ZAUFANE OPINIE CENEO.PL

Już jest! Kalendarz adwentowy 2021 od NeoNail

Już jest! Kalendarz adwentowy 2021 od NeoNail

Już jest! Kalendarz adwentowy 2021 od NeoNail

W tym roku Neonail jak zawsze pamiętał o miłośniczkach manicure i stworzył świąteczny kalendarz adwentowy z lakierami! Nie ma nic przyjemniejszego w czasie oczekiwań na Boże narodzenie od codziennego zapewniania sobie odrobiny przyjemności przy otwieraniu małych, ponumerowanych szufladek z niespodziankami. Tak miłe wydarzenie nie jest zarezerwowane tylko dla maluchów, dorośli również mogą codziennie dostarczać sobie przyjemności i Kalendarz Adwentowy od NeoNail jest na to świetnym dowodem.


Co znajduje się w kalendarzu adwentowym od Neonail?

Zacznijmy od opakowania, obok którego nie da się przejść obojętnie. Subtelny i kobiecy design idealnie oddaje magię świąt. Opakowanie zostało zaprojektowane przez ilustratorkę Annę Halarewicz. Po otwarciu ukazują się ponumerowane szufladki, w których znajduje się coś wyjątkowego na każdy dzień oczekiwania na święta. Nie możemy powiedzieć dokładnie, co znajduje się w kalendarzu, bo przecież ma być to niespodzianka! Możemy jedynie zdradzić Wam małą część tajemnicy. W środku znajdują się wyjątkowe limitowane lakiery hybrydowe w kolorach stworzonych specjalnie na tę okazję, akcesoria, ozdoby do paznokci i kilka kosmetycznych niespodzianek, a nawet biżuteria. Przygotujcie się na prawdziwą frajdę i pozytywne zaskoczenie!

Kalendarz adwentowy z kosmetykami

Idealny umilaczem w oczekiwaniu na święta dla każdej kobiety jest właśnie kalendarz adwentowy z kosmetykami. Nie krępujcie się, kupując go sobie same, każdej z nas należy się odrobina przyjemności. Taki kalendarz to również świetny pomysł na prezent, może warto wręczyć mikołajkowy upominek wcześniej lub zrobić komuś bezinteresowną niespodziankę. Bez względu na okoliczności kalendarz adwentowy od Neonail z pewnością sprawi dużo radości każdej posiadaczce.

Zobacz proponowane wpisy

Odwiedź nasz

SKLEP ONLINE

Tysiące Produktów

Niskie Ceny

Aktrakcyjne Rabaty

Profesjonalna Obsługa

Szybka Wysyłka

ZOBACZ

© 2020 Ladiosa.pl - All Rights Reserved

Menu