Pochłaniacze pyłu

Sortuj

Kategorie

Filtry

Cena
Producenci
Moc (W)
Sortuj

POCHŁANIACZE PYŁU

Z pewnością nie raz przydarzyła Ci się sytuacja, kiedy w czasie pracy frezarką do paznokci bądź pilniczkiem, otoczenie wokół Ciebie pokryło się białym i drobnym pyłem. Dochodzi do tego wskutek opiłowywania paznokci, jak i polerowania płytki podczas wykonywania manicure bądź pedicure hybrydowego. Dlatego też tak istotnym jest wyposażenie się w poszczególne akcesoria i urządzenia kosmetyczne, takie jak pochłaniacze pyłu, które ułatwią Ci pracę z paznokciami bez obaw o powstawanie uporczywych zabrudzeń. W naszej ofercie znajdziesz tego typu sprzęt w wyjątkowo korzystnych cenach. Sprawdź już teraz!

Czym jest pochłaniacz pyłu?

Przed zakupem danego urządzenia, warto dowiedzieć się nieco o jego specyfikacji, jak i zastosowaniu. Dzięki temu będziesz mogła korzystać ze wszystkich jego właściwości przez długi czas. W przypadku pochłaniacza istotną kwestię odgrywa jego rozmiar oraz rodzaj zabudowy. Niektóre modele występują w formach stacjonarnych, inne natomiast wbudowane są w blat biurka, zapewniając dodatkową przestrzeń do pracy. Pochłaniacz pyłu stanowi urządzenie, którego zadaniem jest zasysanie unoszącego się w powietrzu pyłu. Dzięki niemu nie będziesz musiała martwić się o białe drobinki osadzające się na ubraniach, włosach, czy też na wszystkich przedmiotach, znajdujących się tuż obok. Jego obecność jest niezbędna m.in. w profesjonalnych salonach kosmetycznych, gdzie stanowisko pracy kosmetyczek musi prezentować się czysto i schludnie przez cały czas.

Profesjonalne pochłaniacze kosmetyczne

Tak jak już wspomnieliśmy, w salonach, jak i gabinetach kosmetycznych należy nieustannie przestrzegać zasad higieny miejsca pracy. Dlatego też pochłaniacze do paznokci stanowią sprzęt, którego nie powinno zabraknąć w takim miejscu. Urządzenie można podzielić na dwa rodzaje: do zabudowy oraz stacjonarny. Pierwszy rodzaj wyposażony jest w kasety, które należy regularnie opróżniać. Zamontowane turbiny ssące o dużej wydajności pochłaniają pył, który poprzez filtry zostaje przeniesiony do wymiennych pojemników. Drugi rodzaj natomiast posiada specjalne wiatraki i filtry od których zależy jego wydajność. Nie wiesz, który pochłaniacz wybrać? Skontaktuj się z nami, a we wszystkim Ci pomożemy! Pochłaniacze pyłu są często stosowane w salonach manicure, pedicure, czy zabiegów kosmetycznych, gdzie mogą powstawać drobiny pyłu związane z piłowaniem, frezowaniem czy aplikacją różnych produktów. Te urządzenia wyposażone są w specjalne filtry, które skutecznie zbierają i zatrzymują pył, uniemożliwiając mu unoszenie się w powietrzu. Jednym z kluczowych zastosowań pochłaniaczy pyłu jest ochrona zdrowia pracowników salonów kosmetycznych. Wdychanie drobinek pyłu może prowadzić do różnych problemów zdrowotnych, takich jak podrażnienia dróg oddechowych czy alergie. Pochłaniacze pyłu skutecznie redukują ryzyko narażenia na szkodliwe substancje, tworząc bezpieczne środowisko pracy. Dodatkowo, pochłaniacze pyłu przyczyniają się do utrzymania czystości w otoczeniu salonu. Dzięki nim unoszące się cząstki pyłu nie osiadają na powierzchniach, co ułatwia utrzymanie estetyki i higieny w pomieszczeniach. To istotne nie tylko dla wizerunku salonu, ale także dla zadowolenia klientów, którzy doceniają czystość i profesjonalizm.

Na co zwrócić uwagę wybierając pochłaniacz pyłu?

Przy wyborze pochłaniacza pyłu warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych elementów. Po pierwsze, skuteczność filtra - im wydajniejszy filtr, tym lepiej pochłaniacz radzi sobie z drobnymi cząstkami pyłu. Należy również sprawdzić, czy urządzenie posiada różne stopnie intensywności pracy, co pozwala dostosować je do konkretnej sytuacji. Ważnym aspektem jest również łatwość czyszczenia i konserwacji - urządzenie powinno być łatwe w utrzymaniu w czystości, aby nie stwarzać dodatkowych problemów higienicznych. Ponadto, warto zwrócić uwagę na poziom hałasu generowanego przez pochłaniacz, szczególnie jeśli ma być używany w niewielkich pomieszczeniach. Ostatnim, lecz nie mniej istotnym kryterium, jest kompatybilność z rodzajem wykonywanych zabiegów kosmetycznych - różne modele mogą być bardziej lub mniej odpowiednie w zależności od specyfiki pracy w danym salonie.

Pochłaniacz do salonu beauty

Rola pochłaniacza pyłu w utrzymaniu czystości i higieny w pomieszczeniu jest nieoceniona, zwłaszcza w trakcie wykonywania różnorodnych zabiegów kosmetycznych, takich jak manicure, pedicure czy zabiegi na twarz. Skutecznie redukuje unoszenie się drobnych cząstek pyłu, chroniąc pracowników salonu i klientów przed potencjalnym narażeniem na substancje szkodliwe dla zdrowia. Ponadto, pochłaniacz pyłu przyczynia się do utrzymania estetyki salonu, eliminując konieczność częstego sprzątania powierzchni. Jego zastosowanie ma również znaczenie w kontekście standardów sanitarno-epidemiologicznych, co jest szczególnie istotne w dzisiejszych czasach, gdy higiena i bezpieczeństwo są priorytetem. Wreszcie, pochłaniacz pyłu wpływa pozytywnie na komfort pracy, tworząc środowisko wolne od unoszących się cząstek, co z kolei przekłada się na satysfakcję klientów i profesjonalistów w branży kosmetycznej.

Pochłaniacze do paznokci

Pochłaniacze pyłu to jedno z najpraktyczniejszych urządzeń w gabinetach kosmetycznych jak i do pracy w domu. Pochłaniacz pyłu warto posiadać ze względu na to, że podczas piłowania hybryd, paznokci żelowych bądź akrylowych powstający pył unosi się w powietrze. Jest on szczególnym zagrożeniem dla osób, które mają z nim na co dzień do czynienia. Wówczas, gdy trafia do naszych płuc, może skutkować zmianami alergicznymi, astmą oskrzelową bądź nawet pylicą. Poza tym piłowany pył dokłada nam sprzątania na koniec dnia, osiadając się na każdym możliwym miejscu - meblach, ubraniach, włosach i naszej skórze, co wygląda nieestetycznie. Pochłaniacz pyłu bez wytwarzającego zbędnego hałasu potrafi pochłonąć nawet do 99% pyłów i mało który gabinet kosmetyczny może się bez niego obejść. 

Pochłaniacz pyłu do paznokci - jak wygląda?

Pochłaniacz składa się z:

- przewodu zasilającego,

- bezpiecznika,

- włącznika,

- wiatraku - może być jedno, dwu bądź trzy wiatrakowy,

- woreczka znajdującego się z tyłu, który zbiera pył w jedno miejsce,

- eleganckiego designu - piankowe podbicie daje przyjemność w dotyku, obicie materiałem skóropodobnym,

- silikonowej nóżki, zapobiegające przesuwaniu się pochłaniacza,

- gwarancji, która pozwala na pewność w użytkowaniu bez obawy nagłego zepsucia się i konieczności wydychania szkodliwego pyłu.

Pochłaniacz do paznokci - Dlaczego warto go posiadać?

- Posiada otwór ssący, z wysoką mocą na tyle, że nie pozwala mikro drobinką dostać się do obiegu powietrza.

- Jest lekki.

- Wyjątkowa wielkość, jest wprost proporcjonalny do potrzeby i nie zajmuje dużo miejsca.

- Możliwość samodzielnego czyszczenia wentylatora, pomaga utrzymać urządzenie w czystości i estetycznym wyglądzie. A co za tym idzie, jego żywotność zostaje przedłużona.

- Łatwość w demontażu maskownic, co ułatwia każdej stylistce samodzielne czyszczenie wentylatora.

- Dwa wentylatory ułatwiają pracę na paznokciach klientki oraz gwarantują większą wygodę.

- Brak przerw pomiędzy wentylatorami zwiększa wydajność wchłaniania

- Stabilizowany zasilacz o niskim napięciu

- Wymienne woreczki na pył, pomagają utrzymać urządzenie dłużej przy pracy

- Ładny design, pozwala dopasować urządzenie idealnie do naszego miejsca pracy.

- Pochłaniacz posiada regulację mocy - jest to ulepszenie przedmiotu, a także praktyczne rozwiązanie.

Pochłaniacze posiadają dwa tryby; 3/4 mocy, a także pełna moc. Włącznik zamontowany przy pochłaniaczu posiada regulację mocy: 0,1,2

- Pył momentalnie wpada do woreczka, nie zostawiając po sobie śladu ani w otoczeniu, ani na płucach.

- Posiada cicho pracujące silniki.

- Wysokiej jakości produkt.

- Pełni rolę podpórki na dłonie.

Jaki pochłaniacz pyłu do paznokci wybrać?

  • W przypadku małego otworu warto pamiętać, że miejsce pochłaniania pyłu jest punktowe. W przypadku jedno wiatrakowego pochłaniacza pyłu warto zwrócić uwagę na powierzchnię wiatraku. Dlatego, najlepszym rozwiązaniem są pochłaniacze do pyłu dwu lub trzy wiatrakowe. Dla bezpieczeństwa, musimy skupiać paznokcie i dłonie w określonym punkcie.

  • Posiadanie przełączników - możemy wtedy regulować moc - wiatrak może chodzić szybciej lub wolniej, gdy są dwa przełączniki; Często jest to przydatne, ponieważ czasem, ścieramy tylko pewne efekty bądź pyłki na paznokciu, a czasem piłujemy paznokcie i potrzebujemy, większej mocy.

  • Prostota wykonania - najlepszy pochłaniacz pyłu to prosty i klasyczny model, bez skomplikowanych elementów. Nie może być zbyt skomplikowanie wykonany, ponieważ wszystkie gadżety to element, który może szybciej się popsuć. Jego zadaniem jest pochłanianie szkodliwych elementów, a designerski wygląd, w tym przypadku, jest bezsensowny.

  • Powłoka, którą jest pokryty nasz pochłaniacz, musi być prosta w dezynfekcji i łatwo ścieralna.

  • Materiał powinien być wykonany z tworzywa, o które będzie łatwo zadbać i wyczyścić.

Kup pochłaniacz pyłu w naszym sklepie!

Podsumowując - pochłaniacz pyłu jest jednym z najpraktyczniejszych urządzeń, podczas tworzenia paznokci, ponieważ bardzo ułatwia tą pracę. Cichy sprzęt pochłaniający praktycznie wszystkie powstałe szkodliwe pyłki, które nie drażnią nas osadzając się naokoło. Wyjątkowy, praktyczny wygląd, szybkie i skuteczne dbanie o sprzęt dzięki powłoce łatwo ścieralnej i wymiennym woreczkom. Pełniący funkcję podkładki pod dłoń, a także dodatkowego elementu wizualnego dla naszego miejsca pracy, co wpływa na mniejsze zmęczenie, po zakończonej pracy. To właśnie największe zalety, które zachęcają do nabycia tego niezbędnika z naszej kolekcji, dostępnej w sklepie La diosa. Przy zakupie warto pamiętać, że przede wszystkim inwestujemy w nasze zdrowie, nie tylko w dobry sprzęt. Nasz pochłaniacz pyłu manicure to najwyższa jakość dostępna na rynku. W naszej ofercie sklepu kosmetycznego znajdziesz także pochłaniacz pyłu do zabudowy.

Stawiamy na profesjonalną obsługę i najwyższą jakość. Prowadzimy wysokiej klasy sprzedaż detaliczną i hurtową kosmetyków oraz akcesoriów i urządzeń kosmetycznych do manicure i pedicure. Z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze i zakupie. Nasz wykwalifikowany zespół posiada wiedzę z zakresu posiadanego i sprzedawanego asortymentu. Zadzwoń bądź napisz, a postaramy się skutecznie doradzić Ci wybór odpowiedniego pochłaniaczu do pyłu albo innego urządzenia, którego aktualnie potrzebujesz.

Loading...