Taborety i Krzesła Kosmetyczne

Sortuj

Kategorie

Filtry

Cena
Producenci
Kolor dominujący
Sortuj

KRZESŁA I TABORETY KOSMETYCZNE

Meble kosmetyczne typu krzesła i taborety to niezbędne elementy wyposażenia w każdym profesjonalnym salonie kosmetycznym, ale również i fryzjerskim. Dzięki nim kosmetyczki mogą wygodnie pracować, a klienci czują się komfortowo i bezpiecznie podczas wykonywania zabiegów.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór krzeseł i taboretów kosmetycznych, które zostały zaprojektowane z myślą o najwyższym komforcie i ergonomii pracy. Dostępne w asortymencie naszej hurtowni kosmetycznej modele są wyposażone w regulację wysokości, kąta nachylenia oparcia i zagłówka, dzięki czemu można je dopasować do indywidualnych potrzeb klienta oraz kosmetyczki. Taborety kosmetyczne natomiast, są lekkie i poręczne, a dzięki kółkom można je łatwo przemieszczać po salonie. Każde z naszych krzeseł i taboretów kosmetycznych zostało wykonane z materiałów najwyższej jakości, które są łatwe w utrzymaniu czystości i odporne na uszkodzenia. Dzięki temu są one nie tylko bardzo wygodne, ale również wytrzymałe i praktyczne w codziennym użytkowaniu.

Krzesła kosmetyczne

To jeden z kluczowych elementów wyposażenia każdego profesjonalnego salonu kosmetycznego. To na nich klienci spędzają najwięcej czasu podczas wykonywania różnych zabiegów, w szczególności manicure czy makijażu, dlatego ich wybór ma ogromne znaczenie dla komfortu i satysfakcji klientów.

W naszej ofercie posiadamy również krzesła kosmetyczne z hydrauliką, dzięki czemu regulacja wysokości jest jeszcze prostsza i bardziej precyzyjna. Dostępne w naszej ofercie krzesła kosmetyczne są również wyposażone w wygodne podłokietniki oraz siedziska z miękką i przyjemną w dotyku tapicerką, co pozwala na wygodne i bezpieczne wykonywanie różnych zabiegów. Meble kosmetycznewykonane z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia. Są one również łatwe w utrzymaniu czystości, co jest szczególnie ważne w profesjonalnym salonie.

Taborety kosmetyczne

To nieodłączny element wyposażenia każdego profesjonalnego salonu kosmetycznego. Stanowią one doskonałe uzupełnienie dla dedykowanych krzeseł, umożliwiając kosmetyczce lub fryzjerowi swobodne i precyzyjne wykonywanie różnych zabiegów.

W naszej ofercie znajdziesz taborety kosmetyczne o różnych funkcjach i możliwościach regulacji. Meble dostępne w naszym asortymencie są wyposażone w wygodne siedziska z miękką i przyjemną w dotyku tapicerką, co zapewnia pełen komfort podczas wykonywania zabiegów.

Wszystkie nasze taborety kosmetyczne posiadają regulację wysokości, co umożliwia dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb związanych z wykonywanym zabiegiem. Dzięki temu kosmetyczka lub fryzjer może pracować na odpowiedniej wysokości, co pozwala na precyzję oraz wygodę.

Loading...