Pilniki do paznokci

Sortuj

Kategorie

Filtry

Cena
Producenci
Gradacja
Grubość
Kształt
Opakowanie
Sortuj

PILNIKI DO PAZNOKCI

Nieodłącznym elementem każdego manicure bez względu na to, czy jest wykonywany we własnym zakresie, czy w profesjonalnym salonie kosmetycznym jest pilnik do paznokci. To znaczący rekwizyt wielu etapów tworzenia manicure, od nadawania kształtu paznokciom naturalnym po piłowanie masy powstałej przy budowie paznokci żelami budującymi, akrylozelami lub akrylami. Pilniki do paznokci występują w kilku kształtach np. prosty, łódka czy elipsa, wybór kształtu kierowany jest głównie wygodą oraz wykonywanymi czynnościami. Najistotniejszą cechą pilników jest gradacja, odpowiedni dobór pozwala na wykonanie czynności bez uszkodzeń płytki paznokciowej oraz zwiększenia tempa pracy. Pilniki do paznokci o wysokiej gradacji dedykowane są do naturalnej płytki, natomiast o niskiej do opracowywania masy żelowej i akrylowej. W ofercie naszej hurtowni kosmetycznej dostępny jest szeroki wybór tych jednorazowych akcesoriów. Największą popularnością cieszą się pilniki do paznokci Aba Group, które są dostępne w wielopakach oraz pakowane pojedynczo.

Bloki polerskie do manicure

Najważniejszym zadaniem, które powinny spełniać bloki polerskie, jest zapewnienie przyczepności i trwałości manicure. Blok służy do matowienia płytki paznokciowej, co przekłada się bezpośrednio na lepszą przyczepność produktu bazowego. Wystarczy kilka ruchów po paznokciu, by usunąć drobne nierówności, a nawet pozostałe po opracowywaniu skórki i zapewnić idealne warunki do aplikacji np. bazy hybrydowej. Bez względu na technikę wykonywanego manicure, zmatowienie płytki jest jego nieodłącznym elementem, które pozytywnie wpływa na jego trwałość.

Polerki do paznokci

Warto mieć w każdej kosmetyczce właśnie polerkę do paznokci, która przeznaczona jest do nabłyszczania i wygładzania płytki paznokciowej. Nasyp ścierny zazwyczaj zamieszczony jest na miękkiej piance, która amortyzuje nacisk, dzięki temu polerka jest delikatna i bezpieczna dla naturalnej płytki. Polerki sprawdzą się w szczególności przy delikatnych i cienkich paznokciach, które potrzebują szczególnej uwagi i troski.

Jednorazowe akcesoria do paznokci

Istotnym elementem każdego manicure bez względu na to, czy wykonywany jest we własnym zaciszu domowym, czy profesjonalnym salonie kosmetycznym jest higiena. Jednorazowe przybory do manicure zapewniają higienę, w szczególności, jeśli są pakowane pojedynczo, tak jak np. pilniczki do paznokci Aba Group. Sięgając po lakiery hybrydowe lub żele budujące, warto pamiętać o tym, by dobrze przygotować płytkę paznokciową, a pilniki i bloki polerskie do paznokci nadają się do tego idealnie. Perfekcyjny manicure to wizytówka kobiet, ale również i mężczyzn, dlatego akcesoria do paznokci są asortymentem kupowanym również przez męskie grono naszych klientów.

Akcesoria - zestaw do hybrydy

Planując wykonanie manicure hybrydowego, warto zaopatrzyć się w akcesoria, które ułatwią proces oraz jego usunięcie. Zestaw do hybrydy powinien zawierać pilnik do paznokci, bloczek polerski i radełko do odsuwania skórek. Te 3 podstawowe narzędzia pozwalają na opracowanie skórek oraz przygotowanie płytki paznokcia pod lakiery hybrydowe, sprawdzą się one również w przypadku usuwania manicure bez użycia frezarki do paznokci. W pierwszym etapie usuwania hybrydy warto spiłować warstwę topu przy pomocy pilniczka, a po moczeniu w removerze idealnie sprawdzi się radełko do skórek w celu usunięcia resztek masy hybrydowej z paznokci.

Loading...