Żele do zdobień

Sortuj

Filtry

Cena
Producenci
Pojemność (g/ml)
Kolor
Krycie
Wykończenie
Sortuj

ŻELE DO ZDOBIEŃ PAZNOKCI

Żele do zdobień stanowią prawdziwą zajawkę dla wielbicielek stylizacji paznokci. Tutaj ogranicza nas jedynie wyobraźnia! Manicure hybrydowy może być delikatny i stonowany, a może być również wyrazisty i unikatowy. Do stworzenia oryginalnych zdobień na paznokciach doskonale sprawdzają się żele w różnorodnych wydaniach. Mogą mieć one jednolitą barwę lub posiadać lśniące drobinki w wielu odcieniach. Wybór jest naprawdę duży! W naszej hurtowni kosmetycznej znajdziesz szereg żeli do zdobień od renomowanych producentów w branży. Do najpopularniejszych z nich należy Claresa, Makear, Indigo oraz Silcare. Wyróżniają się bardzo dobrą pigmentacją, idealną konsystencją, a także sprawną aplikacją. Niektórym kobietom wydaje się, że tego typu produkty są trudne w stosowaniu. Nic bardziej mylnego! Ich aplikacja jest naprawdę prosta i zajmie Ci jedynie chwilę. Sprawdź!

Żele do paznokci - poszalej w stylizacjach!

Do jednych z największych zalet żeli do zdobień jest nieograniczona ilość wzorów i kombinacji, jakie można wykonać z ich pomocą. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia, która u wielbicielek stylizacji hybrydowych potrafi być naprawdę bujna! Żele do paznokci, poświęcone zdobieniom, są niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia. Możesz tworzyć różnorodne kompozycje, bez obaw o to, czy nie stracą one swojego uroku. W naszej hurtowni kosmetycznej znajdziesz wysokogatunkowe żele do zdobień od topowych marek na rynku polskim, jak i zagranicznym. Są one dostępne w różnych odcieniach i wykończeniach. Niezależnie więc od tego, czy masz ochotę na intensywne i wyraziste zdobienia, czy też chciałabyś postawić na coś bardziej klasycznego - nasze żele sprawdzą się idealnie! Możesz wykorzystać je np. do zdobień geometrycznych lub innych kształtów. Wszystkie produkty w naszym asortymencie zostały wielokrotnie przebadane pod kątem dermatologicznych. Nie musisz się zatem martwić o uczulenia, czy podrażnienia.

Profesjonalny żel do zdobień

Każda profesjonalna stylistka paznokci powinna mieć w swoich zapasach porządny żel do zdobień o bezpiecznym i nieuczulającym składzie. Umożliwia on stworzenie wielu urozmaiconych kompozycji, bez większego wysiłku. Co więcej - duża część kobiet odchodzi od wykonywania zdobień przy pomocy innych produktów na rzecz żelu, którego aplikacja jest banalnie prosta. Większość z nich aplikuje się przy pomocy precyzyjnego pędzelka. Możesz nałożyć go na dowolny lakier hybrydowy, a nawet bazę. Gwarantujemy, że z jego pomocą zapomnisz o żmudnych i pracochłonnych stylizacjach, a zamiast tego skrócisz czas pracy do minimum, zachowując tym samym zniewalający efekt. Zapraszamy do zakupów!

Loading...