Klipsy i zaciskarki do paznokci

Sortuj

Kategorie

Filtry

Cena
Producenci
Rodzaj
Sortuj

SZABLONY DO PRZEDŁUŻANIA PAZNOKCI

Wiele miłośniczek manicure marzy o długich paznokciach, ale nie pozwala na to ich naturalna płytka, która jest łamliwa lub np. jej wzrost jest skierowany zbyt mocno w dół, lub górę. Szablony do przedłużania paznokci są idealnym sposobem na to, by osiągnąć pożądaną długość stylizacji, ale również umożliwiają korekcję płytki paznokciowej przy użyciu masy żelowej. W ofercie naszej hurtowni kosmetycznej dostępne są szablony o wielu kształtach, które należy dopasowywać zgodnie z indywidualnymi upodobaniami i potrzebami. Szablony występują w formie naklejki, na której znajduje się również miarka i sugerowane kształty, dzięki temu praca z żelami jest o wiele łatwiejsza.

Jak używać form do przedłużania paznokci?

W celu użycia formy należy odkleić ją od papierka, na którym jest zabezpieczona, kolejny krok to odklejenie od formy kółka (które dla wzmocnienia można przykleić pod formą, zwracając szczególną uwagę na symetrię) i rozklejenie górnego paska, na którym widnieje wyznaczona do tego linia przerywana. W kolejnym kroku, należy delikatnie złożyć w pół, a następnie w niewielkiej części skleić na końcach. Tak przygotowaną formę można przyłożyć pod paznokieć i dopasować w taki sposób, by do niego przylegała, jeśli jest taka potrzeba, to można przyciąć otwór z obu stron, aby uwolnić wolny brzeg. W celu się z techniką podkładania formy do przedłużania paznokci zapraszamy na nasze media społecznościowe, gdzie nasza instruktorka Natalia stale dodaje wartościowe treści dotyczące manicure.

Dual Formy do przedłużania paznokci

Wszystkie stylistki, ale również wielbicielki manicure, które wykonują go we własnym zaciszu domowym, marzą o tym, by przedłużanie paznokci było łatwe i szybkie, teraz to możliwe dzięki Dual Forms. To innowacyjny sposób na przedłużanie i nadbudowę płytki paznokciowej. Jeszcze żadna z metod znanych do tej pory nie była tak łatwa i prosta w użyciu. Dual Formy do przedłużania paznokci są dostępne w wielu kształtach, to pozwala na dopasowanie go do preferencji klientki. Stylistki oszalały na punkcie tego rozwiązania, jest znacznie szybsze od budowy paznokci na szablonie bądź tipsie.

Jak używać górnych form do przedłużania paznokci?

Cały proces jest banalnie prosty i może wykorzystywać go każdy, kto ma, choć odrobinę doświadczenia z manicure. W tej metodzie sprawdzą się takie masy jak akrylożele, akryle i żele do paznokci. Jednym z pierwszych kroków jest przygotowanie płytki paznokciowej, a następnie dopasowanie form do szerokości paznokci (wideo, jak to zrobić dostępne jest na naszym Instagramie @LaDiosa_pl). Kolejnym krokiem jest uzupełnienie fory od wewnątrz wybraną masą, w tym dopasowanie ostatecznej długości. Tak przygotowaną formę należy przyłożyć do paznokcia, a następnie utwardzić w lampie lub poczekać do utwardzenia w zależności od rodzaju użytej masy. Po utwardzeniu wystarczy delikatnie po dociskać formę w kilku miejscach, a następnie ją usunąć. Kolejny krok to opiłowanie ewentualnych niedoskonałości (przyda się do tego pilniczek do paznokci), tak przygotowanym paznokciu można wykonać dowolną stylizację lub zabezpieczyć go jedynie topem.

Tipsy

Przedłużanie paznokci na tipsie to jedna z najtańszych i najprostszych, a zarówno najbardziej popularnych metod. Aby przedłużanie było profesjonalnie wykonane i efekt był długotrwały, należy zaopatrzyć się w wysokiej jakości materiały. Tipsy dostępne w naszym sklepie kosmetycznym idealnie sprawdzą się nie tylko do użytku w profesjonalnym salonie, ale również w zaciszu domowym. Zapewniamy szeroki wybór tipsów o różnych kształtach i kolorach (mleczne, natural i clear).

Tipsy z kieszonką i bez

Stylistki paznokci korzystają z różnych metod, które dobierają według własnych upodobań, ale również indywidualnie do płytki i jej mankamentów. Tipsy z kieszonką i bez niej można dowolnie dopasowywać do płytki, przedłużając ją w ten sposób na dowolną długość. Do tej metody zazwyczaj używa się akrylu, akrylożelu, a nawet żelu. Warto poznać bliżej produkty dostępne w naszej ofercie, ponieważ marki tworzą stale nowe, które zaskakują swoimi właściwościami i możliwościami wykorzystania.

Zaciskarka do tunelu

Idealny kształt paznokci wymaga wyboru odpowiedniej metody, wiedzy i doświadczenia stylistki, ale również zastosowania usprawniających proces narzędzi. Zaciskarki do tunelu pozwalają stworzyć odpowiedni kształt paznokci. To narzędzie sprawdza się w szczególności przy przedłużaniu paznokci na formie. Użycie zaciskarki jest bardzo łatwe, wystarczy w odpowiednim momencie pracy umieścić narzędzie na wolnym brzegu paznokcia i ponownie utwardzić. Zastosowanie tej metody pozwala skorygować tunel, w rezultacie przedłużane paznokcie są smukłe.

Loading...