Pyłki do paznokci

Sortuj

Kategorie

Filtry

Cena
Producenci
Efekt
Kolor dominujący
Sortuj

PYŁKI DO PAZNOKCI

Barwny i trwały manicure, który przy odpowiedniej aplikacji będzie Ci służył przez długie tygodnie, stworzysz dzięki produktom najwyższej jakości. Ozdoby do manicure pozwolą Ci podkreślić ważne momenty w Twoim życiu, takie jak urodziny, święta, czy randka, co czyni je niezwykłymi! Specjalnie, z myślą o klientkach, stworzone zostały pyłki do paznokci, które podkreślą charakter Twojej stylizacji i nadadzą jej odpowiedni look. Na własnej skórze przekonaj się, że ciekawy efekt na paznokciach potrafi zdziałać cuda, nadając stylizacji klasy oraz blasku. W ofercie naszego sklepu znajdziesz przeznaczone do stylizacji paznokci produkty od najlepszych marek oraz najwyższej jakości.

Efekt Holo - pyłki do paznokci

Pragniemy Państwu przedstawić najnowszy trend w stylizacji paznokci, który pokochały miliony kobiet w Polsce i na świecie! Przepiękny Efekt holograficznej tafli, jaki możemy uzyskać na paznokciach za pomocą tego produktu, podkreśli piękno codziennego, jak i wieczorowego manicure. Pyłek ten jest metaliczny oraz bardzo drobny, dzięki czemu ta odrobina ekstrawagancji przełamie klasyczną stylizację. Efekt może się zmieniać w zależności od koloru, który jest pod pyłkiem oraz natężenia i kąta padania światła.

Sposób użycia:
1. Wykonujemy dowolnie wybraną stylizację paznokci.
2. Nakładamy dwie warstwy koloru i po ich utwardzeniu wcieramy pyłek w warstwę dyspersyjną paznokci.
3. Usuwamy nadmair pyłku pędzelkiem.
4. Nakładamy top hybrydowy.
5. Utwardzamy top w lampie.

Chrome Effect - efekty na paznokcie

Chrome effect, to po prostu efekt lustra. Ten niezwykły pyłek bardzo szybko zmieni Twoje zwyczajne paznokcie w odbijającą światło, metaliczną powierzchnię! Ta powierzchnia z kolei zmieni oblicze każdej, bez wyjątków, stylizacji. Pyłek pasuje zarówno do stylizacji wieczorowych, położony na wszystkie paznokcie zarówno, jak i do noszenia na co dzień, na jednym lub dwóch paznokciach, jest bardzo modnym lookiem w tym sezonie ze względu na swoją uniwersalność .

Sposób użycia:
1. Wykonujemy dowolnie wybraną stylizację paznokci.
2. Po utwardzeniu dwóch warstw koloru nakładamy top, który nie zawiera warstwy dyspersyjnej, to bardzo ważne!
3. Wcieramy Chrome Effect w utwardzony top. Nadmiar pyłku usuwamy pędzelkiem.
4. Aplikujemy dwie warstwy topu, które kolejno utwardzamy w lampie.

Glittery Effect - pyłki do paznokci

Pyłek Glittery Effect jego drobinki cudownie się mienią i jeszcze lepiej wyłapują światło, ponieważ jest dużo grubszy od klasycznego brokatu. Doskonale sprawdzi się jako dodatek do zdobień, a także nałożony na całą płytkę. Aplikacja nie jest czasochłonna, a efekt jest powalający, co jest dużym plusem tego pyłku! Pyłki do paznokci można nakładać na dowolny kolor lakieru, według uznania.

Sposób użycia:
1. Wykonujemy dowolną stylizację paznokci.
2. Na drugą warstwę koloru, opuszkiem palca nanosimy pyłek.
3. Nadmiar pyłku usuwamy pędzelkiem.
4. Następnie aplikujemy top.
5. Kiedy top się utwardzi, krawędzie wyrównujemy pilniczkiem.

Efekt syrenki

Efekt syrenki nadaje piękny, elegancki szyk, a jest jedna z najprostszych metod zdobienia paznokci. Pyłek, który daje efekt syrenki pod wypływem światła, mieni się we wszystkich odcieniach danego koloru, ze względu na to, że jest dużo drobniejszy niż brokat! Można używać, nakładając go na na całe paznokcie, ich połowę lub tylko na końcówki w ramach frenchu, można z ni w pełni eksperymentować. Na naszej stronie znajdziesz propozycje "efekty syrenki" w różnych kolorach, dzięki czemu możesz się zainspirować i Twoje stylizacje będą jeszcze ciekawsze. Poniżej zaproponowaliśmy dwa ciekawe sposoby nakładania pyłku.

Sposób użycia:

Na gładko
1. Wykonujemy dowolnie wybraną stylizację paznokci.
2. Po utwardzeniu drugiej warstwy koloru wcieramy syrenkę w warstwę dyspersyjną.
3. Usuwamy pędzelkiem nadmiar pyłku.
4. Aplikujemy top i utwardzamy go.

Efekt szronu
1. Wykonujemy dowolnie wybraną stylizację paznokci.
2. Następnie aplikujemy top, potem przed utwardzeniem, posypujemy go syrenką.
3. Po utwardzeniu topu z syrenką usuwamy nadmiar pyłku pędzelkiem.

Loading...