ZAUFANE OPINIE CENEO.PL

Szybki manicure - efekt syrenki krok po kroku

Szybki manicure - efekt syrenki krok po kroku

Szybki manicure - efekt syrenki krok po kroku

Perfekcyjny manicure to zupełna podstawa. Mając zadbane dłonie, nie odczuwa się skrępowania przy codziennych czynnościach, w pracy, na wakacjach czy na spotkaniu z rodziną lub przyjaciółmi. Manicure hybrydowy to prawdziwe zbawienie pozwala utrzymać efekt zadbanych paznokci na wiele dni, ale również daje wiele możliwości. Efekt syrenki to strzał w 10-tkę! Nie wymaga wiele czasu, a zapewnia niezwykłe wykończenie. Wystarczy odrobina błyszczącego pyłku, by odmienić każdą stylizację. Zdradzimy jak w kilku krokach wykonać manicure hybrydowy z użyciem Efektu syrenki. Zapewniamy, że jest to łatwe i nie wymaga wiele czasu.


Efekt syrenki na paznokciach krok po kroku

Nie bez powodu to zdobienie jest modne od kilku sezonów, brokat na paznokciach wygląda wręcz genialnie. Taki mały dodatek jest w stanie odmienić każdą stylizację, ale jednocześnie sprawdzi się przy każdej okazji, zarówno w pracy, jak i na imprezie wystarczy odpowiednio dobrać kolory.

Na początek wybierz kolor pyłku i lakieru, na różnych barwach brokat może wyglądać zupełnie inaczej. Sprawdź jaki efekt uzyskasz, stosując swój ulubiony lakier hybrydowy.

Krok 1
Przygotuj paznokcie jak zawsze.

Krok 2
Nałóż warstwę bazy hybrydowej i utwardź w lampie.

Krok 3
Pomaluj paznokcie wybranym kolorem i utwardź. Zalecamy, by czynność wykonać dwukrotnie.

Krok 4
Wetrzyj kolorowy proszek (efekt syrenki) w warstwę dyspersyjną lakieru za pomocą patyczka z gąbeczką, jeśli takiego nie masz, zrób to delikatnie opuszkiem palca.

Krok 5
Przy użyciu pędzelka delikatnie zmieć nadmiar pyłku.

Krok 6
Zaaplikuj warstwę topu i utwardź przy użyciu lampy UV/LED.

Gotowe!

Zobacz proponowane wpisy

Odwiedź nasz

SKLEP ONLINE

Tysiące Produktów

Niskie Ceny

Aktrakcyjne Rabaty

Profesjonalna Obsługa

Szybka Wysyłka

ZOBACZ

© 2020 Ladiosa.pl - All Rights Reserved

Menu