Wonder Brow henna pudrowa w proszku 3 saszetki medium brown

Wonder Brow henna pudrowa w proszku 3 saszetki medium brown

Producent:
Wonder Lashes
Kod produktu:
WL2790-04
59,00 zł
Dostępny
Wysyłka od: 12,99 zł
Zadbaj o siebie teraz i zapłać za 21 dni!

Klientki, które kupiły ten produkt, kupiły także

Opis produktu

Wonder Brow henna pudrowa w proszku 3 saszetki

Jedna saszetka zawiera skoncentrowany produkt, który pozwoli na wykonanie co najmniej 30 aplikacji. 

W zależności od rodzaju cery efekt utrzymuje się - do dwóch tygodni na skórze oraz do czterech tygodni na włosach.

Sposób użycia:
 • Zabieg obejmuje profesjonalną stylizację brwi opartą na dokładnych pomiarach twarzy wykonanych przy pomocy nitki mapującej oraz suwmiarki.
 • Do zabezpieczenia skóry wokół brwi oraz wytyczenia miejsca aplikacji farby używamy przeznaczonej do tego WL Brow Pasty.
 • Niewielką ilość pudru (odpowiadającą 1 do 2 ziarenek ryżu) należy zmieszać z wodą w stosunku 1:2, w miarce dołączonej do zestawu.
 • Przed nałożeniem henny oczyścić skórę przy pomocy Szamponu oraz Primera Wonder Lashes Brow Henna.
 • Przygotowaną hennę nałożyć na brwi i pozostawić na kilka minut. Powtórzyć po uprzednim zaschnięciu poprzedniej warstwy (maksymalnie nakładamy trzy warstwy).
 • Po upływie kilku minut (do 15 minut) hennę usunąć za pomocą wacika nasączonego wodą.
 • Nałożyć olejek do brwi Wonder Lashes Brow Henna.
 • Dla wydłużenia efektu zabiegu olejek należy nakładać przed każdym myciem twarzy.
 • Dodatkowo olejek wzbogacony jest w składniki, które mają działanie regenerujące i odbudowujące.
 • Po zabiegu brwi stają się bardziej odżywione oraz nasycone kolorem.
 • Ich struktura zostaje wzmocniona, a włos nawilżony i wygładzony.

Nie usuwać gdy henna nie jest całkowicie zaschnięta. 48 h przed użyciem produktu należy wykonać test uczuleniowy.

Specyfikacja: 
 • Konsystencja: proszek
 • Okres ważności: 6 miesięcy od otwarcia
 • Skład pudełeczka: 3 saszetki po 1g, szpatułka, plastikowy kieliszek, pojemnik na przechowywanie henny

Kolor: Średni brąz

Instrukcja użycia: Jedna saszetka produktu (1g) jest przeznaczona na około 30-35 aplikacji. Zmieszać odrobinę pudru z wodą w miarce dołączonej do zestawu, aż do całkowitego rozpuszczenia. Porcje mieszania: Zmieszać niewielką ilość pudru z wodą w stosunku 1:2 (jedna porcja pudru, dwie porcje wody). Przed nałożeniem henny oczyścić skórę i brwi. Nałożyć przygotowaną hennę do brwi i pozostawić na kilka minut( w przypadku ciemnych lub siwych włosów pozostawić na dłużej lub powtórzyć nakładanie produktu). Po zabiegu należy oczyścić skórę oraz brwi za pomocą wacika kosmetycznego nasączonego wodą. *Otworzoną saszetkę przechowywać w pojemniku dołączonym do opakowania.

Środki bezpieczeństwa: 48h przed użyciem produktu należy wykonać test uczuleniowy. Produkt do zastosowania wyłącznie zewnętrznego. Produkt przeznaczony tylko do użytku profesjonalnego. Zawiera Parafenylenodiaminę oraz Hydrogen Peroxide. Unikać kontaktu z oczami, nosem, ustami oraz uszami (w przypadku kontaktu natychmiast spłukać wodą).

Próba uczuleniowa: usunąć bizuterię z twarzy. Wymieszać szczyptę henny z wodą ( w niemetalowej miseczce). Nanieść mieszaninę za pomocą patyczka/aplikatora kosmetycznego za uchem. Pozostawić produkt do wyschnięcia. Ponownie zastosować dwa lub trzy razy, pozwalając na wyschnięcie przed kolejnymi aplikacjami. Nie myć i nie dotykać przez 48h. Jeśli nie pojawiła się wysypka lub zaczerwienienie alergia/uczulenie na produkt nie wystąpiło.

Uwaga: Barwniki do włosów mogą powodować ciężkie reakcje alergiczne. Należy postępować zgodnie z instrukcją użycia. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 16 roku życia. Tymczasowe farbowanie henną może zwiększyć ryzyko alergii. Nie należy farbować włosów gdy skóra jest wrażliwa, podrażniona lub uszkodzona. Nie należy farbować rzęs. Przechowywać poza zasięgiem dzieci w chłodnym miejscu.

Polecamy również

Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Loading...