ZAUFANE OPINIE CENEO.PL

Żele do paznokci dla początkujących - jaki wybrać?

Żele do paznokci dla początkujących - jaki wybrać?

Żele do paznokci dla początkujących - jaki wybrać?

Jesteś wielbicielką długich paznokci, ale twoje naturalne są kruche i łamliwe, co prowadzi do tego, że nie możesz ich zapuścić i cieszyć się wymarzoną stylizacją? Żele budujące są właśnie dla Ciebie! Dzięki nim możesz mieć długie i zadbane paznokcie, które wykonasz u profesjonalnej stylistki oraz w zaciszu własnego domu. W tym wpisie opowiemy o tym, jak wykonać manicure żelowy we własnym zakresie i jaki produkt wybrać.

Żele budujące do paznokci - podstawowe informacje

Produkty z tej grupy charakteryzują się tym, że do utwardzenia potrzebują lampy UV/LED, dlatego dla początkujących polecamy gotowy zestaw do przedłużania paznokci żelem, w którym znajduje się wszystko, czego potrzeba do stworzenia własnoręcznie pierwszych stylizacji tą metodą.

Żele budujące do paznokci dzieli na dwie grupy: jednofazowe i trzyfazowe, oba rozwiązanie zapewniają długotrwałą stylizację, różnią się jedynie etapami wykonania i użytymi produktami.
Żele do paznokci jednofazowe - jak sama nazwa mówi, wystarczy tylko jeden produkt, by wykonać manicure, do zastosowania go nie potrzeba, bazy i topu, cechuje się trwałością i połyskiem. Decydując się na rozwiązanie jednofazowe, można zaoszczędzić wiele czasu.
Żele do paznokci trzyfazowe - do wykonania tego typu manicure potrzeba użyć również bazę i top, jest on równie trwały, jednak wykonanie zazwyczaj wymaga odrobinę więcej poświęconego czasu.

Produkty typu żele różnią się również kolorem, przeznaczeniem, oraz cechami, mogą być samopoziomujące, które dzięki swoim właściwościom pomagają w budowie paznokcia, transparentne, kolorowe lub np. żele do zdobień. Wybór i przeznaczenie jest bardzo duże, nawet sama produkty budujące występują w wielu wariantach kolorystycznych zarówno transparentne, jak i w pełnym kolorze.


Żele do paznokci dla początkujących

Wybierając swój pierwszy produkt, warto skupić się na jego cechach, które ułatwią wykonanie manicure. Polecamy produkty samopoziomujące, które nie zalewają skórek i tworzą idealną taflę bez zgrubień i fałd. Dobrym rozwiązaniem będą produkty jednofazowe, które wymagają mniejszego nakładu pracy.

Przedłużanie paznokci żelem na szablonie krok po kroku
1. Przygotuj paznokieć – skróć go maksymalnie, a następnie zmatuj płytkę polerką, dzięki temu żel będzie się lepiej trzymał.
2. Przemyj paznokieć cleanerem, zwróć uwagę na to, by zmyć wszystkie zanieczyszczenia.
3. Użyj primera i poczekaj, aż odparuje.
4. Podłóż pod paznokieć formę - odklej gotowy szablon od warstwy zabezpieczającej, usuń owal zabezpieczający miejsce na palec, w razie potrzeby rozerwij go u góry wzdłuż przerywanej linii, sklej symetrycznie dwa “skrzydełka” tworząc tunel, a następnie podłóż go pod paznokieć, sprawdź, czy dokładnie do niego przylega, jeśli jest taka potrzeba, przytnij formę. Radzimy wybrać szablon ze skrzydełkami.
5. Rozpocznij budowanie szkieletu paznokcia. Nakładaj żel, zaczynając od wolnego brzegu, nadając paznokciom odpowiednią długość i kształt, następnie utwardź żel w lampie według zaleceń producenta.
6. Zdejmij szablon i nałóż kolejną warstwę produktu na całą długość paznokcia. Ponownie utrwal w lampie.
7. Możesz, ale nie musisz zastosować zaciskarkę, która kształtuje tunel, wystarczy nałożyć zaciskarkę, obejmując paznokieć i włożyć ponownie do lampy uv/led.
8. Po dokładnym utwardzeniu żelu przemyj paznokieć clenerem i używając pilnika do paznokci żelowych (gradacja 100/180), nadaj płytce odpowiedni kształt.

GOTOWE!

Produkty, które polecamy

Nasza hurtownia kosmetyczna dysponuje szeroką gamą produktów, do manicure, dziś polecimy Wam te, które zarówno naszym, jak i zdaniem naszych klientek są jednymi z najlepszych.

Żele Victoria Vynn
To szeroka gama kolorów w dwóch pojemnościach do wyboru 15 ml i 50 ml. Dostępne są dwa rodzaje: Build Gel, który jest samopoziomujący, elastyczny i łatwy w obróbce oraz Mousse Sculpture Gel, trójfazowy produkt w formie gęstego musu wykorzystujący tiksotropii inaczej zwanej “pamięcią cieczy”.Claresa żel budujący
Kobiety pokochały tego producenta za oferowaną wysoką jakość w wyjątkowo niskiej cenie. To jednofazowe produkty, które występują w kilku kolorach oraz 3 wariantach wielkościowych: 15 g, 25 g oraz 50 g. Żele Claresa są trwałe, wytrzymałe, gęste i samopoziomujące, co ułatwia aplikację produktu.

Żel do paznokci IBD
Wysokiej jakości produkty, które cechują się wysoką trwałością. Żel IBD występuje w wielu wariantach kolorystycznych oraz pojemnościach. Producent zadbał o to, by jeszcze bardziej zwiększyć trwałość manicure i stworzył współgrające produkty: IBD Natural Nail Primer, żel nabłyszczający oraz żel podkładowy.

Odwiedź nasz

SKLEP ONLINE

Tysiące Produktów

Niskie Ceny

Aktrakcyjne Rabaty

Profesjonalna Obsługa

Szybka Wysyłka

ZOBACZ

© 2020 Ladiosa.pl - All Rights Reserved

Menu