ZAUFANE OPINIE CENEO.PL

Metody przedłużania rzęs

Metody przedłużania rzęs

Metody przedłużania rzęs

Wiele kobiet nie jest zadowolona ze swoich rzęs lub nie chce tracić czasu na codzienne stanie przy lustrze i malowanie ich tuszem. W takich chwilach świetnym rozwiązaniem jest zabieg przedłużania rzęs. Dzięki niemu rzęsy będą wyraziste, długie i odpowiednio podkręcone. Na taką usługę warto wybrać się do profesjonalistki, która ma doświadczenie oraz wiedzę w tej dziedzinie, a dodatkowo korzysta z wysokiej jakości produktów, co zapewnia trwałość stylizacji i bezpieczeństwo. Decydując się na zabieg przedłużania rzęs, warto wiedzieć, jakimi metodami może on być wykonany, nie wszystkie kosmetyczki specjalizują się jednocześnie we wszystkich dostępnych sposobach przedłużania rzęs.


Przedłużanie rzęs - dostępne metody

Metoda 1:1
Ta metoda opiera się na przyklejeniu jednej sztucznej rzęsy do jednej naturalnej przy użyciu niewielkiej ilości kleju. Do wykonania stylizacji stosuje się rzęsy jedwabne lub rzęsy kaszmirowe. Najistotniejszym zadaniem stylistki jest dobór odpowiedniego modelowania, zachowanie odpowiedniego kierunku i odstępu od powieki. Uzyskany efekt jest bardzo naturalny.

Metoda objętościowa
Ten sposób polega na przyklejeniu kępek zawierających sztuczne rzęsy do naturalnych. Metodę dzieli się na dwa rodzaje: lekkie objętości (2D, 3D) oraz mocne objętości (4D-10D). Wybór w dużej mierze jest uzależniony od upodobań klientki, ale również od stylistki, która podczas wyboru sugeruje się kondycją i możliwościami naturalnych rzęs.
Do przedłużania tą metodą wykorzystuje się głównie 2 rodzaje rzęs:
rzęsy silk - bardziej błyszczące, mniej elastyczne i delikatnie zwężane na końcach,
rzęsy mink - matowe, mocniej zwężane na końcach, zapewniające bardziej naturalny efekt.

Rzęsy Hollywood Effect i Russian Volume
Propozycja dla klientek, które oczekują wyrazistego efektu. Do rzęs naturalnych przykleja się wachlarzyki, składające się z 4-10 sztucznych rzęs. Włoski są bardzo cienkie, miękkie, sprężyste i delikatne.

Skręt rzęs
To stopień nachylenia włoska, który wyznacza jego kształt. Im jest większy - tym bardziej otwiera oko. Kolejne stopnie skrętu oznacza się literami. Doświadczona stylistka dobiera różne stopnie skrętu rzęs do urody klientki. Przedłużanie rzęs metodą objętościową może otworzyć oko, optycznie zniwelować opadającą powiekę, oddalić od siebie blisko osadzone oczy lub je przybliżyć, jeżeli są szeroko osadzone. Uzyskany efekt leży w rękach stylistki.

Zobacz proponowane wpisy

Odwiedź nasz

SKLEP ONLINE

Tysiące Produktów

Niskie Ceny

Aktrakcyjne Rabaty

Profesjonalna Obsługa

Szybka Wysyłka

ZOBACZ

© 2020 Ladiosa.pl - All Rights Reserved

Menu