Cążki do paznokci

Sortuj

Kategorie

Filtry

Cena
Producenci
Sortuj

Cążki do paznokci

Najbardziej podstawowe narzędzia kosmetyczne do paznokci, przydatne do wykonywania manicure- cążki do wycinania skórek. Cążki do skórek zazwyczaj służą do wycięcia skórek wokół paznokcia. Krok ten wykonujemy na początku manicure, przed nałożeniem lakieru, a po upiłowaniu paznokci. Należy złapać suchą skórkę i ciąć wzdłuż paznokcia od jednej do drugiej strony, ostrożnie aby nie uszkodzić skóry i płytki paznokcia. Warto zastanowić się nad konkretnym rozmiarem, modelem i marką przed dokonaniem zakupy. Ma to znaczenie, gdyż każda z nas ma inny kształt i wielkość paznokci, a więc też skórek, a także odmienne oczekiwania względem tego typu akcesoriów. 

Cążki do skórek

Usuwanie skórek jest niezmiernie ważne, gdyż wpływa na estetykę naszych paznokci, dłoni oraz stóp. Skórki wokół paznokci dłoni są zazwyczaj krótkie i miękkie, dzięki czemu łatwo się je usuwa za pomocą patyczka bambusowego i kremu do pielęgnacji skórek. Zaleca się, aby nie ciągnąć skórki i nie odrywać, co skutkować może skaleczeniem.  Te, znajdujące się u stóp są z reguły twardsze, a usunięcie ich wymaga dodatkowej uwagi i cierpliwości.

Cążki do wycinania skórek

Szczególnie w przypadku tych drugich warto posłużyć się metalowymi cążkami, które z pewnością ułatwią zadanie i doprowadzą wygląd paznokci do perfekcji. Przy wyborze odpowiednich cążek warto kierować się: materiałem, z którego zostały wykonane (najlepsze są akcesoria kosmetyczne wykonane ze stali chirurgicznej), ostrzem (standardowa długość ostrza to 3 mm),  ramionami, a także dodatkowymi elementami do skórek.

Usuwanie skórek

Nasz sklep ceni różnorodność, dlatego w jednym miejscu skupiliśmy całą gamę różnych modeli, aby każda z Was mogła znaleźć coś dla siebie. W ofercie sklepu kosmetycznego LaDiosa znajdziecie całą gamę różnych modeli cążek do usuwania skórek, w zależności od Waszych preferencji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z zakupu naszych atrakcyjnych produktów.

Mogłaś trafić do naszego sklepu, szukając: cążki do skórek, profesjonalne cążki, najwyższej jakości profesjonalne cążki do skórek, wysokiej jakości cążki ze stali chirurgicznej, długość ostrza sally hansen ze stali nierdzewnej, cążki do skórek solingen.

Loading...