Podkłady i prześcieradła kosmetyczne

Sortuj

Filtry

Cena
Producenci
Sortuj

PODKŁADY MEDYCZNE I PRZEŚCIERADŁA KOSMETYCZE

Prowadzisz własny salon lub gabinet kosmetyczny i zależy Ci na zapewnieniu swoim klientom najbardziej optymalnych i higienicznych warunków? W takim razie powinieneś zadbać nie tylko o czystość, czy wysoką jakość urządzeń i produktów, wykorzystywanych w czasie zabiegów, ale i o dodatkowe elementy, które zabezpieczą klienta przed ewentualnym kontaktem z drobnoustrojami. Mowa o produktach, takich jak serwety, podkłady medyczne, czy prześcieradła. Stanowią one absolutny niezbędnik w każdym salonie i gabinecie kosmetycznym, a także w gabinetach dentystycznych, czy lekarskich. W naszej hurtowni kosmetycznej znajdziesz specjalistyczne produkty i akcesoria, dzięki którym zadbasz o bezpieczeństwo swoje i swoich klientów, zapewniając im komfortowe i higieniczne warunki przez cały zabieg.

Podkłady medyczne jednorazowe

Oferujemy wyselekcjonowane podkłady medyczne do jednorazowego użytku, stworzone z myślą o zapewnieniu maksymalnego poziomu higieny pracy. Są one niezbędne, szczególnie w salonach kosmetycznych, salonach masażu, gabinetach lekarskich, czy rehabilitacyjnych. Są stworzone z wysokogatunkowych materiałów, gwarantujących dużą wytrzymałość i nieprzemakalność. Ponadto posiadają specjalną powierzchnię, dzięki której ewentualne bakterie i drobnoustroje nie mają możliwości przemieszczania się. Podkłady dostępne są nie tylko w białej wersji kolorystycznej, ale też w różnych innych wariantach kolorystycznych. Dodatkowo zapewniamy szeroki wybór produktów pod względem wielkości - mniejsze, większe, szersze oraz cieńsze. Tego typu produkty najczęściej wykorzystuje się na fotelach i leżankach, na których przebywa pacjent w czasie wykonywania zabiegu. W sytuacji, kiedy dochodzi do zabrudzenia podkładu, nie musi on martwić się o swoje bezpieczeństwo. Wystarczy wymienić podkład na nowy, zapewniając maksymalną czystość i sterylność. Postaw na sprawdzone produkty z naszej hurtowni i skorzystaj z najatrakcyjniejszych cen na rynku. Zapraszamy!!

Prześcieradło kosmetyczne na łóżko/fotel

Chcąc zapewnić klientom poczucie komfortu i wygody, warto zadbać również o prześcieradło kosmetyczne na łóżko lub fotel kosmetyczny w swoim gabinecie. Jego obecność stworzy idealne podłoże dla klienta, umilając mu spędzenie zabiegu w optymalnych warunkach. Pamiętaj jednak, aby stawiać na prześcieradła o najlepszym składzie, które z łatwością zdejmiesz, wypierzesz i zdezynfekujesz oraz założysz ponownie. W naszym asortymencie dostępne są bawełniane prześcieradła, odporne na uszkodzenia, czy zabrudzenia. Są one w pełni bezpieczne dla skóry, a gumka wszyta w tunel na całym obwodzie o podnosi ich jakość i trwałość użytkowania. Dysponujemy produktami przebadanymi m.in. pod kątem bezpieczeństwa, dzięki czemu mamy pewność, że sprawdzą się podczas zabiegów kosmetycznych i medycznych.

Loading...