Frezy do paznokci

Sortuj

Filtry

Cena
Producenci
Gradacja
Kształt frezu
Rodzaj frezu
Frezy do paznokci
Sortuj

FREZY DO PAZNOKCI

Manicure kombinowany i frezarkowy stały się aktualnie najpopularniejszymi metodami stosowanymi w salonach kosmetycznych, ale również podczas wykonywania paznokci w zaciszu domowym. Niezbędnym urządzeniem do przeprowadzenia takiego zabiegu jest frezarka do paznokci, do której użycia niezbędne są również frezy. To urządzenie pozwala na szybkie usunięcie starej stylizacji i przygotowanie płytki paznokciowej, a nawet wału okołopaznokciowego do aplikacji produktów. Ta metoda jest prosta i higieniczna, frezy do paznokci wystarczy wymieniać przed każdym nowym zabiegiem. Narzędzia można poddawać dezynfekcji i sterylizacji nieskończoną ilość razy. W naszym sklepie kosmetycznym dostępny jest duży wybór frezów oraz urządzeń niezbędnych do wykonania perfekcyjnego manicure i pedicure.

Frezy ceramiczne do paznokci

Frezy ceramiczne to niezwykle wszechstronne narzędzia, dostępne w różnorodnych kształtach, rozmiarach i stopniach ostrości. Nasza oferta pozwala na idealne dopasowanie narzędzia do indywidualnych preferencji oraz specyfiki wykonywanej pracy. Każda stylistka paznokci może znaleźć frez ceramiczny, który spełni jej oczekiwania i umożliwi precyzyjne wykonanie różnorodnych zabiegów. Niezwykłą cechą frezów ceramicznych jest ich konstrukcja oparta na tlenku cyrkonu oraz stali nierdzewnej. To połączenie gwarantuje nie tylko komfortową i skuteczną pracę, ale również otwiera drzwi do świadczenia usług na najwyższym poziomie higieny. Frezy te są odporne na korozję i łatwo poddają się dezynfekcji oraz sterylizacji, co jest niezwykle istotne dla utrzymania bezpieczeństwa klientek.

Bezpieczeństwo i higiena to priorytet przy wyborze narzędzi do paznokci, a frezy ceramiczne spełniają te wymagania doskonale. Ich konstrukcja pozwala na skuteczną eliminację bakterii i wirusów, co jest kluczowe w branży kosmetycznej. Dzięki tym właściwościom frezy ceramiczne są nie tylko praktyczne, ale także spełniają najwyższe standardy sanitarno-epidemiologiczne. W kontekście usuwania stylizacji, frezy ceramiczne cieszą się szczególnym uznaniem wśród miłośniczek manicure. Najczęściej wybierane są te o zaokrąglonym kształcie, co sprawia, że są idealne do delikatnego usuwania stylizacji bez ryzyka uszkodzenia naturalnej płytki paznokcia.

Frezy diamentowe

To narzędzia, które zdolne są sprostać niezliczonym zabiegom i procesom dezynfekcji oraz sterylizacji, co sprawia, że są nie tylko praktyczne, ale także ekonomiczne. Frezy diamentowe to pewność długotrwałego użytkowania bez utraty ostrości czy efektywności, co jest kluczowe dla profesjonalistów w dziedzinie manicure. Różnorodność kształtów frezów diamentowych to kolejny element, który przyciąga do nich uwagę specjalistów i miłośników paznokci. Dostępność frezów w różnych formach pozwala dostosować narzędzie do konkretnej czynności, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Szczególnie przydatne okazują się przy opracowywaniu wału okołopaznokciowego, gdzie różne kształty frezów, takie jak łezka, kulka, szpic czy ścięty stożek, umożliwiają precyzyjną pracę i osiągnięcie doskonałych efektów. W kontekście pielęgnacji skórek, frezy diamentowe stają się niezastąpionym narzędziem.

Wśród najczęściej wybieranych frezów do skórek wymienia się te o różnej gradacji. To istotne, ponieważ różne skórki wymagają różnego podejścia. Dzięki różnym stopniom gradacji frezów diamentowych można opracowywać zarówno suche, jak i delikatne skórki, zapewniając kompleksową pielęgnację paznokci. Należy również podkreślić, że frezy diamentowe są nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne. Ich precyzyjne wykonanie i wysoka jakość materiałów sprawiają, że stają się nie tylko narzędziem pracy, ale również elementem wyposażenia profesjonalnego salonu kosmetycznego, podkreślającym zaangażowanie w oferowanie usług na najwyższym poziomie.

Frezy gumowe do polerowania i wygładzania

Idealnym sposobem na perfekcyjne wygładzenie skórek są frezy gumowe, które w skuteczny, ale delikatny sposób usuwają drobne nierówności. Innym sposobem zastosowania tych narzędzi jest polerowanie naturalnej płytki np. podczas manicure klasycznego. Frezy gumowe coraz częściej goszczą w zapleczu narzędziowym profesjonalnych stylistek.

Frezy do ściągania hybrydy z węglika spiekanego

Idealne frezy do ściągania hybrydy istnieją! Wystarczy sięgnąć po te wykonane z węglika spiekanego, by mieć pewność, że ściąganie masy z paznokci będzie łatwe i szybkie. Na początku swojej przygody z manicure polecamy sięgnąć po delikatniejsze frezy z węglika spiekanego, by nie przepiłować płytki. Z czasem przy nabraniu wprawy można sięgać po najwyższe kalibry, jednak te to najczęściej frezy do ściągania masy typu żele budujące. W naszej ofercie dostępne są różne kształty tych akcesoriów, które sprawdzają się przy ściąganiu masy hybrydowej, żelowej, a nawet akrylu i akrylożelu.

Frezy podologiczne

Wśród asortymentu dostępne są również frezy podologiczne, które idealnie sprawdzają się w profesjonalnych gabinetach. Polecamy frezy próżniowe, które spełniają swoją funkcję podczas usuwania modzeli i odcisków łącznie z rdzeniem. Działają one jak skalpel i są przeznaczone do użytku profesjonalnego. To narzędzie jest często używane przez podologów, pozwala na skrócenie czasu pracy i perfekcyjne wykonywanie zabiegów. Polecamy również frezarki podologiczne dostępne w naszym asortymencie.

Kapturki ścierne do pedicure

Nakładki ścierne na gumowy nośnik do frezarki sprawdzają się idealnie przy wykonywaniu profesjonalnych zabiegów manicure i pedicure. Dostępne są nakładki o różnej gradacji oraz średnicy, dzięki temu można dowolnie dobierać je do nośników gumowych oraz wykonywanych czynności zabiegowych. Frezarka do manicure i pedicure znacznie przyspiesza pracę np. podczas usuwania martwego naskórka ze stóp, dzięki odpowiednio dobranym frezom można w nieinwazyjny sposób usunąć zrogowacenia oraz wygładzić skórę kończąc przeprowadzany zabieg.

Nakładki ścierne do frezarki

Dostępnych jest wiele rodzajów nakładek ściernych od kapturków po przyklejane dyski. Dobór nakładki ściernej do frezarki jest zależy od wyboru nośnika oraz indywidualnych upodobań osoby wykonujące zabieg. Dyski do pedicure są dostępne w kilku gradacjach oraz średnicach, przy ich użyciu można w łatwy i szybki sposób wykonać zabieg, zapewniając stopom odpowiednią pielęgnację, skupiającą się na usunięciu martwego naskórka. Po takim zabiegu stopy stają się gładkie i gotowe do ekspozycji np. w odkrytych butach lub na basenie.

Loading...