Żele do paznokci

Sortuj

Filtry

Cena
Producenci
Pojemność (g/ml)
Kolor
Krycie
Wykończenie
Sortuj

ŻELE DO PAZNOKCI

Czy lubisz, kiedy Twoje paznokcie są piękne, zadbane i długie? My również! Niestety nie zawsze możemy cieszyć się mocną płytką, co najczęściej spowodowane jest problemami zdrowotnymi, niedoborami witamin i minerałów, a nawet niepoprawnym wykonywaniem manicure hybrydowego. Nie zastosowanie się do zalecanych kroków, może osłabić paznokcie i sprawić, że zaczną się łamać, kruszyć, a na ich powierzchni pojawią się nieestetyczne przebarwienia. W sytuacji, kiedy nie wyglądają one najlepiej lub nie posiadają wymarzonej długości, wiele kobiet sięga po żele do paznokci. Nadają one konkretny kształt oraz długość, a co najlepsze - utrzymują się na paznokciach nawet do 5 tygodni! W naszej ofercie znajdziesz żele budujące oraz żele do zdobień, wyprodukowane przez znane i renomowane marki kosmetyczne. Nie musisz wydawać pieniędzy na comiesięczne wizyty u kosmetyczki - wystarczy, że zaopatrzysz się w odpowiednie produkty. Sprawdź sama!

Żele budujące - przedłużaj paznokci do woli!

Do najpopularniejszej odmiany żeli do paznokci, należą żele budujące. Ich głównym celem jest przedłużenie i modelowanie paznokci, a także wzmocnienie ich i nadanie określonej grubości. Jest to zatem doskonała opcja nawet dla kobiet o delikatnej płytce. W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim łatwe w użytkowaniu żele dedykowane do lamp UV, wyprodukowane przez znane i cenione marki, takie jak Victoria Vynn, Indigo oraz Claresa. Niektóre z nich są całkowicie przezroczyste, a inne posiadają delikatny odcień beżu i różu, dzięki czemu po utwardzeniu ich w lampie, nie musisz nakładać już lakieru. Paznokcie przedłużone kolorowym żelem same w sobie prezentują się pięknie i elegancko. Warto jednak pamiętać, że przedłużanie paznokci jest nieco trudniejsze od samego pomalowania ich lakierem hybrydowym. Tutaj należy wykazać się dużą dokładnością i cierpliwością. Staraj się nakładać jak najcieńsze warstwy żelu na paznokcie, zwracając uwagę na równomierne rozprowadzenie go po powierzchni. Równie istotną kwestią jest stworzenie krzywej C, która odpowiada za prawidłowy kształt paznokci, chroniąc je przed złamaniem.

Żele do zdobień

Polecamy zwrócić uwagę również na całą serię żeli przeznaczonych do wykonywania różnorodnych zdobień. Wyróżniają się one doskonałą gęstością oraz szeroką paletą kolorystyczną. Zarówno wielbicielki delikatnych, jak i bardziej wyrazistych kompozycji na paznokciach, znajdą u nas coś dla siebie. W naszym asortymencie znajdziesz żele pozwalające na wykonywanie trwałych i unikalnych zdobień. Jest to zasługa mocnej pigmentacji oraz trwałej i odpornej formuły. Dysponujemy ogromną paletą barw umożliwiających tworzenie ciekawych kreseczek, pasków, ornamentów i wielu innych dekoracji. Nasze żele nie kurczą się podczas procesu utwardzania w lampie, co jest niezwykle ważne podczas wykonywania różnorodnych zdobień. W końcu żadna kobiet nie lubi, kiedy po godzinie spędzonej nad manicure, nagle całość się marszczy.

Jak przedłużyć paznokcie za pomocą żelu?

Tak jak już wspominaliśmy, przedłużanie paznokci żelem jest nieco trudniejsze od wykonywania manicure hybrydowego i wymaga zdecydowanie więcej czasu. Nie zniechęcaj się, jeżeli za pierwszym razem, zbudowanie paznokci żelowych zajmie się nawet kilka godzin. Początki zawsze bywają ciężkie i czasochłonne. Pamiętaj jednak, że trening czyni mistrza! Im częściej będziesz ćwiczyć aplikację żelu, tym szybciej nauczysz się przedłużać paznokcie w sposób sprawny i precyzyjny. Do wykonania manicure żelowego będziesz potrzebować nie tylko samego produktu o właściwościach budujących, ale również: pilniczka, szablonu, bloczku polerskiego, odtłuszczacza do paznokci (cleanera), primera, lampe UV/LED, pędzelka do nakładania żelu, oliwki nawilżającej oraz patyczka do odsuwania skórek. Cały proces zacznij od dokładnego zdezynfekowania dłoni i paznokci. Następnie skróć swoje paznokcie maksymalnie i odsuń skórki przy pomocy patyczka lub kopytka. Sięgnij po bloczek polerski i zmatuj dokładnie powierzchnię paznokci. Teraz możesz nasączyć wacik cleanerem i odtłuścić nim płytkę. Odczekaj krótką chwilę i nałóż bazę hybrydową, którą następnie utwardź w lampie UV. Tak przygotowane paznokcie stanowią idealną podstawę pod manicure żelowy. Chwyć szablon i postaraj się dopasować go do swoich paznokci. Pamiętaj, aby był on ulokowany bezpośrednio pod płytką paznokcia. Środek szablonu powinien być równy ze środkiem paznokcia, aby tworzyć spójną całość. Pomogą Ci w tym linie narysowanie na szablonie. Zaaplikuj pierwszą, cienką warstwę żelu za pomocą pędzelka tak, aby pokryła cały paznokieć, a następnie utwardź ją w lampie. Następnie zaaplikuj drugą, nieco grubszą warstwę, którą postaraj się nadać odpowiednią grubość oraz długość swoim paznokciom. Utwardź produkt w lampie. Ostatnią, trzecią warstwą żelu wyrównaj powierzchnię paznokcia i stwórz krzywą C. Każdą z warstw utwardź w lampie przez około 2-3 minuty. Na końcu odtłuść całość primerem, nałóż oliwkę na skórki i przejdź do malowania przedłużonych paznokci lakierem hybrydowym w wybranym przez siebie kolorze.

Loading...