ZAUFANE OPINIE CENEO.PL

Przegląd zestawów do hybrydy

Przegląd zestawów do hybrydy

Przegląd zestawów do hybrydy

Manicure hybrydowy jest bardzo wciągający, gdy już raz zawita na naszych paznokciach to ciężko go sobie odmówić i powrócić do klasycznych lakierów, a wszystko dlatego, że jest tak trwały i zapewnia tak wiele możliwości kolorystycznych. Stylizacja hybrydowa utrzymuje się na paznokciach około 3 tygodnie, a czasem nawet dłużej, w tym czasie zapewnia paznokciom i dłoniom schludny i kobiecy wygląd. Nie każda z nas ma jednak możliwości, by systematycznie uczęszczać do kosmetyczki, w takich sytuacjach sprawdza się zestaw do paznokci.

Gotowy zestaw do paznokci

Własny zestaw do hybryd pozwala zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Ceny wizyt u kosmetyczki są różne i zależne od użytych produktów oraz ilości zdobień, wykonując manicure hybrydowy w domu, nie trzeba się tym przejmować, wystarczy zainwestować w zestaw startowy do hybrydy i cieszyć się wyjątkową stylizacją przez długi czas. Mając własne lakiery i akcesoria, można wykonywać manicure w dowolnym momencie, a w chwili, gdy zamarzy nam się nowy kolor, wystarczy kupić nowy lakier, który z pewnością będzie tańszy od wizyty u kosmetyczki i wystarczy na dużą ilość stylizacji. Wytypowaliśmy najciekawsze naszym zdaniem zestawy startowe do hybrydy, dzięki którym można wykonać perfekcyjny manicure w domu.1. ZESTAW DO MANICURE HYBRYDOWEGO Z LAKIERAMI NEONAIL i LAMPĄ DUAL LED 48W
To bardzo duży zestaw, w skład którego wchodzi lampa LED o wysokiej mocy, Lakiery hybrydowe od Neonail Hard Base, Hard Top i 3 kolory oraz niezbędne płyny i akcesoria. Dzięki temu zestawowi można rozpocząć swoją przygodę w wyjątkowym stylu. W tej kompozycji znajduje się wszystko, czego potrzeba, by stworzyć pierwszy perfekcyjny manicure hybrydowy.

2. ZESTAW CLARESA LAKIERY HYBRYDOWE + LAMPA
To wersja rozbudowanego zestawu w nieco niższej cenie. Tym razem rolę główną grają lakiery Claresa, które cieszą się w ostatnim czasie dobrą opinią, a co za tym idzie również dużą popularnością. W tym komplecie znajdują się 3 kolory, top oraz baza Rubber Claresa, nie brakuje również wysokiej jakości lampy oraz kosmetyków i akcesoriów.

3. ZESTAW DO HYBRYD SIMPLE ONE STEP LAKIER HYBRYDOWY 3W1
Kolejna propozycja to zupełnie inna odsłona manicure hybrydowego, bo w zestawie zamiast tradycyjnych lakierów znajdują się produkty One Step. Lakiery hybrydowe Simple Neonail to świetne rozwiązanie dla pań, które mają bardzo mało czasu oraz cenią sobie wygodę. Wystarczy nałożyć jeden produkt, który kryje w sobie bazę, kolor i top. Do zestawu jest dołączona lampa ze wbudowanym sensorem ruchu i licznikiem czasu oraz wszystkie płyny i akcesoria niezbędne do wykonania i usunięcia stylizacji.

To tylko 3 nasze propozycje wyłonione z szerokiej oferty, którą dysponujemy. Zadbaliśmy o, by spełnić nawet najbardziej wygórowane oczekiwania, dlatego w oferujemy zarówno zestawy z tradycyjnymi lakierami hybrydowymi wielu marek, jaki i zestawy do hybryd One Step Neonail Simple.

Zobacz proponowane wpisy

Odwiedź nasz

SKLEP ONLINE

Tysiące Produktów

Niskie Ceny

Aktrakcyjne Rabaty

Profesjonalna Obsługa

Szybka Wysyłka

ZOBACZ

© 2020 Ladiosa.pl - All Rights Reserved

Menu