ZAUFANE OPINIE CENEO.PL

Frez ceramiczny do ściągania hybrydy - jaki wybrać?

Frez ceramiczny do ściągania hybrydy - jaki wybrać?

Frez ceramiczny do ściągania hybrydy - jaki wybrać?

Bez względu na to, czy jesteś profesjonalistką i wykonujesz manicure we własnym salonie klientom, czy amatorką, która maluje paznokcie tylko sobie w domowym zaciszu, frez ceramiczny do ściągania hybrydy znacznie ułatwi Twoją pracę. Używając frezarki do paznokci w celu pozbycia się starej stylizacji, zyskujesz dużo czasu, a dodatkowo nie moczysz paznokci oraz palców w removerze, który wysusza. Choć praca z urządzeniem może wydawać się trudna, można opanować ją w szybkim czasie, korzystając z materiałów dostępnych w internecie, a jeśli to nie wystarczy, polecamy udać się na kurs do profesjonalisty.

Jaki frez ceramiczny wybrać?

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór frezów o różnym kształcie, oznaczeniu i przeznaczeniu. Podstawowe informacje, które warto wiedzieć o frezach to przede wszystkim kolor, którymi są oznaczane.

Kolorystyczne oznaczenie frezów dotyczy gradacji:
żółty - bardzo drobny
czerwony - drobny
niebieski - średni
zielony - gruby
czarny - bardzo gruby
różowy - najgrubszy

Drugą ważną informacją jest ich kształt. Walcowe i stożkowe grube frezy ceramiczne przeznaczone są do usuwania masy z całego paznokcia. Frezy zakończone kulką oraz cienkie (szczelinowe) przeznaczone są do opracowywania skórek.

Do ściągania hybrydy w domowym zaciszu radzimy wyposażyć się w cichą frezarkę JD700, która ma wbudowaną regulację ilości obrotów oraz kierunku. Polecamy również frez ceramiczny do ściągania hybrydy w kształcie walca z czerwonym oznaczeniem, którym w delikatny, a jednocześnie skuteczny sposób można ściągnąć hybrydę, nie niszcząc naturalnej płytki paznokcia. Szeroki wybór frezarek oraz frezów w ofercie ma nasza hurtownia kosmetyczna.Zalety frezów ceramicznych:
- nie nagrzewają się podczas pracy,
- w delikatny, ale skuteczny sposób usuwają masę, nie powodując drgań,
- są odporne na uszkodzenia mechaniczne i trwalsze od tradycyjnych frezów,
- są idealne dla osób uczulonych na metale,
- radzą sobie z usuwaniem żelu, akrylu, lakierów hybrydowych i akrylożelu,
- specyficzna struktura ząbków i rowków pozwala na skuteczne i usunięcie masy, a przy wolnych obrotach nadają się do obróbki skórek wokół paznokci,
- łatwe do dezynfekcji,
- można je sterylizować,
- sprawdzają się przy manicure i pedicure,
- są uniwersalne, pasują do każdej frezarki z głowicą typu twist and lock.

Pamiętaj, by dbać o higienę swoich narzędzi, nawet jeśli wykonujesz stylizację w domu, dezynfekuje je i sterylizuj, nie dziel się akcesoriami jednorazowymi nawet z domownikami i wymieniaj je tak często, jak to możliwe. Taka ostrożność zapewni Ci pełne bezpieczeństwo. Polecamy zawsze mieć pod ręką  płyn do dezynfekcji dłoni oraz płyn do dezynfekcji narzędzi.

Zobacz proponowane wpisy

Odwiedź nasz

SKLEP ONLINE

Tysiące Produktów

Niskie Ceny

Aktrakcyjne Rabaty

Profesjonalna Obsługa

Szybka Wysyłka

ZOBACZ

© 2020 Ladiosa.pl - All Rights Reserved

Menu