ZAUFANE OPINIE CENEO.PL

Laminacja rzęs - na czym polega zabieg?

Laminacja rzęs - na czym polega zabieg?

Laminacja rzęs - na czym polega zabieg?

Długie, pogrubione i idealnie podkręcone rzęsy to marzenie każdej kobiety. Natura jest na tyle kapryśna, a zarazem wspaniała, że pozwoliła, by uroda każdej z nas była inna, dlatego tak niewiele kobiet może pochwalić się naturalnymi rzęsami, które nie potrzebują dodatkowych zabiegów. Ratunkiem są oczywiście tusze do rzęs i sztuczne rzęsy, ale dziś przychodzimy z zupełnie inną propozycją - laminacją rzęs. Ten zabieg sprawi, że twoje spojrzenie nabierze nowego wygląd.

Laminacja rzęs, może stać sie również nowym zabiegiem w Twoim salonie kosmetycznym!

Jak wykonać zabieg laminacji rzęs?

Wbrew pozorom zabieg jest bardzo łatwy w wykonaniu, nie polecamy jednak robić go samemu, ponieważ wymaga on dużej precyzji i może skończyć się podrażnieniami. Laminancja rzęs odbywa się w kilku nieskomplikowanych krokach, wystarczy postępować po kolei, aby poprawnie ją wykonać i odmienić spojrzenie. Polecamy zaopatrzyć się w zestaw do laminacji rzęs, w którym znajdują się wszystkie produkty niezbędne do prawidłowego wykonania zabiegu.Krok 1
Zmycie makijażu i dokładne oczyszczenie rzęs i powiek.

Krok 2
Przyklejenie płatka pod oczy, w taki sposób, by podtrzymywał on dolne rzęsy. Polecamy płatki pod oczy, które odpowiadają indywidualnym potrzebom okolicy oka np. rozświetlające lub liftingujące.

Krok 3
Dobranie wałeczka do długości rzęs i przyklejenie go za pomocą kleju dołączonego do zestawu, a następnie przyklejenie rzęs do wałeczka układając je przy tym w taki sposób, na jakim nam zależy (zgodnie ze wzrostem włosa).

Krok 4
Nałożenie za pomocą patyczka preparatu, którego zadaniem jest otworzenie łuski włosa i odczekanie wyznaczonego czasu. Usunięcie preparatu za pomocą wacika.

Krok 5
Aplikacja preparatu za pomocą patyczka, którego zadaniem jest nadanie rzęsom nowego kształtu według skrętu wałeczka, odczekanie odpowiedniej ilości czasu, a następnie usunięcie resztek preparatu.

Krok 6
Aplikacja preparatu regenerująco - nawilżającego, który oczyści również rzęsy z resztek poprzednio nakładanych produktów.

Krok 7
Koloryzacja rzęs może, ale nie musi być następnym etapem zabiegu. Wystarczy nałożyć odpowiedni produkt farbujący (henna do rzęs) odczekać 10-20 minut i usunąć resztki.

Krok 8
Należy delikatnie usunąć wałeczki oraz płatki z okolicy powieki.
Gotowe!

Efekt podkręconych rzęs utrzymuje się około 4 - 6, a nawet 8 tygodni, po tym czasie warto powtórzyć zabieg. Co ważne po wykonaniu takiego zabiegu można tuszować rzęsy. W naszej ofercie dostępne są zestawy do laminacji rzęs, które wystarczą na kilka zabiegów, oraz pojedyncze produkty uzupełniające.

Uwaga! Przed upływem 24 H nie można:
- moczyć rzęs,
- pocierać oczu,
- tuszować rzęs,
- korzystać z sauny i solarium,
- nakładać kremu na okolicę oczu.

Zobacz proponowane wpisy

Odwiedź nasz

SKLEP ONLINE

Tysiące Produktów

Niskie Ceny

Aktrakcyjne Rabaty

Profesjonalna Obsługa

Szybka Wysyłka

ZOBACZ

© 2020 Ladiosa.pl - All Rights Reserved

Menu