Wzorniki do paznokci

Sortuj

Kategorie

Filtry

Cena
Producenci

WZORNIKI DO PAZNOKCI

Idealny manicure wymaga dużej wprawy pod względem technicznym, ale również artystycznym. Wprawiona ręka z każdym dniem lepiej radzi sobie ze wzorkami. Idealnym sposobem na ćwiczenie i naukę technik stylizacji są wzorniki. W ofercie naszej hurtowni kosmetycznej dostępne są zarówno wzorniki, jak i ekspozytory manicure, które sprawdzą się w każdym salonie kosmetycznym, w zaciszu domowym, ale również np. na sali szkoleniowej.

Wzorniki i ekspozytory do manicure

Polecamy zaopatrzyć się w tego typu akcesoria w szczególności profesjonalistom, który w swojej kolekcji mają duży wybór lakierów. Wzorniki do paznokci idealnie nadają się do eksponowania dostępnych w ofercie salonu manicure lakierów hybrydowych. Wybierając próbnik do paznokci typu wachlarz, można zapewnić klientom wygodny wybór koloru, którego mogą dokonać, przykładając pomalowane próbniki do własnych paznokci. Te akcesoria zapewniają nie tylko możliwość przedstawienia kolorów, ale ułatwiają również proces segregacji, na plastikowym elemencie można wpisać np. nazwę producenta, numer, nazwę koloru, a nawet takie dane jak numer szuflady czy pojemnika, w którym się znajduje.

Ekspozytor manicure

Akcesoria do manicure to niezawodny ekwipunek każdej stylistki paznokci. W naszej ofercie dostępne są magnetyczne ekspozytory na tipsy, które idealnie sprawdzają się podczas malowania wzorków. Wiele stylistek tworzy własne wzorki i ćwiczy techniki manicure właśnie na tipsach, takie próby własnego talentu warto wyeksponować w salonie, aby klientki mogły go oglądać, podziwiać, a nawet decydować się na taki wzór na własnych paznokciach. Ekspozytor manicure na magnes znacznie ułatwia malowanie przyczepionego do niego tipsa. Tego typu ekspozytor w swojej kolekcji powinna mieć również każda stylistka udzielająca się w social mediach, by pokazywać swoje prace, rozwijać się i zyskiwać polubienia oraz nowych obserwatorów.

Ekspozytory manicure idealnie sprawdzają się podczas szkoleń ze zdobień. Podczas nauki pracy pędzelkiem o wiele łatwiej pracuje się na tipsie, chociażby z tego względu, że można użyć ich dowolną ilość a każdy pomalować w innym stylu, tipsy również nie poczują się gorzej, jeśli wzorek akurat nie wyjdzie.?

Loading...