Szybki manicure, czyli lakiery hybrydowe One Step

Szybki manicure, czyli lakiery hybrydowe One Step

Szybki manicure, czyli lakiery hybrydowe One Step

Piękne i zadawane dłonie to wizytówka każdej kobiety, jak wiadomo, domowa pielęgnacja jest czasochłonna, a na odwiedzenie stylistki paznokci zazwyczaj brakuje czasu, w takich chwilach warto sięgnąć po sprytne rozwiązanie i właśnie takie mamy! W ostatnim czasie postały lakiery hybrydowe one step, które są połączeniem trzech produktów, czyli bazy, koloru i topu w jednym. To świetna propozycja dla wszystkich zabieganych kobiet oraz tych, które zaczynają swoją przygodę z manicure hybrydowym lub nie czują się urodzonymi manicurzystkami. Aplikacja produktu jest łatwa, wystarczy przygotować płytkę paznokcia jak zawsze, nałożyć lakier i utwardzić w lampie i gotowe! Całoś zajmuje nie więcej niż 20 minut i nie wymaga uciążliwego suszenia jak w przypadku lakierów klasycznych.


Nasza hurtowania kosmetyczna w swoim asortymencie posiada lakiery hybrydowe one step dwóch marek, dziś wam je przedstawimy i przekażemy kilka informacji o każdej kolekcji.

Lakiery hybrydowe Neonail Simple One Step Color Protein

Marka Neonail jest dobrze wszystkim znana i z pewnością nie musimy o niej opowiadać, tworzy produkty wysokiej jakości, które goszczą w niejednej kosmetyczce. W Ostatnim czasie do sprzedaży trafiła nowa kolekcja, której zadaniem jest usprawnić malowanie paznokci. Lakiery one step tej marki występują w naszym sklepie w 14-stu kolorach w tym 5-ciu nowych, które miały swoją premierę kilka dni temu. W ofercie mamy również nowość, czyli gotowe zestawy startowe do hybrydy Neonail z lakierami Simple. A teraz niespodzianka, którą przygotowaliśmy dla was osobiście-zestawy startowe, naszego autorstwa, w których znajdują się właśnie lakiery One Step od NeoNail. Produkty z kolekcji Simple pozwalają na szybką aplikację koloru, a jednocześnie sposób przygotowania płytki i usuwania hybrydy jest nadal tak samo łatwy, dzięki temu produktowi stworzysz perfekcyjny manicure hybrydowy w ciągu 20 minut. Dodatkowym plusem jest fakt, że produkt został wzbogacony o proteiny, dzięki temu nie niszczy płytki paznokciowej.

Semilac kolekcja 5 in 1 oraz 3 in 1

To kolejne ułatwienie, o ile kolekcja 5 in 1 jest tradycyjnym lakierem w buteleczce i malowanie odbywa się w taki sam sposób, jak innymi lakierami to produkty 3 in1 zaskakują. Nietypowa forma zaskakuje, ponieważ lakier wygląda jak marker, a produkt jest ulokowany wewnątrz. To duże ułatwienie i zupełna rewolucja w świecie domowego manicure. Wyprofilowany pędzelek sprawia, że malowanie jest łatwe, produkt nie zalewa skórek i bardzo łatwo się rozprowadza, nie tworząc przy tym smug. Lakiery hybrydowe one step Semilac zdobyły wiele wielbicielek właśnie dzięki prostej formie i szybkiej aplikacji. Jeśli nie czujesz się na siłach, by samodzielnie wykonać manicure hybrydowy, to dzięki temu produktowi zmienisz zdanie. W naszym sklepie lakier 3 in1 występuje az w 15 efektownych kolorach. Warto wspomnieć o produkcie 5 in 1, który może pełnić funkcję zarówno bazy, jak i samoistnego produktu, jest trwały i dobrze się rozprowadza. Dodatkowym plusem jest możliwość nadudowy płytki, Semilac 5 in 1 jest trwały, a w ofercie La Diosy występuje aż w 16 kolorach.


Gotowe, by zacząć swoją przygodę z manicure hybrydowym?

Zobacz proponowane wpisy

Odwiedź nasz

SKLEP ONLINE

Tysiące Produktów

Niskie Ceny

Aktrakcyjne Rabaty

Profesjonalna Obsługa

Szybka Wysyłka

ZOBACZ

Wyprzedaże

© 2020 Ladiosa.pl - All Rights Reserved

Menu