Primery do paznokci

Sortuj

Kategorie

Filtry

Producenci
Rodzaj primera
Sortuj

PRIMERY DO PAZNOKCI

Czy zdarzyło Ci się wykonać manicure hybrydowy, który zaraz po chwili zaczął się marszczyć, rozwarstwiać lub odchodzić od paznokcia? W takim razie zmagasz się zbyt tłustą i problematyczną płytką, która nie potrafi poradzić sobie z aplikowanymi produktami. Znamy jednak rozwiązanie, które pomoże Ci tworzyć przepiękne i trwałe stylizacje, bez większego wysiłku. Mowa o produkcie, jakim jest primer do paznokci. Jest to specjalistyczny preparat pomocniczy, którego zadaniem jest zwiększenie przyczepności bazy do naturalnej płytki paznokcia poprzez jej silne odtłuszczenie. Primery do paznokci możemy porównać do taśmy dwustronnej, która łączy płytkę paznokcia z bazą, którą chcesz zaaplikować. Tego typu preparat możesz stosować zarówno pod hybrydę, żel, jak i akrylożel. Należy jednak pamiętać, aby aplikować go wyłącznie na naturalną płytkę paznokcia. Jeżeli więc jesteś posiadaczką tłustych i wyjątkowo kłopotliwych paznokci, możesz być pewna, że primer sprawdzi się u Ciebie w 100%. Nie zwlekaj i przekonaj się osobiście już teraz!

Primer do paznokci - rodzaje i właściwości

Wiele kobiet zmaga się z problematyczną płytką paznokcia, przez co samodzielne stworzenie trwałej i precyzyjnej stylizacji nie należy do najłatwiejszych czynności. Jeżeli Ty również należysz do tej grupy kobiet - posłuchaj naszych wskazówek i rozwiąż swój problem raz na zawsze! W przypadku tłustej i zbyt wilgotnej płytki paznokcia, zwykłe przetarcie cleanerem nie wystarczy. Tutaj trzeba zadziałać o wiele mocniej i precyzyjniej. Właśnie dlatego primer do paznokci jest tak doskonałym produktem, który warto mieć w swojej kolekcji. Jego aplikacja znacząco wysusza płytkę, zwiększając szanse na stworzenie trwałej i odpornej na uszkodzenia stylizacji. Należy jednak zaznaczyć, że primer aplikujemy wyłącznie na zdrową płytkę paznokcia. Absolutnie nie wolno nakładać go na uszkodzone paznokcie, gdzie występuje stan zapalny. Warto również pamiętać, aby omijać skórki i wały okołopaznokciowe. W ten sposób unikniesz ewentualnych podrażnień.

Primer istnieje w dwóch odsłonach, jako kwasowy oraz bezkwasowy. Czym więc różnią się one od siebie? Otóż primer kwasowy przeznaczony jest do zadań specjalnych, wykonywanych przez profesjonalistów lub bardziej zaawansowane osoby. Może posiadać on bardziej intensywny zapach i znacznie mocniej odtłuszczać płytkę paznokcia. Stąd też nie jest dedykowany do jej wrażliwej i cienkiej powierzchni. Zaś primer bezkwasowy jest dosyć uniwersalny i świetnie sprawdzi się zarówno pod hybrydę, jak i pod żel, czy akrylożel. Odtłuszcza on płytkę paznokcia i zapobiega zapowietrzeniom oraz odpryskom. Z uwagi na swoją lekką formułę, preparat najczęściej polecany jest do mniej problematycznej płytki.

Primer bezkwasowy do paznokci

Primer bezkwasowy to produkt stworzony z myślą o delikatnej pielęgnacji paznokci, zwłaszcza dla osób o wrażliwej i delikatnej płytki. Jego główną zaletą jest brak kwasów w składzie, co minimalizuje ryzyko podrażnień czy uczuleń, z którymi niekiedy mogą się spotkać osoby z wrażliwą skórą. Jednym z kluczowych zastosowań primerów bezkwasowych jest przygotowanie paznokci do aplikacji bazy, lakieru hybrydowego czy żelu. Produkt ten doskonale przygotowuje powierzchnię paznokci do przyjęcia warstw produktów stylizacyjnych, tworząc jednocześnie ochronną barierę przed potencjalnymi uszkodzeniami. Primer bezkwasowy sprawdza się także w procesie przedłużania paznokci, zwłaszcza przy aplikacji tipsów czy form. Jego zadaniem jest nie tylko przygotowanie powierzchni paznokci, ale również zabezpieczenie przed ewentualnymi problemami, takimi jak odklejanie się tipsów czy luźne miejsca pod formą. Warto również podkreślić, że primer bezkwasowy to przyjazne dla paznokci rozwiązanie, które nie osłabia struktury płytki, co często bywa obserwowane przy użyciu kwasowych produktów. Dla osób, które dbają o zdrowie swoich paznokci, to istotna kwestia.

Odtłuszczacze w hurtowni La Diosa

W naszej hurtowni kosmetycznej staramy się spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek. Dlatego też nasz asortyment obejmuje wyselekcjonowane produkty i urządzenia do paznokci, które zdecydowanie powinny znaleźć się w Twoim domu. Chcąc osiągnąć piękny manicure, bez obaw o jego szybkie zniszczenie, sięgnij po profesjonalne odtłuszczacze do paznokci. W naszej ofercie znajdziesz primery od najlepszych marek kosmetycznych na świecie. Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz coś dla siebie!

Loading...