Pozostałe akcesoria do paznokci

Sortuj

Kategorie

Filtry

Cena
Producenci
Sortuj

INNE AKCESORIA I PRZYBORY DO PAZNOKCI

W ofercie naszej hurtowni kosmetycznej La Diosa znajdziesz różnorodne akcesoria i przybory do paznokci, takie jak podkładka szklana do mieszania lakierów hybrydowych, gąbeczka do ombre, zestaw do pielęgnacji paznokci oraz poduszka pod dłonie. Oferujemy szeroki wybór akcesoriów i przyborów do paznokci, które są niezbędne do stworzenia doskonałego manicure.

Podkładka szklana do mieszania lakierów hybrydowych to niezastąpione narzędzie, które umożliwia precyzyjne mieszanie i przygotowanie lakierów przed aplikacją. Dzięki gładkiej powierzchni szklanej, można łatwo kontrolować proporcje kolorów i uzyskać jednolitą konsystencję. Gąbeczka do ombre to idealne rozwiązanie dla miłośników efektu gradientowego na paznokciach. Dzięki gąbce można łatwo nakładać różne odcienie lakierów, tworząc subtelne przejścia między nimi. Zestaw do pielęgnacji paznokci jest niezastąpiony dla osób, które dbają o zdrowie i kondycję swoich paznokci. W zestawie znajdziesz narzędzia do przycinania, pilnikowania i polerowania paznokci, które pozwalają zachować odpowiednią długość, kształt i połysk. Poduszka pod dłonie to niezwykle przydatne akcesorium, które zapewnia wygodę podczas wykonywania manicure. Miękka i wygodna poduszka daje wsparcie dla dłoni klienta, umożliwiając komfortową i stabilną pozycję podczas aplikacji lakieru czy zdobień.

Podkładka szklana do mieszania kolorów

Podkładka szklana do mieszania lakierów hybrydowych to niezbędne narzędzie dla profesjonalistów i entuzjastów paznokci. Jest to płaska, gładka powierzchnia wykonana z wysokiej jakości szkła, idealna do precyzyjnego mieszania lakierów hybrydowych przed aplikacją. Główną zaletą podkładki szklanej jest jej nieporowata powierzchnia, która nie wchłania lakieru ani innych substancji. Dzięki temu można łatwo uzyskać jednolitą konsystencję lakieru hybrydowego, a także mieszać różne kolory, tworząc własne unikalne odcienie.

Podkładka szklana umożliwia precyzyjną kontrolę ilości i proporcji mieszanych lakierów, co jest istotne dla uzyskania pożądanego efektu na paznokciach. Jest ona naprawdę łatwa w czyszczeniu i dezynfekcji, co jest niezwykle ważne w branży kosmetycznej. Po każdym użyciu wystarczy ją umyć wodą i mydłem lub przetrzeć specjalnym środkiem dezynfekującym, aby zapewnić higieniczne warunki pracy. Kolejną zaletą podkładki szklanej jest jej trwałość i odporność na zarysowania. Nie trzeba się martwić o uszkodzenia czy ślady po użyciu, ponieważ szkło jest bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne. Można z niej korzystać przez długi czas, ciesząc się niezmiennie wysoką jakością i funkcjonalnością.

Gąbka do ombre

Gąbki do ombre są niezastąpionym narzędziem wśród miłośników efektu gradientowego na paznokciach. Są to małe, porowate gąbki o specjalnej strukturze, które pozwalają na łatwe i precyzyjne tworzenie pięknego ombre na powierzchni paznokci. Główną zaletą gąbek do ombre jest ich zdolność do płynnego przenoszenia kolorów i stopniowego rozmywania ich na paznokciach. Dzięki ich porowatej strukturze, można na nie nałożyć kilka różnych odcieni lakierów, a następnie delikatnie przyłożyć do paznokcia i delikatnie pocierać, tworząc subtelne przejścia między kolorami. To sprawia, że paznokcie wyglądają efektownie i profesjonalnie, dając efekt płynnego przejścia między kolorami. Gąbki do ombre są również łatwe w użyciu, nawet dla początkujących. Wystarczy nałożyć na nie odpowiednie kolory lakierów i delikatnie odbić na powierzchni paznokcia, wykonując lekkie ruchy tam i z powrotem. Dzięki temu można kontrolować intensywność ombre i dostosować ją do własnych preferencji.

Zestaw do pielęgnacji paznokci

Pięknie zadbane paznokcie to wizytówka każdej z nas. Aby utrzymać je w doskonałej kondycji, niezbędne są wysokiej jakości narzędzia do pielęgnacji. Zestawy do pielęgnacji paznokci stanowią kompleksowe rozwiązanie, zapewniając narzędzia niezbędne do precyzyjnej i skutecznej pracy. Wyposażone w nożyczki, cążki, obcinacz, pilnik, radełko i wiele innych, umożliwiają wykonanie profesjonalnego manicure w zaciszu domowym.

Nożyczki do paznokci to podstawowe narzędzie, które pozwala precyzyjnie przyciąć paznokcie, eliminując wszelkie nierówności. Cążki z kolei są idealne do wycinania skórek wokół paznokci, zapewniając schludny wygląd i dbając o zdrowie dłoni. Obcinacz pomoże skrócić paznokcie, utrzymując je w odpowiedniej długości. Pilnik natomiast pozwoli nadać kształt paznokciom, wygładzić ich powierzchnię i zapewnić im atrakcyjny wygląd. Radełko do paznokci jest przydatnym narzędziem, pozwalającym usunąć martwy naskórek i odsłonić zdrowszą warstwę skóry pod paznokciem. Dzięki temu paznokcie wyglądają bardziej zadbane i estetyczne. Wiele zestawów do pielęgnacji paznokci zawiera również dodatkowe narzędzia, takie jak pęseta do precyzyjnego usuwania niedoskonałości czy patyczki do skórek, które ułatwiają precyzyjną i delikatną pielęgnację.

Zestawy do pielęgnacji paznokci to nie tylko wygodne narzędzia, ale także inwestycja w zdrowie i piękno Twoich dłoni. Regularne korzystanie z tych narzędzi pomaga utrzymać paznokcie w dobrej kondycji, zapobiegając ich łamliwości i rozdwajaniu się. Dzięki nim możesz stworzyć profesjonalny manicure w domowym zaciszu, oszczędzając czas i pieniądze, które musiałbyś wydać na wizyty w salonach kosmetycznych. Warto postawić na wysoką jakość zestawów do pielęgnacji paznokci, aby mieć pewność, że narzędzia są trwałe, precyzyjne i bezpieczne w użyciu. Starannie dobrane narzędzia pomogą Ci osiągnąć pożądane efekty i cieszyć się pięknymi i zdrowymi paznokciami przez długi czas.

Loading...