Henna brwi w domu? Zobacz jak to zrobić

Henna brwi w domu? Zobacz jak to zrobić

Henna brwi w domu? Zobacz jak to zrobić

Kształt i kolor brwi mają wpływ na wygląd całej twarzy. Jak dobrze wiemy, są one oprawą naszych oczu i od ich stanu często zależy, to w jaki sposób jesteśmy odbierani przez otoczenie. Jeśli Twoje brwi są gęste i ciemne, wiedz, że jesteś prawdziwą szczęściarą, ponieważ nie musisz poświęcać im zbyt wiele czasu. Jeśli jednak drażni Cię ich kolor i prześwity między włoskami, jest na to świetny, w pełni skuteczny sposób- henna brwi, którą bez problemu wykonasz w swoim domu.

Jaką hennę wybrać?

Cały zabieg, łącznie z nałożeniem i zmyciem produktu nie zajmie Ci dłużej niż 30 minut. Wymaga on jednak odrobiny precyzji. Nasz sklep kosmetyczny La Diosa oferuje wiele rodzajów henny do brwi- zarówno proszkowe, jak i żelowe oraz wiele wersji kolorystycznych. Zanim zdecydujesz się na którąś z nich, zastanów się jaki efekt chcesz osiągnąć. Jeśli uważasz, że dany kolor będzie zbyt ciemny lub zbyt jasny, możesz śmiało zmieszać ze sobą dwa odcienie. Jeśli jesteś naturalną blondynką i Twoje włoski są zbyt jasne, świetnie sprawdzi się henna żelowa, jasny brąz.

Henna krok po kroku

Będą Ci potrzebne: • henna w wybranym przez Ciebie kolorze lub kolorach, • woda utleniona, • skośny pędzelek, • mały, szklany pojemniczek- polecamy kieliszek do henny Odmierz do kieliszka odrobinę henny i kilka kropel wody utlenionej, a następnie dokładnie rozmieszaj pędzelkiem. Pamiętaj, że konsystencja nie powinna być za rzadka ani zbyt gęsta, tak by wygodnie było nakładać produkt na brwi i co gorsza, nie ściekał z nich.

Jak nakładać Henne na brwi

Nakładaj hennę pędzelkiem, tak jakbyś nakładała pomadę na brwi. Jeśli wyjedziesz poza ich kontur, szybko zetrzyj nadmiar patyczkiem kosmetycznym, nim zaschnie. Nałóż hennę, tak by nie było prześwitów. Pamiętaj, by nie nakładać zbyt dużo produktu na sam ich początek-zaznacz henną same włoski, za to końce mogą i powinny być ciemniejsze, więc tam śmiało dołóż produktu. Jeśli kształt brwi jest dla Ciebie satysfakcjonujący, odczekaj do zaschnięcia henny, zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Zazwyczaj jest to około 15 minut. Po tym czasie, zmyj ją dokładnie i ciesz się pięknymi i wyrazistymi brwiami, nawet do trzech tygodni!

Zobacz proponowane wpisy

Odwiedź nasz

SKLEP ONLINE

Tysiące Produktów

Niskie Ceny

Aktrakcyjne Rabaty

Profesjonalna Obsługa

Szybka Wysyłka

ZOBACZ

Wyprzedaże

© 2020 Ladiosa.pl - All Rights Reserved

Menu