Kolorowe bazy hybrydowe

Sortuj

Kategorie

Cofnij do:Bazy hybrydowe

Filtry

Cena
Producenci
Pojemność (g/ml)
Sortuj

Kolorowe bazy hybrydowe

Przy tworzeniu manicure hybrydowego istotne znaczenie ma jakość i wytrzymałość, oprócz pięknego wyglądu. Jeśli chcemy zapewnić swoim paznokciom wygląd jak po wyjściu z salonu, powinnyśmy zastosować dobrą bazę hybrydową do paznokci.

Kolorowa baza pod lakier do paznokci

Wiele początkujących manicurzystek zastanawia się po co tak włąściwie się ją stisuje i czy baza do paznokci jest koniecznością. Otóż, baza jest kluczowym elementem manicure hybrydowego. Dobry podkład ukrywa wszelkie mankamenty, będzie zapobiegać pękaniu i odpryskiwaniu lakieru, wyrówna płytkę, wypełnia ubytki, a dodatkowo sprawi, że cudowny kolor utrzyma się na naszych paznokciach znacznie dłużej niż bez podkładu. Jeśli wybierzesz odpowiednio gęstą to możesz nią nawet delikatnie nadbudować płytkę i przedłużyć swoje paznokcie, dodatkowo będzie zapobiegać uszkodzeniom mechanicznym, na które codziennie narażamy paznokcie.

Dobra baza pod lakier do paznokci powinna zawierać również witaminy i składniki regenerujące, czyli składniki pielęgnacyjne. Sprawi to, że płytka będzie twardsza i mocniejsza. Pielęgnacja płytki nie powinna być bagatelizowana, ponieważ działanie promieni UV ją osłabia.

Baza do przedłużania paznokci - Jaką wybrać?

Wybór bazy do paznokci jest kwestią indywidualną i często trzeba samodzielnie wypróbować kilka produktów zanim znajdziemy odpowiedni dla siebie. Jednak warto znać kilka podstawowych zastosowań, którymi możemy się kierować.
- baza witaminowa - będzie odpowiednia dla paznokci, które oprócz pięknego wyglądu i trwałości potrzebują odżywienia i wzmocnienia, taki podkład pełni funkcję odżywki
- baza o lekkiej formule - będzie wydatniejsza od gęstej bazy, jednak nie pozwoli na nadbudowanie płytki
- gęsta baza - pozwoli nadbudować i przedłużyć paznokcie o kilka mm

Baza pod żel - Co jeszcze w naszej ofercie?

W naszym sklepie znajdziesz wiele rodzajów baz pod żel, wśród nich są też te, które umożliwiają przedłużenie paznokci, ale z pewnością wszystkie pomogą zwiększyć trwałość Twojego manicure. W trosce o Wasze paznokcie wybieramy tylko te o najwyższej jakości. Sprzedajemy produkty znanych i dobrych. 

Oferujemy szeroki wybór i równie szeroki, ale bardzo przystępny zakres cen. Znajdziesz u nas bazy na każdą kieszeń. W ofercie posiadamy bazy zawierające składniki odżywcze i witaminy, które zaopiekują się Twoją płytką za Ciebie. Mamy również bazy 2w1, które nadają paznokciom blasku, są łatwe w aplikacji i jeszcze łatwiejsze w usuwaniu. Dzięki swojej formule można usunąć je za pomocą acetonu, nie traktując płytki pilnikiem, co zapobiega uszkodzeniom.

Jeśli natomiast marzysz o odpornych na złamania, długich paznokciach to mamy dla Ciebie średniogęste i gęste bazy, które zapewniają duży komfort pracy. Ogromną zaletą jest to, że nie spływają na skórki, dzięki czemu można pracować na paznokciach całej dłoni jednocześnie. Znajdziesz u nas także wydajne, lekkie bazy wyrównujące powierzchnię płytki i zapobiegające odpryskaniu lakieru. Przy zakupie niektórych baz z naszej oferty możesz otrzymać atrakcyjne gratisy. Sprawdź sama, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Jak stosować i aplikować bazę do paznokci?

Do wykonania manicure hybrydowego będzie Ci potrzebna przede wszystkim odpowiednia lampa LED lub UV, oczywiście znajdziesz je również w ofercie naszego sklpeu. Swoją pracę rozpoczynamy od przygotowania płytki. Zapewni to odpowiednią trwałość całej stylizacji.

1. Matujemy i wyrównujemy płytkę za pomocą bloczka polerskiego. Robimy to delikatnie, uważając aby nie jej nie uszkodzić.

2. Cleanerem zaaplikowanym na wacik bezpyłowy przecieramy paznokcia. Czynność ta służy odtłuszczeniu płytki.

3. Za pomocą metalowego kopytka lub drewnianego patyczka odsuwamy skórki. Możemy je również wyciąć cążkami lub usunąć frezarką z odpowiednio wybranym frezem.

4. Aplikujemy primer i czekamy na wyschnięcie paznokci.

5. Na tak przygotowane paznokcie możemy nałożyć bazę. Nakładamy cienką warstwę i wkładamy paznokcie do lampy.

6. Po wyjęciu dłoni z lampy wykonujemy pozostałe czynności - aplikujemy wybrany kolor oraz top (nie przecieramy bazy cleanerem!).

Jak przedłużyć paznokcie z pomocą gęstej bazy?

1. Zaczynamy od przygotowania płytki. Powinno ono przebiegać dokładnie tak samo jak w powyższej instrukcji.

2. Pod paznokcia podkładamy odpowiednio przygotowany i nacięty szablon.

3. Aplikujemy pierwszą warstwę bazy będącą szkieletem naszego przedłużenia. Utwardzamy ją w lampie, podobnie jak każdą kolejną.

4. Nakładamy kolejną warstwę, którą nadbudowujemy płytkę, chroniąc w ten sposób paznokcie od złamań.

5. Nakładamy trzecią warstwę, staramy się wszystko wyrównać.

6. Przecieramy cleanerem i piłujemy paznokcie w dowolny kształt, a także wyrównujemy ich powierzchnie.

I gotowe!

Loading...