Rękawiczki kosmetyczne

Sortuj

Filtry

Cena
Producenci
Sortuj

Rękawiczki kosmetyczne nitrylowe

Wśród medycznych rękawic, nitrylowe to obok rękawiczek lateksowych najbardziej popularne. Są stosowane do zabiegów, a także do diagnostyki. Rękawiczki nitrylowe są też odporniejsze na rozdarcie, przebicie i przekłucie, ścieranie, co umożliwia ich stosowanie w pomieszczeniach kosmetycznych, zabiegowych, salonach tatuaży lub tam, gdzie istnieje ryzyko występowania ostrych narzędzi, takich jak np. akcesoria do manicure. Są niezwykle darzone zaufaniem przez użytkowników, ponieważ stanowią większą ochronę przed substancjami chemicznymi w porównaniu do lateksu.

Nitrylowe rękawice

Nitryl dobrze znosi działanie kwasów, rozpuszczalników organicznych, węglowodorów, jak też różnego rodzaju olejów, dlatego doskonale sprawdza się również jako materiał ochronny do pracy w laboratoriach. Warto wiedzieć, że rękawiczkom nitrylowym nie przeszkadza niska, a także ujemna temperatura. Mogą posłużyć pracownikom przemysłu spożywczego oraz gastronomii, ponieważ niektóre z nich mogą wytrzymywać nawet do -30 °C.

Rękawiczki nitrylowe zastosowanie

Miejsca i sytuacje, w których należy używać rękawiczek nitrylowych to:
- kosmetologia i medycyna estetyczna
- pielęgniarstwo, ambulatorium, diagnostyka,
- laboratoria,
- stomatologia,
- salony tatuażu,
- weterynaria,
- przemysł spożywczy,
- sprzątanie za pomocą produktów zawierających chemię.

Rękawice nitrylowe - jednorazowe rękawice

Czym jest Nitryl? To nieszkodliwy odpowiednik gumy naturalnej. Jest idealnym rozwiązanie dla osób, które mają podrażnione dłonie. Są pozbawione substancji pudrujących (talku, albo mączki kukurydzianej), co jest ich ważną zaletą. Są ważną informacją i prawdziwym zbawieniem dla osób wykazujących się skłonnością do alergii. W ofercie sklepu znajdą Państwo zestawy rękawiczek nitrylowych o różnym kolorze i przeznaczeniu. Np. różowe i pomarańczowe idealnie sprawdzą się dla kobiet pracujących w kosmetologii i przeprowadzających zabiegi kosmetyczne. Dysponujemy również długimi rękawicami, które idealnie nadają się do malowania paznokci lakierami hybrydowymi i chronią skórę przed szkodliwym działaniem promieni emitowanymi przez lampy UV/LED. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu. Możesz nas znaleźć, wpisując: jednorazowe rękawice, nitrylowe rękawice z syntetycznego kauczuku.

Loading...