Filtry

Włączone filtry:
  Producent
  Płyny i preparaty ML
  L. Hybrydowe pojemność
  • Lakiery hybrydowe kolorowe
   Lakiery hybrydowe kolorowe

   Lakiery hybrydowe kolorowe Indigo

   W dobie dzisiejszej kosmetyki podstawą do wykonania idealnej stylizacji paznokci, są lakiery hybrydowe. Jest to obecnie najlepszy na rynku trend typu must have! Dlaczego lakiery hybrydowe tak zawładnęły rynkiem kosmetycznym? I jakie kolory możemy znaleźć w palecie kolorów? Wszystko zależne jest od naszych preferencji i wymagań. Kolorów są pełne palety. Naszym jedynym zadaniem, które nie będzie na pewno łatwe jest dokonanie wyboru, który kolor, a może kolory są dla nas najpiękniejsze.

   Lakier hybrydowy jest to światłoutwardzalny lakier, dzięki któremu możemy cieszyć się z pomalowanych paznokci nawet do 3 tygodni. Po tym czasie niezbędna jest zmiana koloru z racji powstałego odrostu paznokcia. Lakiery hybrydowe cieszą się coraz to większą popularnością i mają ogromną liczbę wiernych fanek. Spora liczba dziewcząt samodzielnie próbuje swoich pierwszych kroków w domu podczas prób malowania paznokci lakierami hybrydowymi. Do utwardzenia paznokci hybrydowych potrzebować będziemy lampę UV lub lampę LED. Jest to niezbędnik do uzyskania odpowiedniego efektu końcowego.

   Jakie lakiery hybrydowe wybierać?

   Na stronach internetowych możemy znaleźć wiele dostępnych marek lakierów hybrydowych. Oferta zawiera wiele lakierów o różnych kolorach. Kolorowe lakiery stojące na sklepowych wystawach cieszą nasze oczy, kusząc do zakupu. Jedną z najbardziej popularnych marek lakierów jest firma Indigo. W swojej ofercie ma mnóstwo kolorowych lakierów hybrydowych o różnych odcieniach i nasyceniach kolorów. 

   Lakiery Indigo - czy warto?

   Kolorowe lakiery hybrydowe marki Indigo cechują się idealną konsystencją. Lakier nie rozlewa się na skórki, dzięki temu że jest odpowiednio gęsty. Dlatego już przy pierwszym pokryciu paznokcia lakierem uzyskamy idealnie pomalowane paznokcie. Pomimo tego jednak producent zaleca malowanie paznokci dwiema warstwami lakieru, tak by dłużej cieszyć się pięknie wyglądającymi paznokciami. Kolory Indigo są bardzo nasycone, nie pozostawiają smug na paznokciach, a paznokcie stają się idealnie gładkie. Ponadto w lakierach Indigo znajdziemy idealnie dopasowany pędzelek do paznokci, dzięki któremu bardzo precyzyjnie będziemy mogli pomalować paznokcie lakierem, a pokrycie płytki paznokciowej tuż przy wałach paznokciowych już nie będzie takim problemem. Skrócimy czas wykonywania paznokci hybrydowych mając w ręce odpowiednie narzędzie pracy. 

   Kolorowe lakiery hybrydowe - czy drogie?

   Każda z nas zapewne wiele razy zastanawiała się nad cenami lakierów hybrydowych, czy nie są one za drogie i czy nie przesadzimy kupując jednak większą ilość buteleczek. Inwestując pieniądze w odpowiednie lakiery hybrydowe zyskamy tylko na czasie i dłużej będziemy cieszyć się trwałością paznokci. Cena za lakiery hybrydowe w różnych kolorach wynosi średnio około kilkadziesiąt złotych w zależności od danej kolekcji lakierów jak i pojemności buteleczki z lakierem. Im większa pojemność buteleczki tym cena jest wyższa. Jednak przeliczając pojemność buteleczki, bardziej kalkuluje się kupno większego lakieru hybrydowego. Dzięki czemu nie będziemy musieli dokupywać kolejnej buteleczki w niedługim czasie. 

   Kolekcje lakierów hybrydowych

   Firma Indigo w swojej ofercie sprzedażowej wprowadziła kolekcje tematyczne lakierów. Każdy kolor należy do danej kolekcji. Jest to zabieg marketingowy, jednak bardzo przypadł do gustu klientkom, które co kilka tygodni, a czasami miesięcy nie mogą doczekać się premiery nowej kolekcji lakierów. Lakiery hybrydowe szybko zagościły na rynku kosmetycznym i cieszą się ogromnym powodzeniem. Nie prędko zostaną zastąpione czymś innym, bo mają jednak ogromne zaplecze fanek. Warto zainwestować w lakiery hybrydowe by samemu spróbować sił w stylizacji paznokci.

  • Bazy/ Topy
   Bazy/ Topy

   Bazy, topy do paznokci Indigo

   Wiele dziewczyn decyduje się już na samodzielny manicure hybrydowy w domu. Nie jest to niemożliwe do zrobienia, ale wymaga od nas na pewno nakładu pieniężnego, który należy zainwestować w odpowiedni sprzęt i narzędzia pracy i cierpliwości dopóki nie zdobędziemy wprawy. W co musimy się zaopatrzyć wykonując stylizację paznokci? Co jest niezbędne? Na co warto zwrócić uwagę? A czego lepiej unikać? 

   Odpowiednie preparaty Indigo

   Nawet najładniej pomalowane paznokcie nie przetrwają dwóch tygodni jeśli nie zabezpieczymy płytki odpowiednio na dłuższy czas. Ważne jest by przed nałożeniem bazy pod lakier odpowiednio odtłuścić paznokcie. W ten sposób pierwsza warstwa lakieru, w tym przypadku baza odpowiednio mocno przylgnie do paznokcia w skutek czego będziemy mogli cieszyć się trwałością lakieru nawet dwa tygodnie. 

   Baza hybrydowa Indigo

   Pod każdy kolor hybrydowy musimy nałożyć bazę. Jest to podstawa trwałego manicure. Wyjątkowo zwiększa ona przyczepność lakieru do płytki paznokcia. Ponadto baza hybrydowa chroni nasze paznokcie przed przebarwieniami. Podczas nakładania na paznokcie ciemnych kolorów hybrydowych po jakimś czasie paznokcie mogą stać się żółte lub lekko zielone. Wyglądało wtedy mało estetycznie i ciężko pozbyć się powstałych zmian. Ponadto baza posiada bardzo dobrze wyprofilowany pędzelek tak byśmy mogli bez problemu pokryć dokładnie całą powierzchnię paznokcia. Warto pamiętać także o tym, że baza jest lekko rzadsza od lakierów kolorowych. Dlatego trzeba bardzo ostrożnie aplikować ją na paznokcie tak by nie zalać skórek. Utwardzona baza na zalanych skórkach może spowodować zapowietrzenie preparatu, a w niedalekiej przyszłości odpryśnięcie koloru. Najważniejsze jest to, by pilnować aby warstwy bazy hybrydowej były perfekcyjnie cienkie. W takim przypadku zabezpieczymy wolny brzeg paznokcia. Bazę utwardzamy tak jak lakiery kolorowe. Wystarczy 30 sekund w lampie LED/UV.

   Top hybrydowy Indigo

   Top jest to ostatnia warstwa lakieru aplikowana przy stylizacji hybrydowej. Podobnie jak w przypadku bazy, top nakładamy równie cieniutko na paznokciu. Top służy do perfekcyjnego wykończenia manicure. Nadaje on połysk paznokciom i utrwala kolor, którym są pokryte. Dba również o to, aby paznokcie nie ulegały zarysowaniom i uszkodzeniom. Czas utwardzania w lampie nie ulega zmianie. Również jest to 30 sekund w lampie LED/UV. Jedyna nowość jaka się może pojawić to warstwa dyspersyjna, którą należy przetrzeć. 

   Warstwa dyspersyjna? A co to takiego?

   Warstwa dyspersyjna jest to lepka warstwa, która pozostaje na paznokciu po jego utwardzeniu. Nie należy się tym martwić. Nie oznacza to, że top się nie utwardził prawidłowo. Jest to normalne zjawisko, które pojawia się po utwardzeniu każdego kolorowego lakieru, a także topu, czy bazy. Jeśli chodzi o topy, nie każdy będzie posiadał warstwę dyspersyjną. Ale jeśli już ją mamy, wystarczy nasączyć wacik cleanerem (odtłuszczaczem) lub alkoholem izopropylowym i przetrzeć paznokcie. 

   Jakie topy posiadają warstwę dyspersyjną

   Prawie wszystkie topy posiadają warstwę dyspersyjną, ale jest jeden wyjątek. Top No Wipe nie wymaga przemywania. Jest on o tyle wygodniejszy, że po wyciągnięciu z lampy możemy od razu nałożyć oliwkę nawilżającą skórki, przez co zaoszczędzimy czasu. Jeśli chodzi o trwałość i czas utwardzania, nie ma żadnej różnicy od pozostałych. 

   Na rynku dostępnych jest wiele firm, z wieloma ofertami baz i topów do paznokci hybrydowych. Warto zaopatrzyć się w zaufane firmy, które posiadają już długoletnie doświadczenie w branży. Dzięki temu będziemy zadowoleni z owoców swojej pracy. Cena za top hybrydowy waha się między kilkanaście, a kilkadziesiąt złotych. Wszystko zależne jest od wybranej firmy, pojemności i rodzaju produktu.

  Indigo

  Lakiery Indigo do paznokci - hybrydowe, trwałe

  Przedstawiamy Państwu jedną z najbardziej popularnych obecnie marek na rynku kosmetycznym- Indigo. W jej ofercie odnajdziemy  wiele innych przydatnych produktów i akcesoriów do paznokci, a przede wszystkim trwałe lakiery hybrydowe najwyższej jakości. Wybierając lakiery Indigo możemy mieć pewność, że...

  Więcej
  na stronę

  Menu