Kosmetyczki i kuferki na kosmetyki

Sortuj

Kategorie

Filtry

Cena
Producenci
Sortuj

KUFERKI NA LAKIERY I KOSMETYKI

Każda wielbicielka manicure i kosmetyków powinna mieć w swojej kolekcji praktyczny kuferek na lakiery, w którym można bezpiecznie przechowywać produkty, urządzenia i akcesoria przeznaczone do wykonywania paznokci. W asortymencie naszej hurtowni kosmetycznej dostępne są kuferki i etui na lakiery oraz kosmetyki w wielu kolorach wielkościach. Polecamy zaopatrzyć się w taki ekwipunek wszystkim, którzy lubią mieć wszystkie kosmetyki w jednym miejscu i w łatwy sposób je transportować.

Kuferek kosmetyczny

Duży kufer z mocnych materiałów, o ładnym wyglądzie i dużej przestrzeni wewnątrz może mieć wiele zastosowań. Od dawna towarzyszy on makijażystką i fryzjerką, które wykonują swoje działalności mobilnie. W taki kufer w szybki i łatwy sposób można spakować wiele rzeczy, mając pewność, że będą one bezpieczne podczas transportu. Odwiedzając klientkę z takim ekwipunkiem, również wygląda się profesjonalnie, co korzystnie wpływa na ogólny wizerunek firmy. Wiele osób decyduje się również kupić kuferek kosmetyczny na własne potrzeby, sprawdza się on do przechowywania kosmetyków w domu, a przede wszystkim podczas podróży. Decydując się na takie rozwiązanie łatwo zachować porządek w kosmetykach i ulubione produkty mieć zawsze w jednym miejscu.

Etui na lakiery

Niemal każda miłośniczka manicure w swojej kolekcji ma więcej niż 3 podstawowe lakiery hybrydowe, dlatego dedykowane etui to idealny sposób na przechowywanie i transportowanie produktów. Pokrowce wykonane są z miękkich amortyzujących materiałów, dzięki temu, buteleczki są dobrze chronione przed zniszczeniem. Gąbczasta wyściółka zapewnia również izolację cieplną, co pozwala np. zostawić zestaw w samochodzie w ciepły dzień lub zimną noc. Etui na lakiery zmieści wiele buteleczek, sprawdza się w szczególności u stylistek prowadzących działalność o charakterze mobilnym.

Jaki kuferek na lakiery wybrać?

Wybierając kuferek na lakiery, polecamy kierować się jego wielkością, powinna w nim się zmieścić lampa UV, a nawet frezarka do paznokci. Dodatkowo w takim kuferku powinno wystarczyć miejsca na podstawowe produkty w tym akcesoria do manicure. Warto również zwrócić uwagę na to, czy miejsce dedykowane dla lakierów hybrydowych posiada przegródki, które chronią przed wywróceniem i zniszczeniem produktów podczas transportu.

Loading...