Tipsy do paznokci

Sortuj

Filtry

Cena
Producenci
Sortuj

Tipsy do paznokci

Przedłużanie paznokci na tipsie to jedna z najtańszych i najprostszych, zarówno najbardziej popularnych metod. Aby przedłużanie było profesjonalnie wykonane i efekt był długotrwały należy zaopatrzyć się w wysokiej jakości materiały. Tipsy które Państwu prezentujemy idealnie sprawdzą się nie tylko do użytku w profesjonalnym salonie kosmetycznym, ale również w zaciszu domowym. Wykonane są z trwałego materiału ABS, który nie pęka i jest wygodny w obróbce. Oferujemy bogaty wachlarz różnego rodzaju tipsów - każdy znajdzie coś dla siebie. 

Paznokcie żelowe

To powszechnie lubiany i znany rodzaj. Zdecydowanie polecane są wygodne w aplikacji tipsy z długą kieszonką. Możemy sobie wybrać aż dwa rodzaje - dostępne w kolorze clear jak również mlecznym. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Tipsy krótka kieszonka

Tipsy z małą kieszonką są idealne to tworzenia manicure na krótkiej płytce paznokcia. Wymaga mniej obróbki z czego dużo czasu możemy zaoszczędzić. Ale nie zamykajmy się w standardach. Paniom które dopiero zaczynają swoją przygodę proponujemy, żeby skorzystały z obu rodzai tipsów. Te z pań które nie zaczynają przygody z przedłużaniem a kontynuują ją, doskonale wiedzą co jest dla nich najlepsze i wiedzą na jakim rodzaju pracuje im się lepiej. Będzie można indywidualnie wybrać odpowiedni rodzaj dla siebie.

Tipsy pokazowe - treningowe

Zapewne każda z Pań, która poświęca swój cenny czas na manicure i pedicure widziała w sieci piękne konkursowe zdobienia. Wykonywane są one na specjalnych - długich tipsach, często uformowanych w formie szpica. Takie zdobienia to niejednokrotnie dzieła sztuki! Posiadamy aż kilka różnych rodzai:

Tipsy szpic, tipsy long, tipsy long szpic

Trening czyni mistrza, więc trzeb dużo ćwiczyć aby nabrać ''sprawnej ręki'' i aby móc tworzyć arcydzieła na paznokciach! Oczywiście wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, każdy rodzaj z podanych wyżej profesjonalnych tipsów do wyboru w dwóch kolorach: clear oraz mlecznym. 

Zestawy tipsów

Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest przechowywanie tipsów w specjalnym pudełku. Polecamy takie rozwiązanie szczególnie osobom lubiącym ład i porządek. Można dzięki temu wygodnie dobrać rozmiar którego akurat potrzebujemy. Na pewno zabierze Nam to Nam to zdecydowanie mniej czasu niż szukanie w popularnym woreczku strunowym. Można sobie przecież uprościć życie!

Dlatego hurtownia kosmetycna LaDiosa wychodzi na przeciw i oferuje zestawy - w funkcjonalnym pudełku a dodatkowo otrzymujemy również niezbędny dla Nas przy tego typu metodzie przedłużania paznokci, specjalistyczny klej do tipsów. Warto wspomnieć że jest wygodny w aplikacji dzięki pędzelkowi,  można go użyć również do przyklejania ozdób. A przy tym również wykonany został z wysokiej jakości materiałów dlatego jego przyczepność do paznokcia jest niezwykle trwała.

Tipsy w woreczkach strunowych

Sklep kosmetyczny LaDiosa oferuje również uzupełnienie twojego zapasu kosmetycznego! Jeżeli posiadasz już pudełko na tipsy, zapewne trzeba je uzupełniać co jakiś czas! Proponujemy tipsy w woreczkach strunowych. Pakowane są w ilości 500 sztuk - po 50 sztuk każdego rodzaju. Wystarczy je jednorazowo posegregować we wcześniej zakupionym pudełku i mamy porządek! Prawidłowa organizacja pracy to połowa sukcesu! Do wyboru:

tipsy migdałki - długa kieszonka, w kolorach clear i mlecznym

tipsy kwadratowe
- długa i krótka kieszonka, w kolorach clear i mlecznym

Tipsy wielokrotnego użytku

Tak! To jest możliwe! To formy wielokrotnego zastosowania. Wyglądają jak zwyczajne tipsy, ale nimi nie są! Jest to najnowsza metoda przedłużania paznokci. Formy nie przyklejamy do płytki paznokcia za pomocą kleju jak inne tipsy. W tej metodzie masa żelowa lub akrylowa nie jest przykładana bezpośrednio na paznokieć a właśnie na formę. Jest ona zdecydowanie mniej czasochłonna. Wiele osób zaczyna się do niej przekonywać ponieważ jest ona łatwiejsza.

Oprócz korzystania z tradycyjnych już metod przedłużania paznokci - czyli tips, zachęcamy też do korzystania z nowości - do odkrywania nowych sposobów na piękny i efektowny manicure!

Loading...