Bazy, topy do paznokci Nails Company

Hurtownia kosmetyczna La Diosa pragnie zaprezentować Państwu najciekawsze propozycje z kategorii Bazy i Topy marki Nails Company, dzięki czemu z łatwością będziesz w stanie dobrać najlepsze bazy oraz najlepiej dopasowane topy do Twojego zapotrzebowania i gustu. Niezależnie od tego, czy poświęcasz się pasji upiększania paznokci w zaciszu Twojego domu, czy prowadzisz salon manicure & pedicure, hurtownia La Diosa zawsze pomoże znaleźć Ci produkt najlepiej dopasowany do Ciebie. Naszym głównym celem jest oferowanie produktów charakteryzujące się stuprocentowym dopasowaniem do wszelkich obowiązujących norm i przepisów w zakresie bezpieczeństwa, o najwyższej możliwej jakości. Dzięki temu możemy mieć pewność, że pewność, że nasze produkty przypadną do gustu zarówno Tobie, jak i Twoim klientkom oraz zagwarantować Ci zadowolenie z zakupu. Oto najciekawsze propozycje z kategorii Bazy i Topy do paznokci.

Preparaty do paznokci Nails Company

Nails Company base & top gel 2w1 baza i nabłyszczacz hybrydowy 11 ml jest produktem typu 2 w 1, oferującym funkcjonalność zarówno bazy do paznokci, jak i topu do paznokci. Niezwykle rzadki lakier, aplikowany za pomocą pędzelka, z łatwością rozprowadza się po powierzchni płytki paznokcia, pozostawiając jednocześnie jego pierwotny kolor. Dzięki użyteczności jako baza, możliwe jest stosowanie tego lakieru przed aplikacją właściwej hybrydy. Taki sposób umożliwia efektywniejsze rozprowadzanie w późniejszych fazach i zapewnia ochronę przed uszkodzeniami i sprawia, ze stylizacja jest bardziej trwała. Nails company base & top również nabłyszcza powierzchnię paznokcia, pozwalając nam cieszyć się niesamowitym blaskiem znacznie dłużej, nawet do 1 miesiąca. To niesamowity wynik!

Profesjonalne bazy do paznokci

Nails company repair base milky pink 11ml baza do przedłużania jest bazą o trwałości, porównywalnej do żelu, czyli bardzo wysokiej. Repair base milky pink odporna jest na działanie wody, a dodatkowo cechuje ją niezwykła plastyczność. Jej główne zastosowanie to przedłużanie paznokcia - osiągalne jest to dzięki jej ponadprzeciętnej odporności na uszkodzenia, tak potrzebnej bazom do przedłużania. Możemy nałożyć na nią hybrydy oraz pyłki i topy, co sprawia, że praca z nią może codziennie przynosić nowe doświadczenia. Służy także jako samodzielny lakier, przez co możemy modyfikować efekt końcowy według naszych potrzeb. Repair Base MILKY PINK umożliwia nam przedłużenie paznokcia o niemal 5mm, co w połączeniu z wcześniej wymienionymi zaletami jawi się jako naprawdę doskonała okazja i wyśmienity stosunek ceny do oferowanej jakości.

Lakiery hybrydowe i żelowe Nails Company

Nails company flash shine uv protect top hybrydowy 11 ml nowa formuła zaprojektowany został do współpracy z lakierami hybrydowymi oraz żelowymi. Opracowana całkowicie od podstaw formuła jeszcze bardziej uodparnia naszą płytkę na uszkodzenia mechaniczne i odpryski. Efekt nabłyszczania jaki oferuje nam Nails Company Flash Shine wynosi aż do 4 tygodni.Ten top nadaje niepowtarzalny blask każdemu lakierowi na jakim przyjdzie mu spocząć. 

Świetny produkt o nazwie Nails company shine star - top hybrydowy 6 ml, jest specjalnie przeznaczony dla osób notorycznie niszczących swoje paznokcie zaraz po wyjściu z zakładu. Nabłyszczacz potrafi utrzymać się nawet do czterech tygodni, a jego charakterystyczną funkcją jest wzmacnianie aplikowanych lakierów. Ochronę przed promieniami ultrafioletowymi gwarantuje nam UV Protector. Ta niezwykła baza nie dostaje się między paznokcia a skórę, dzięki niezwykłej konsystencji. 

Bazy, topy Nails Company w sklepie kosmetycznym

Uv top coat 11 ml jest utwardzaczem do lakieru znanej i renomowanej marki Nails Company. Bardzo łatwy proces aplikacji umożliwia bezstresowe i równomierne nałożenie lakieru w dobrze wyważonych proporcjach, po całej powierzchni paznokcia. Można go wykorzystać również jako warstwę wykończeniową do akrylowych lakierów. Bardzo gorąco zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi artykułami w naszej ofercie dotyczącej baz i topów. Zapewniamy, że nasz asortyment składa się wyłącznie z przedmiotów najwyższej klasy, co gwarantuje udane zakupy i satysfakcję.

PODKATEGORIE

FILTRY WYSZUKIWANIA

Menu