Frezarki do paznokci

Sortuj

Kategorie

Filtry

Cena
Producenci
Moc (W)
Sortuj

FREZARKI DO PAZNOKCI

Wykonanie idealnego manicure hybrydowego wiąże się nie tylko z aplikacją lakieru, bazy, czy też topu, ale przede wszystkim z odpowiednim przygotowaniem płytki paznokcia. Mowa tutaj o opracowaniu i usunięciu skórek z powierzchni paznokcia, wyrównaniu i zmatowieniu jego powierzchni, a także o nadaniu mu określonego kształtu. Pominięcie tego etapu może sprawić, że Twoja stylizacja nie będzie prezentować się wystarczająco dobrze. W takich sytuacjach często dochodzi również do zapowietrzenia lub rozwarstwiania się lakieru, co w efekcie prowadzi do przedwczesnego uszkodzenia całej stylizacji. Aby tego uniknąć, należy sięgnąć po specjalistyczne frezarki do paznokci, które zdecydowanie ułatwią Ci proces tworzenia manicure lub pedicure hybrydowego, a tym samym zagwarantują Ci satysfakcjonujący i trwały efekt. W naszym asortymencie dostępne są frezarki o różnych wielkościach i parametrach, wyprodukowane przez znane i cenione marki kosmetyczne.

Frezarka do manicure - zastosowanie

Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy, ogromne znaczenie w wyglądzie oraz trwałości stylizacji hybrydowej ma wcześniejsze przygotowanie płytki, które powinno opierać się na odsunięciu lub całkowitym usunięciu skórek, wyrównaniu powierzchni paznokcia oraz odtłuszczeniu płytki. Doskonałym sposobem na uzyskanie idealnego podłoża pod hybrydę jest zastosowanie frezarki, odpowiadającej za szereg istotnych funkcji. Frezarka do manicure umożliwia szybkie i sprawne pozbycie się skórek, nabłonków oraz pozostałości z poprzedniej stylizacji, co w przypadku żelów budujących jest niezwykle pomocne. Oprócz tego urządzenie świetnie wygładza powierzchnię paznokci, dzięki czemu maleje ryzyko powstawania grudek i nierówności podczas aplikacji lakieru hybrydowego. Przy pomocy frezarki bez problemu nadasz paznokciom określoną długość oraz kształt. Czynność ta zajmie Ci o wiele mniej czasu w porównaniu do pracy przy pomocy standardowego pilniczka. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą, a następnie do zakupu danego urządzenia, aby przyspieszyć i usprawnić proces wykonywania manicure.

Która frezarka do paznokci będzie najlepszym wyborem?

Wszystko zależy od indywidualnych preferencji i potrzeb. Na rynku istnieje wiele modeli frezarek w zależności od ich mocy, wielkości oraz dodatkowych parametrów i cech. Warto więc zastanowić się nad tym, czego oczekujesz, a następnie zapoznać się z asortymentem. Nasza hurtownia kosmetyczna dysponuje urządzeniami o najwyższej jakości, dzięki którym uzyskasz spektakularne efekty w zaciszu własnego domu. Jak więc wybrać konkretny model? Na początku odpowiedz sobie na pytanie, czy moc frezarki ma dla Ciebie duże znaczenie? W naszej ofercie znajdziesz modele o niższych, jak i wyższych parametrach, które wykorzystywane są w domach oraz w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Mowa tutaj m.in. o mocy 15W, 45W oraz 60W. Urządzenia o niższych parametrach najczęściej wykorzystywane są przez kobiety wykonujące manicure w domu, co stanowi najbezpieczniejszą opcję w szczególności dla pań początkujących. Kolejną, równie istotną kwestią są obroty, odpowiadające za szybkość poruszania się frezu. Najczęściej polecane są urządzenia o 20-30 tysiącach obrotów na minutę. Warto również przyjrzeć się nieco uchwytowi, aby mieć pewność, że dana frezarka do paznokci będzie wystarczająco wygodna w obsłudze.

Frezarki w naszej hurtowni La Diosa

Nasza oferta wzbogacona jest o wiele modeli frezarek w najróżniejszych odsłonach. Dysponujemy sprzętem o najwyższej jakości, który zdecydowanie sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom. Posiadamy frezarki wyprodukowane przez topowe marki kosmetyczne, takie jak NeoNail oraz Activ. Nasz asortyment wyróżnia się również pod względem bardzo korzystnej ceny. Zapoznaj się więc z naszą ofertą i wybierz sprzęt dla siebie. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - nasz zespół służy pomocą i wsparciem. Zapraszamy!

Loading...