Szczoteczki do paznokci

Sortuj

Kategorie

Filtry

Cena
Producenci
Sortuj

WACIKI BEZPYŁOWE DO PAZNOKCI

Nieodłącznym elementem stanowiska stylistki są akcesoria do manicure. Podczas wykonywania stylizacji wszystkimi dostępnymi metodami bardzo pomocne są waciki bezpyłowe, które pozwalają na odtłuszczanie i czyszczenie płytki paznokciowej bez pozostawiania włókien i pyłów. Użycie tradycyjnych wacików kosmetycznych w manicure jest niemal niemożliwe, a z pewnością nie ma nic wspólnego z estetyką. Dedykowane waciki np. celulozowe nie pozostawiają po sobie żadnych paprochów podczas pracy z lepkimi produktami takimi jak lakiery hybrydowe czy żele budujące.

Waciki bezpyłowe bawełniane - różne kolory

To idealna propozycja do salonów manicure i pedicure. Bezpyłowe waciki bawełniane umożliwiają precyzyjną pracę i nie pozostawiają żadnych paprochów. Produkt jest łatwy w użytkowaniu i w naszej ofercie dostępny również w zamykanym opakowaniu, które zapewnia higienę i wygodę w korzystaniu. Bawełniane waciki bezpyłowe są wielofunkcyjne i sprawdzają się w salonach kosmetycznych również przy wykonywaniu innych zabiegów, np. stylizacji rzęs i brwi, gdzie liczy się precyzyjna praca preparatami takimi jak henna proszkowa czy klej do sztucznych rzęs.

Patyczki do paznokci

Jednorazowe patyczki do paznokci to idealne rozwiązanie zarówno podczas wykonywania manicure w salonie kosmetycznym, jak i w domu. Za pomocą patyczków w łatwy sposób można odsuwać skórki oraz usuwać resztki naskórka z paznokci, aby to sobie ułatwić warto użyć wcześniej Remover do skórek, który je zmiękczy. Idealnie opracowane skórki to sekret perfekcyjnego i długotrwałego manicure. Aby lakiery hybrydowe oraz inne produkty wykazywały się przyczepnością podstawą, jest prawidłowe przygotowanie płytki paznokciowej oraz wału okołopaznokciowego. Patyczki do paznokci mogą być również wykorzystywane do zdobień, ostro zakończona końcówka idealnie nadaje się do tworzenia kropek i linii.

Drewniane patyczki do manicure

Wykonane z drewna akcesoria do odpychania skórek powinny znaleźć się w każdym salonie manicure i pedicure. Warto używać ich w sytuacji, gdy skórki klientki są wrażliwe i łatwo ulegają zniszczeniu. Patyczki przydadzą się również podczas wykonywania tradycyjnego manicure oraz japońskiego, gdzie stawia się na naturalności i nie wycinaj skórek.

Wielorazowe plastikowe patyczki do skórek

W naszej ofercie dostępne są również wielorazowe patyczki do skórek w wielu kolorach z zatopionym ozdobnym brokatem. Prezentują się one stylowo, a ich zaletą jest możliwość dezynfekcji i ponownego użycia. Te patyczki sprawdzą się zarówno podczas odsuwania skórek, jak i tworzenia zdobień.

Szczoteczka do pyłu

Podczas wykonywania perfekcyjnej stylizacji nie może zabraknąć tego narzędzia. Szczoteczka do pyłu idealnie usuwa pozostałości po piłowaniu naturalnej płytki paznokciowej, masy oraz opracowywaniu skórek nawet z trudnodostępnych miejsc. Dzięki stosowaniu szczoteczki do manicure praca podczas tworzenia stylizacji jest łatwa i przyjemna, pył nie tworzy nieestetycznych grudek na powierzchni paznokcia. Przez złe oczyszczenie paznokci oraz przestrzeni roboczej pył może dostawać się do produktów i zmieniać ich konsystencję a przede wszystkim niekorzystanie wpływać na ich trwałość. Nasz sklep kosmetyczny w swojej ofercie ma szeroki wybór szczotek, które różnią się wielkością, kolorem oraz rodzajem uchwytu i sprawdzają się idealnie w swoim przeznaczeniu.

Loading...