Co robić, gdy hurtowania kosmetyczna ma przerwę w dostawach?

Co robić, gdy hurtowania kosmetyczna ma przerwę w dostawach?

Co robić, gdy hurtowania kosmetyczna ma przerwę w dostawach?

Wchodzisz na stronę La Diosy, a tu informacja, że nie wysyłamy zamówień? Niestety jest to sytuacja niezależna od nas. Wraz z nowym rokiem jesteśmy zmuszeni zliczyć nasze stany magazynowe. Asortyment naszej hurtowni jest duży, dlatego wymaga to sporej ilości czasu. Nie martwię się jednak na zapas, ponieważ za chwilę do Was wracamy i do tradycyjnego stylu pracy, za którym tęsknimy.

 

Przygotowaliśmy specjalnie dla Was kilka pomysłów na to, co robić, gdy nasza hurtowania kosmetyczna La Diosa ma przerwę.

 

1. Zrób porządek

To idealny moment, by przyjrzeć się swojej kosmetyczce, sprawdzić co w niej jest, czego brakuje i zrobić to, o czym często zapominamy. Wszystkie kosmetyki, w tym lakiery hybrydowe mają datę przydatności, warto co jakiś czas je sprawdzić i pobyć się przeterminowanych. Część z nich oprócz daty ma również oznaczekanie - ikonkę przypominającą słoiczek a w niej liczbę i literkę M, to informacja dotycząca tego, jaki okres po otwarciu produkt jest ważny. Polecamy na każdym zakupionym produkcie zapisywać datę otwarcia. Kosmetyk, który jest po terminie, nie tylko traci swoje wartości, ale również może uczulać.

 

2. Okryj na nowo lakiery hybrydowe

Pora na zmianę stylizacji? Z zasobu kosmetyczni z pewnością uda się stworzyć coś wyjątkowego. Brakuje Ci inspiracji? Zajrzyj na nasz profil na instagramie. Połącz kolory, których nigdy nie łączyłaś, użyj pyłku do paznocki, lub diamencików. Postaw na kreatywność.

 

3. Regeneracja paznokci

Jeśli już nadszedł czas, by pożegnać się ze stylizacją, a nie masz pomysłu na nową, postaw na pielęgnację paznokci. Zdejmij dokładnie manicure, a następnie przez kilka dni wcieraj w paznokcie i wałokołopaznokciowy np. maść witaminową, która jest dostępna w każdej aptece. Twoje paznokcie Ci za to podziękują. Maść witaminowa sprawdza się do smarowania ust, dłoni oraz suchych łokci.

 

4. Ekologiczne zakupy

Zamiast robić zakupy kilka razy sprządź listę i zmów jedną paczkę. Dzięki temu zaoszczędzisz na przesyłkach, a Twoje zamówienie spakowane w jedno pudełko pozwoli ograniczyć zużycie foli i papieru, co pozytywnie wpłynie na środowisko.

Zobacz proponowane wpisy

Odwiedź nasz

SKLEP ONLINE

Tysiące Produktów

Niskie Ceny

Aktrakcyjne Rabaty

Profesjonalna Obsługa

Szybka Wysyłka

ZOBACZ

Wyprzedaże

Główna

© 2020 Ladiosa.pl - All Rights Reserved

Menu