Płyny do dezynfekcji rąk i narzędzi kosmetycznych

Sortuj

Filtry

Cena
Producenci
Przeznaczenie
Pojemność (g/ml)
Sortuj

Płyny do dezynfekcji rąk i narzędzi kosmetycznych

Z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważna jest dokładna i systematyczna dezynfekcja powierzchni sprzętów medycznych i kosmetycznych, a także wszelkiego rodzaju akcesoriów, wykorzystywanych w kontakcie z drugim człowiekiem. Tylko w ten sposób możliwe jest zapobieganie rozprzestrzenianiu się niebezpiecznych bakterii, zarazków i grzybów, co jest niezwykle istotne m.in. w instytucjach publicznych, szpitalach, czy salonach kosmetycznych. By mieć pewność, że wszystkie bakterie, wirusy i drożdże zostały unieszkodliwione, konieczne jest zastosowanie specjalistycznych preparatów o potwierdzonym badaniami działaniu. W naszej hurtowni kosmetycznej znajdziesz profesjonalne środki do dezynfekcji sprzętów, akcesoriów, powierzchni oraz rąk. Oferujemy szeroki wybór preparatów o silnym działaniu bakteriobójczym i grzybobójczym, które ochronią Ciebie, jak i Twoich klientów przed kontaktem z drobnoustrojami chorobotwórczymi. Zaufaj naszemu doświadczeniu i wybierz sprawdzone płyny i preparaty do dezynfekcji od renomowanych producentów w branży. Zapraszamy!

Profesjonalne płyny do dezynfekcji sprzętu, narzędzi i rąk

Pracując w salonie kosmetycznym, szpitalu, gabinecie stomatologicznym oraz wielu innych placówkach, w których wykorzystuje się specjalistyczne urządzenia i akcesoria do ingerencji w wygląd lub zdrowie drugiego człowieka, warto mieć na uwadze aspekt higieny i bezpieczeństwa. W tym celu niezbędne będą profesjonalne płyny do dezynfekcji, dostępne w naszej ofercie, odpowiednie do stosowania na każdym rodzaju materiału: od skóry i szkła aż po silikon i metal. Są one wzbogacone w specjalne składniki o działaniu bakteriobójczym i grzybobójczym, uniemożliwiając rozwój i przemieszczanie się jakichkolwiek drobnoustrojów. Płyny do dezynfekcji można stosować bezpośrednio na urządzenia, meble, akcesoria oraz dłonie - w zależności od ich dokładnego przeznaczenia. Gwarantują one 100% skuteczności w walce z ewentualnymi niebezpieczeństwami. Przypominamy również o konieczności stosowania profesjonalnych urządzeń do sterylizacji, jakimi są autoklawy. Stosując się do wszystkich zasad higieny, zagwarantujesz swoim klientom bezpieczne i efektywne zabiegi kosmetyczne, bez obaw o ich zdrowie

Preparaty do dezynfekcji i mycia

W naszej hurtowni kosmetycznej znajdziesz profesjonalne preparaty do dezynfekcji i mycia powierzchni urządzeń kosmetycznych i medycznych, a także do rąk, czy akcesoriów. Posiadają one specjalnie opracowany skład, gwarantujący maksymalną skuteczność w walce z drobnoustrojami. Dlatego też są wykorzystywane przez kosmetyczki, lekarzy oraz wielu innych specjalistów. Oferujemy produkty od najlepszych producentów w branży, specjalizujących się w produkcji wysokogatunkowych preparatów do dezynfekcji. Mowa przede wszystkim o markach, takich jak Medisept oraz Medilab. Dysponujemy najlepszymi cenami na rynku. Chcesz zadbać o bezpieczeństwo swoje i swoich klientów? Nie wahaj się ani chwili dłużej i postaw na sprawdzone rozwiązania, dostępne w naszym asortymencie. Zapewniamy, że ich stosowanie pozwoli Twoim klientom czuć się w pełni komfortowo. Zapoznaj się z naszą ofertą i złóż zamówienie!

Loading...