Frezy ceramiczne

Sortuj

Kategorie

Filtry

Cena
Producenci
Gradacja
Kształt frezu
Rodzaj frezu
Sortuj

Frezy ceramiczne

Frezarka jest aktualnie jednym z najbardziej pożądanych urządzeń w każdym profesjonalnym salonie manicure. Z powodzeniem zastąpiła tradycyjną metodę ściągania hybrydy. Dzięki niej manicure i pedicure możemy wykonać znacznie szybciej, wygodniej i bezpieczniej. Ponadto ten sposób jest o wiele prostszy i bardziej higieniczny od tradycyjnego. Najważniejszą kwestią, o której należy pamiętać jest wymiana wkładów czyli frezów.

Frezy do paznokci

Frezy do paznokci różnią się od siebie wielkością i kształtem. Każdy z nich ma inne zastosowanie i jest dostosowany do określonych efektów.To one są jej głównymi elementami, które mają bezpośredni kontakt z płytką paznokcia. Najważniejsza przy wyborze odpowiedniego frezu jest jego jakość. Musi być wykonany z bezpiecznego i bardzo trwałego materiału, który bez problemu możemy wyczyścić i zadbać o jego sterylność. Nasz sklep kosmetyczny LaDiosa posiada w ofercie wiele rodzajów frezów o różnym przeznaczeniu.

Frez do usuwania skórek, do paznokci - rodzaje i zastosowanie

Oferujemy różnorodne frezy do paznokci dostosowane do Waszych potrzeb. Charakteryzują się wysoką jakością materiałów i wykonania oraz trwałością. Jednym z nich jest frez szczoteczkowy, służy ondo polerowania ostatniej warstwy manicure. Jego głównym zadaniem jest przyspieszenie czasu wybłyszczenia. Cechuje się uniwersalnym rozmiarem pasującym do wszystkich popularnych frezarek.

Frez do ściągania hybrydy

Frez ceramiczny w kształcie stożka sprawdza się przy zrogowaciałym naskórku. Frez ceramiczny cienki i krótki pozwala na precyzyjne i szybsze ściągnięcie warstwy lakieru. Frez ceramiczny o kształcie walca służy do usuwania żelu i hybryd. Frez ceramiczny w kształcie kulki dzięki innowacyjnej technologii użycia tlenku cyrkonu pracuje cicho i delikatnie, nie przynosząc drgań i nie przegrzewając płytki. 

Frez ceramiczny do hybrydy

Frez porcelitowy/kamienny sprawdzi się do techniki suchej jak też do pracy z natryskiem wody, natomiast Frez ceramiczny do manicure i pedicure sprawdzi się przy zabiegach oczyszczania pięt. W ofercie naszego sklepu posiadamy jeszcze wiele innych rodzajów w zależności od preferencji naszych Klientek. Nasz sklep kosmetyczny ceni różnorodność, dlatego w jednym miejscu skupiliśmy całą gamę różnych modeli, aby każda z Was mogła znaleźć tu coś dla siebie.

Loading...