych ze świata kamieni, a przez to bardziej uniwersalne. Nadadzą się zarówno do pracy, jak i do dziennych zajęć w naszym domu.

Lakiery hybrydowe kolorowe GLAM STAR

GLAM STAR świetnie sprawdzą się na każdej imprezie, jednak także konferencja, w której bierzesz czynny udział jako lektorka, nie może się bez nich obejść! Jest tak dlatego, iż GLAM STAR kochają się lśnić w oczach dziesiątek widzów. Ich blask jest urzekający, a gwiezdny pyłek doskonale współgra z każdym rodzajem ubioru. Czy to w akompaniamencie eleganckiej sukni wieczorowej, czy nie bardziej stonowanym stroju - GLAM STAR wszędzie sprawdzą się świetnie!  

Lakiery magnetyczne MAGNETIQUE

Lakiery magnetyczne MAGNETIQUE to doskonały przykład innowacji w świecie lakierów. Jeszcze parę lat temu nie do pomyślenia byłby lakier oparty na metalowych opiłkach, sterowanych za pomocą magnetycznej różdżki. Świat się jednak zmienia, a lakiery magnetyczne stały się faktem! Lakier MAGNETIQUE, dzięki specjalnego patyczkowi który jest magnesem, umożliwia nakierowywanie w dowolne miejsce drobinek metalu, a także zmianę ich natężenia. Dzięki temu możemy tworzyć bardzo wymyślne wzory, będąc ograniczaną wyłącznie przez własną wyobraźnię! Magiczny pyłek jest dostępny w wielu różnych odcieniach, różne są także kolory lakierów w palecie MAGNETIQUE, toteż nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zachęcić Cię, droga Klientko do wybrania swojego ulubionego typu!

Lakiery magnetyczne MOON CAT EYE 3D

Efekt kociego oka nadchodzi! Oto objawienie świata paznokci. Hashtag #cateyeeffect od dobrych paru miesięcy nie schodzi z pierwszych miejsc rankingów instagrama. Trudno się temu dziwić - niepowtarzalny efekt uzyskiwany jest za pomocą mikroskopijnych opiłków metalu, podobnie jak w przypadku lakierów magnetycznych. Jest to w rzeczy samej bowiem siostrzana seria do lakierów magnetycznych firmy Nails Company. Efekt kociego oka jest zjawiskowo piękny i zawsze zwraca na siebie uwagę. Warto więc wybrać go na okazję, kiedy będziemy w centrum zainteresowania - wyjście do kina, wspólny obiad z przyjaciółmi, zakupy z teściową. Wszędzie tam, gdzie wymagana jest stuprocentowa pewność siebie, lakiery z efektem kociego oka dają z siebie wszystko. I liczą na to samo z naszej strony!

Lakiery termiczne GELIQUE THERMO

Lakiery termiczne GELIQUE THERMO to słynne i znane na całym kosmetycznym świecie lakiery zmieniające kolor pod wpływem ciepła. W wyniku różnicy temperatur nasz kolor ulegnie zmianie, podobnie jak to ma miejsce w przypadku, znanych nad od dawna, kubków termicznych. Oprócz dwóch skrajnych kolorów, widoczne także będą kolory pośrednie, więc oferowane spektrum barw w ramach jednego modelu jest wręcz przeogromne!

Bazy / Topy

Bazy to bardzo pomocne specyfiki, mające na celu poprawę witalności naszych paznokci. Dobra baza jest niezbędna, jeżeli chcemy zaopatrzyć nasze paznokcie w niezbędną dawkę witamin. Jedną z funkcji bazy do paznokci jest na przykład ochrona przed urazami paznokcia. Baza wydłuża także naturalną płytkę paznokcia, nawet do kilku milimetrów! Witaminy E i B5 są znane jako bomby zdrowotne w świecie manicure i pedicure.

Ich stosowanie gwarantuje dużo większą witalność naszych paznokci, oraz mniejszą podatność na ukruszenia i uszkodzenia mechaniczne. Pamiętajmy - lepiej zapobiegać ubytkom lakieru, niż potem żałować. Firma Nails Company oferuje również topy, których zadaniem jest chronienie zewnętrznej warstwy naszych hybryd. Dzięki topom warstwa nabłyszczająca wytrzyma dużo dłużej, przyczyniając się do lepszego efektu wizualnego i estetyki. Topy mają także zadanie typowo wizualne, jak chociażby matowienie lakieru. Ich zastosowanie jest więc wielowymiarowe i zaskakująco wszechstronne.

Warto je wypróbować, gdyż charakteryzują ja wyłącznie same zalety. Innym typem oferowanych produktów są zestawy 2 w 1, a więc łączące funkcje Baz i Topów. Dzięki takim lakierom możemy zarówno pomóc naszej płytce, jak i warstwie nabłyszczającej. Bazy oraz Topy aplikujemy za pomocą pędzelka. Są one bezpieczne i nie zmieniają koloru hybryd - o ile oczywiście dany produkt nie ma takiej funkcji przewidzianej, jak chociażby Topy matujące.

Posted on 2019-04-17 Lakiery do paznokci 0 194

Leave a CommentLeave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Blog archives

Blog categories

Latest Comments

No comments

Blog search

Menu