Lampy do paznokci

Sortuj

Kategorie

Filtry

Cena
Producenci
Moc (W)

LAMPY UV I LED DO PAZNOKCI

Chcąc osiągnąć trwałą i satysfakcjonującą stylizację na swoich paznokciach, warto sięgnąć po produkty do manicure hybrydowego. Stanowią one doskonałe rozwiązanie w przypadku kobiet, które cenią sobie swój czas i pieniądze. Należy jednak pamiętać, że produkty do stylizacji hybrydowych znacząco różnią się od standardowych lakierów do paznokci. Wymagają one utwardzenia w lampie UV/LED przez określoną ilość czasu. Niektóre produkty są mało problematyczne i stosunkowo szybko przybierają docelową strukturę. Jednak żele budujące, czy też akryle są o wiele bardziej skomplikowane. W ich przypadku należy utwardzać paznokcie przez około 60 sekund. Nasz asortyment obejmuje lampy do paznokci o najwyższej jakości, wyprodukowane przez marki, takie jak Semilac oraz NeoNail. Są one wykorzystywane przez klientki indywidualne oraz salony kosmetyczne.

Lampa do manicure hybrydowego

Lampa do manicure bez wątpienia stanowi najważniejsze urządzenie w procesie wykonywania hybrydy na paznokciach. Dlatego też warto zwrócić uwagę na poszczególne modele dostępne na rynku i na spokojnie zastanowić się, który z nich będzie najlepszym rozwiązaniem. W naszej ofercie znajdziesz lampy UV/LED wyróżniające się wyjątkową trwałością oraz odpowiednio wysokimi parametrami, dzięki którym tworzenie różnorodnych stylizacji hybrydowych nie stanie się dla Ciebie żadną przeszkodą. Ogromną popularnością cieszą się lampy stworzone przez markę NeoNail oraz Sunone. Charakteryzują się one mocą 16W, 36W,48W, a nawet 80W. Istotną rolę odgrywa również wielkość oraz kształt. Lampy dostępne w naszym asortymencie umożliwiają włożenie całej ręki naraz, co zdecydowanie przyspiesza proces stylizacji paznokci, a tym samym zaoszczędza czas i pieniądze. W końcu krótszy czas pracy lampy oznacza mniejsze zużycie prądu.

Lampa do paznokci żelowych

Lampa do paznokci posiada swoje zastosowanie zarówno podczas stylizacji hybrydowych, jak i podczas przedłużania paznokci przy pomocy żelu. Żarówki ledowe cechują się niskim poziomem poboru energetycznego oraz długą żywotnością, dzięki czemu ich użytkowanie jest energooszczędne i wydajne. Czas utwardzania manicure jest proporcjonalny do tendencji: im większa moc, tym mniej czasu potrzeba do utwardzenia lakieru hybrydowego lub żelu, w zależności od parametrów lampy. W naszej hurtowni kosmetycznej dostępne są lampy o najwyższej jakości, gwarantujące szybką, przyjemną i efektywną pracę. Wśród naszego asortymentu znajdziesz ultraszybkie lampy UV o nowatorskim i nowoczesnym wzornictwie, wyposażone w spiralę CCFL najnowszej generacji i 12 potężnych diod LED o ogromnej mocy. Urządzenie o wystarczających parametrach zagwarantuje Ci przyjemną i sprawną pracę przy paznokciach oraz satysfakcjonujący efekt, który utrzyma się na ich powierzchni przez wiele tygodni.

Czym kierować się przy wyborze lampy UV/LED?

Wybór lampy UV/LED zdecydowanie nie należy do najprostszych. Dlaczego? Otóż w przypadku dokonania nieprzemyślanego zakupu, może okazać się, że Twoje urządzenie wcale nie nada się do utwardzenia poszczególnych produktów ze względu na zbyt małą moc. Może się również zdarzyć, że dana lampa jest zbyt mała lub duża, co utrudni Ci wykonywanie manicure hybrydowego lub żelowego. Jak więc nie popełnić takich błędów? Przede wszystkim zapoznaj się dobrze z całą ofertą lamp, dostępnych na rynku. W naszym przypadku jest to niezwykle proste, ponieważ posiadamy wyłącznie lampy o najwyższej jakości, które sprawdzą się zarówno u osób początkujących, zaawansowanych, jak i w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Zastanów się więc, jakiej lampy potrzebujesz - czy ma ona utwardzać wyłącznie hybrydę, czy też żel? Jest to zasadniczo ważna kwestia, gdyż w przypadku samej hybrydy, nie będziesz potrzebować lampy o bardzo wysokiej mocy. W zupełności wystarczy Ci model o 16W. Jeżeli jednak zamierzasz przedłużać paznokcie przy pomocy gęstych i dosyć problematycznych produktów - polecamy model o 24W lub 36W. Kolejną kwestią jest wielkość lampy. Niektóre kobiety preferują duże lampy, aby zmieścić w nich całą dłoń, a tym samym utwardzić więcej paznokci za jednym razem. Inne natomiast nie zwracają na to uwagi, co również jest jak najbardziej okej. Niezależnie od tego, do której grupy należysz - nasza hurtownia kosmetyczna dysponuje modelami o różnych wielkościach, w związku z czym na pewno znajdziesz idealną lampę dla siebie!.

Jak czyścić lampy do hybryd?

Aby móc korzystać z lampy do hybryd jak najdłużej, Warto dbać o jej czystość i przechowywanie. Każda stylistka paznokci wie jakim wyzwaniem jest jej wyczyszczenie z pozostałości po utwardzonym żelu. Wraz z naszymi produktami przychodzimy Wam z pomocą i stawiamy czoła temu wyzwaniu! Zabrudzenia z miękkich żeli łatwo usuniesz przy użyciu acetonu. Wystarczy pocierać zabrudzenia nasączonym wacikiem. Jednak pamiętaj o tym, aby robić to delikatnie i ostrożnie, uważając, aby nie uszkodzić lampy, np. pomagając sobie podważaniem żelu drewnianym patyczkiem. Z prawdziwym wyzwaniem mamy do czynienia, kiedy w naszym użyciu są żele twarde. Ich pozostałości, czyli kropki, sopelki i niewielkie plamy, możesz usunąć z powierzchni lampy za pomocą drewnianego patyczka z prostym zakończeniem.

Loading...