Semilac lakier hybrydowy 164 pink crystals

Semilac lakier hybrydowy 164 pink crystals

Producent:
Semilac
Kod produktu:
1383-164
37,99 zł
Dostępny
Wysyłka od: 6,99 zł
Inspiracja: Ukryte na kalifornijskiej pó łnocy gó rskie strumienie są miejscem narodzin nie tylko złota. Rześkie prądy tworzą ró wnież niezró wnane w swej intensywności ró żowe kryształy. Nikt nie wie dlaczego nabierają takiego koloru. My podejrzewamy, że jest w tym pradawna magia... Zobacz pełny opis
Zadbaj o siebie teraz i zapłać za 21 dni!

Opis produktu

Inspiracja: Ukryte na kalifornijskiej pó łnocy gó rskie strumienie są miejscem narodzin nie tylko złota. Rześkie prądy tworzą ró wnież niezró wnane w swej intensywności ró żowe kryształy. Nikt nie wie dlaczego nabierają takiego koloru. My podejrzewamy, że jest w tym pradawna magia matki natury.
 
Charakterystyka: Jasny ró ż z domieszką ró żnokolorowej drobinki: srebrnej, szmaragdowej i niebieskiej.
 
Krycie koloru - pó ł-transparentne
 
Lakier hybrydowy SEMILAC® łączący w sobie właściwości żelu UV i lakieru do paznokci. Najwyższa technologia produkcji lakieru hybrydowego SEMILAC® , specjalnie dobrane i przygotowane pigmenty nadają mu ostateczną, najwyższej klasy jakość wśró d produktó w hybrydowych. 
 
Druga warstwa uwydatnia głębię koloru lakieru hybrydowego.

Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dodaj opinię

Polecamy również

Loading...