Pędzelki do paznokci

Sortuj

Kategorie

Filtry

Cena
Producenci
Rodzaj pędzelka
Sortuj

PĘDZELKI DO ZDOBIENIA PAZNOKCI

Nieodłącznym elementem manicure są pędzelki do zdobienia paznokci oraz przeznaczone np. do żelu czy akrylu. Wybierając to narzędzie, warto zastanowić się nad własnym doświadczeniem oraz potrzebami i oczekiwaniami. Polecamy cienki pędzelek do zdobień, który sprawdzi się przy wykonywaniu różnorodnych wzorów bez względu na doświadczenie w tym kierunku. To również świetna propozycja dla wszystkich początkujących, warto rozpocząć swoją przygodę od cienkiego włosia, to pozwala malować delikatniejsze linie, które wymagają znacznej wprawy przy grubszym i dłuższym włosiu.

Zestaw pędzelków do zdobień dla profesjonalistów

Taki zestaw jest idealny dla osób zaawansowanych, ale również sprawdzi się w przypadku osób początkujących, które chcą próbować różnych technik i ćwiczyć rękę. Taki zestaw pędzelków do zdobień zazwyczaj składa się z propozycji o różnej długości i grubości, może zawierać nawet pędzelek przeznaczony do żelu i akrylu. Przeznaczenie pędzelków jest bardzo różne, przedstawiamy kilka najpopularniejszych. Pędzelki do zdobień ze skośnym włosiem, sprawdzają się do metody One Stroke oraz poprawienia konturów namalowanych wzorków. Pędzle o średniej długości i grubości włosiu przeznaczone są do szkicowania, obrysowywania i wypełniania zdobień, natomiast te o długim i cienkim włosiu idealnie sprawdzają się do malowania cienkich i długich linii.

Szybkie zdobienie - gąbki do Ombre i pyłków

Bez względu na to, czy manicure wykonywany jest w profesjonalnym salonie, czy w zaciszu domowym, warto mieć pod ręką gąbki do Ombre i pyłków, które umożliwiają łatwe wykonanie modnego zdobienia. Przy pomocy gąbek można wykonać kolorowe ombre na paznokciach lub populary Baby Boomer, ponieważ przy ich użyciu lakiery hybrydowe oraz żele do zdobień rozprowadzają się bardzo łatwo. Gąbka sprawdzi się również idealnie jako aplikator pyłków, za jej pomocą wcieranie produktu w paznokieć jest łatwe i pozwala na zachowanie czystości na stanowisku pracy.

Pędzelek do żelu

Różnego kształtu i wielkości pędzelki do żelu zapewniają perfekcyjną aplikację masy na paznokcie. Pędzelek do żelu jest nieodłącznym elementem stanowiska pracy bez względu na to, czy wybiera się metodę szkieletową, na formie, bez piłowania czy np. tylko nadbudowuje paznokcie w celu wzmocnienia. Branża manicure bardzo się rozwinęła, dzięki temu powstało wiele marek, które oferują żele budujące do paznokci o zróżnicowanej konsystencji i głównych cechach, dlatego w swojej kolekcji warto mieć więcej niż jeden pędzelek do żelu. Z każdym produktem budującym praca wygląda nieco inaczej i może wymagać użycia innego pędzelka, który ułatwi proces wykonywania manicure.

Pędzelek do akrylu

Metoda akrylowa wymaga dużej precyzji od manicurzystki, dlatego warto pod ręką mieć precyzyjny pędzelek do akrylu, przy którego użyciu pracuje się łatwo i przyjemnie. Proszek akrylowy do manicure wymaga użycia liquidu. W celu utrzymania pędzelka w dobrej kondycji należy przyzwyczaić się do specyfiki pracy z akrylem. Istotne jest, by nie pozwolić na wyschnięcie pędzelka oblepionego masą akrylową, ponieważ oczyszczenie go nie będzie już możliwe. Pędzelek do akrylu podczas przerw w aplikacji należy pozostawiać zanurzony w liquidzie, a po skończonej pracy od razu oczyścić. Polecamy pędzle zaokrąglone oraz ścięte w szpic, pozwalają one na precyzyjną aplikację masy nawet w trudno dostępnych miejscach. Wiele manicurzystek decyduje się na kilka pędzli w swojej kolekcji, by używać ich zgodnie z bieżącymi potrzebami.

Jaki pędzelek do akrylożelu wybrać?

Do tej metody polecamy pędzelki zakończone na prosto oraz zaokrąglone. Akrylożele do przedłużania paznokci, to bardzo gęsta, ale jednocześnie plastyczna masa, z którą poradzą sobie nawet początkujące osoby. To również produkt używany do budowania paznokci za pomocą Dual Forms. Warto w swojej kolekcji mieć pędzelki o różnym zakończeniu włosia, by sprawdzić, z którym pracuje się najlepiej (a jest to kwestia indywidualna) oraz dobierać je do wykonywanych czynności i napotykanych problemów.

Jak dbać o pędzelki do manicure?

Nasza hurtownia kosmetyczna dysponuje szerokim wyborem pędzli do manicure, które sprawdzają się podczas wykonywania stylizacji zarówno w profesjonalnych salonach, jak i w warunkach domowych. Ważne jest, by odpowiednio obchodzić się z pędzlami, wtedy będą one służyły długo. Najczęściej popełnianym błędem jest przemywanie włosia cleanerem w celu oczyszczenia z resztek produktu, o wiele lepszym rozwiązaniem jest użycie do tego bazy hybrydowej lub topu. Istotne jest również, by nie dopuszczać do sytuacji, w której produkty typu żel lub akryl zastygają na włosiu, ich usunięcie będzie niemal niemożliwe. Warto również uważać, by pędzle nie znajdowały się w pobliżu światła lampy podczas utwardzania manicure, może to doprowadzić do utwardzenia pozostałości produktów na włosiu a tym samym do zniszczenia.

Loading...