Lakiery Hybrydowe 3w1

Sortuj

Kategorie

Filtry

Cena
Producenci
Pojemność (g/ml)
Kolor
Krycie
Wykończenie
Sortuj

Lakiery hybrydowe 3w1

Codzienne obowiązki, praca, opieka nad dzieckiem, jak i wiele innych czynników sprawia, że czasem nie mamy siły ani czasu, by poświęcić chwilę na stylizację paznokci. Zaniedbany i nieestetyczny manicure wpływa niekorzystnie na nasze samopoczucie. Standardowe wykonanie manicure bądź pedicure hybrydowego zajmuje około godziny. Dlaczego, aż tak długo? Zaaplikowanie każdego z produktów, utwardzenie ich oraz wprowadzenie ewentualnych poprawek wymaga czasu, jak i precyzyjności. Nie jest to więc coś, czego można dokonać w kilka minut, a następnie mieć z głowy na kilka tygodni. Mamy jednak dla Ciebie dobrą wiadomość! Marka SUNONE stworzyła kolekcję lakierów hybrydowych All In One 3w1. Jest to prawdziwy hit na rynku kosmetycznym!

Co to dokładnie za produkt?

Lakiery hybrydowe All In One 3w1 od SUNONE to kolekcja lakierów poświęcona wszystkim kobietom, które pragną w krótkim czasie osiągnąć zadowalający i długotrwały efekt na swoich paznokciach. Tak to możliwe! Lakiery SUNONE są połączeniem 3 produktów: bazy, lakieru hybrydowego oraz topu do paznokci. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz zaoszczędzić bardzo dużo czasu, jak i pieniędzy. W końcu nie musisz kupować trzech oddzielnych produktów, ponieważ znajdują się one w jednej buteleczce. Marka SUNONE zadbała o to, aby kolekcja All In One 3w1 wyróżniała się na tle pozostałych lakierów hybrydowych, nie tylko poprzez swoją wielofunkcyjność, ale również poprzez dopracowaną formułę. Manicure, jak i pedicure hybrydowy z użyciem lakierów hybrydowych All In One 3w1 utrzymuje się do około 3 tygodni. Jest niezwykle odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Ponadto posiada idealną gęstość oraz świetne krycie.

Aplikacja lakieru 3w1

Aplikacja lakieru 3 w 1 jest banalnie proste i zajmie Ci jedynie kilkanaście minut! Na początku przygotuj płytkę paznokcia tak jak w przypadku standardowego wykonywania manicure hybrydowego. Pamiętaj o dokładnym oczyszczeniu paznokci ze skórek i nabłonków. Następnie nadaj odpowiedni kształt swoim paznokciom według własnego uznania. Kolejnym krokiem jest zaaplikowanie jednej, cienkiej warstwy produktu oraz utwardzenie jej w lampie przez około 30 sekund. Ostatnim krokiem jest przemycie płytki paznokcia cleanerem. Gotowe! Prościej się już nie dało, prawda?

Lakiery hybrydowe 3w1 - czy warto?

Czy Ty także, nie raz, marzyłaś o idealnym manicure, który utrzyma się dłużej niż 2-3 dni? Jesteśmy pewni, że tak. Nawet jeśli jesteś zapracowana, wykonujesz pracę, która szybko niszczy zwykły lakier lub nie masz dużo wolnego czasu - mam dla ciebie rozwiązanie, którym są lakiery hybrydowe. Samo malowanie nie jest drogie, trudne, ani czasochłonne. Szczególnie jeśli użyjesz lakieru hybrydowego 3w1. Jego innowacja polega na wykorzystaniu nowoczesnych technologii, dzięki którym stworzono jednofazowy lakier hybrydowy, który łączy w sobie trzy niezbędne do stworzenia takiego manicure produkty: bazę, lakier kolorowy oraz top. Dzięki połączeniu wszystkich trzech produktów, malowanie paznokci staje się dziecinnie proste i zajmuje o wiele mniej czasu, niż standardowy manicure hybrydowy. Nawet niedoświadczone osoby spokojnie dadzą radę pomalować sobie paznokcie uzyskując efekt jak z profesjonalnego salonu.

Lakier hybrydowy 3 w 1 - zalety

Największą zaletą lakieru hybrydowego 3 w 1 jest jego trwałość oraz szybkość zastosowania, wystarczą tylko dwie cienkie warstwy, aby cieszyć się pięknymi paznokciami bez obawy o ich szybkie zniszczenie. To produkt idealny dla kobiet nie mających czasu na długie wizyty w salonie kosmetycznym czy też aplikowanie bazy, lakieru oraz topu w domu. Po aplikacji każdego dnia paznokcie będą wyglądać tak samo pięknie, bez najmniejszych obaw można sprzątać, myć i pracować. Warto dodać, że lakiery hybrydowe 3w1 od Semilac posiadają bogatą gamę kolorystyczną. Każda kobieta będzie w stanie znaleźć coś idealnego dla siebie i to na każdą okazję. Lakier pomimo swojej pozornie małej pojemności jest bardzo wydajny, dzięki czemu pozwala cieszyć się ulubionym kolorem na dłużej. I ten blask, który jest zauważalny już od pierwszej nałożonej warstwy produktu. Lakier nie pozostawia smug, bardzo dobrze się poziomuje.

Jak nałożyć lakier 3 w 1?

Na pewno zadajesz sobie pytanie jak wygląda sam proces tworzenia manicure. Tak jak już zostało to wspomniane wcześniej - malowanie jest banalnie proste. Na początek należy odpowiednio przygotować paznokcie - usunąć zbędne skórki i nadać paznokciom ulubiony kształt pilnikiem. Kolejny krok polega na zmatowieniu płytki paznokcia przy użyciu bloczka polerskiego. Gdy płytka jest gotowa, przemywamy ją cleanerem i nakładamy pierwszą, cienką warstwę lakieru hybrydowego 3w1. Zwracaj uwagę na to, by nie zalać skórek oraz pamietaj o zabezpieczeniu lakierem wolnego brzegu. Dzięki tym prostym zasadom znacząco wpłyniesz na poprawę wytrzymałości lakieru. Należy pamiętać, że po pomalowaniu paznokci pierwszą warstwą, musimy je utwardzić w lampie (LED 30-60 sekund, UV 120 sekund). Nie jest to zwykły lakier, który z czasem sam zasycha, ale to właśnie dzięki temu jest tak trwały. Gdy pierwsza warstwa jest gotowa to malujemy drugą i ponownie utwardzamy ją w lampie. Na koniec warto nawilżyć skórki oliwką, która działa nawilżająco i odżywczo. I to wszystko! Nasz manicure jest już gotowy. Teraz nie pozostaje nic innego jak cieszyć się jego blaskiem i kolorem.

Lakier 3 w 1 - użytkowanie

Ściąganie lakieru 3w1 wygląda tak samo, jak w przypadku standardowych lakierów hybrydowych. Wystarczy użyć aceton oraz folię aluminiową, dzięki czemu rozmiękczymy lakier. Warto wcześniej delikatnie spiłować pilnikiem wierzchnią warstwę. Po chwili można spokojnie ściągać hybrydy przy użyciu drewnianego patyczka, który nie uszkodzi naszej naturalnej płytki. Lakier powinien odchodzić bez większego problemu. Jeśli w jakimś miejscu hybryda dalej mocno trzyma się naszego paznokcia można ponownie rozmiękczyć go acetonem. W dzisiejszych czasach prowadzimy intensywny tryb życia, mamy mało wolnego czasu, a malowanie paznokci co 3 dni staje się bardzo męczące i niemożliwe. Dlatego coraz więcej kobiet zastępuje swoje standardowe lakiery i zastępuje je lakierami hybrydowymi. Dodatkowo opcja 3w1 pozwala jeszcze bardziej skrócić czas wykonania manicure i nie jest kosztowna. Teraz każda kobieta będzie mogła pozwolić sobie na piękne paznokcie bez względu na ilość wolnego czasu. Spróbuj, a na pewno będziesz zachwycona!

 

Loading...