Blaszki do paznokci

Sortuj

Kategorie

Filtry

Cena
Producenci
Sortuj

BLASZKI I STEMPELKI

Jesteś wielbicielką kreatywnych zdobień na paznokciach? W takim razie bardzo dobrze trafiłaś! Przedstawiamy oryginalny sposób nadawania stylizacjom wyjątkowego efektu w postaci blaszek i stempelków. Są to produkty, których aplikacja jest banalnie prosta i zajmie Ci jedynie chwilę, a może przyczynić się do stworzenia spektakularnego wykończenia. Jak więc wygląda tego typu zdobienie paznokci w praktyce? Otóż blaszki posiadają różnorodne wzory np. kwiatowe, geometryczne lub nawiązujące do aktualnej pory roku. Stempelki natomiast służą do przeniesienia wybranego przez siebie wzoru na płytkę paznokcia. Tego typu akcesoria coraz częściej wykorzystywane są nie tylko w profesjonalnych salonach kosmetycznych, ale i w domowych zaciszach. Jest to zasługa ich prostej aplikacji, umożliwiającej stworzenie przepięknych stylizacji, bez szczególnych umiejętności, czy doświadczenia. W naszej hurtowni kosmetycznej dysponujemy szerokim wyborem blaszek w zależności od kształtu, wielkości, czy motywu wybranych wzorów.

Blaszki do stempli - co i jak?

Blaszki do stempli to produkty przeznaczone do tworzenia efektownych zdobień w zaskakująco krótkim czasie. Dzięki wyjątkowo prostej aplikacji mogą być one stosowane zarówno w profesjonalnych salonach kosmetycznych, jak i w domach, bez względu na fach w ręku. Wystarczy sięgnąć po stempel, przyłożyć go do blaszki w wybranym wzorze, którą wcześniej należy pomalować lakierem hybrydowym w dowolnym odcieniu, a następnie zaaplikować całość na płytce paznokcia. Istotne znaczenie ma tutaj również duża dowolność we wzorach i kształtach, dzięki czemu możliwości na stworzenie oryginalnych i niepowtarzalnych stylizacji jest naprawdę sporo, a jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia! Obecnie na blaszkach najczęściej można spotkać wzory kwiatowe, geometryczne, świąteczne oraz motywy zwierzęce. W naszej hurtowni kosmetycznej znajdziesz ogromny wybór blaszek do stempli w bardzo korzystnych cenach. Posiadamy wzory idealne dla wielbicielek wyrazistych i unikatowych stylizacji, a także coś dla fanek klasyki i delikatności. Dzięki nam Twój manicure hybrydowy zostanie zapamiętany na długo.

Stemple do paznokci w hurtowni La Diosa

Do stworzenia przepięknych zdobień przy pomocy blaszek, będą Ci potrzebne również wspomniane wcześniej stemple do paznokci. Podkreślą one niemal każdy manicure. Wysokiej jakości stemple to gwarancja udanej stylizacji. Na samym początku warto zainwestować w przezroczyste modele, przez które dokładnie widać, w którym miejscu pojawi się wzorek. W ten sposób umieszczenie dowolnego wzoru na płytce paznokcia będzie o wiele łatwiejsze. W naszej hurtowni kosmetycznej dostępne są specjalistyczne stemple do paznokci o różnych wielkościach i wariantach kolorystycznych. Każdy z nich jest bardzo łatwy w użyciu, o czym przekonasz się już przy pierwszej aplikacji. Należy jedynie pamiętać o pomalowaniu wybranego wzoru przed przyłożeniem do niego stempla. Użyj w tym celu lakieru hybrydowego w wybranym przez siebie odcieniu. Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz idealny zestaw: blaszka+stempel dla siebie! W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Loading...