Dual system formy 10szt z podziałką budowa paznokci żel akryl

Dual system formy 10szt z podziałką budowa paznokci żel akryl

Producent:
Inny
Kod produktu:
0475-01
Ocena:
6,90 zł
Dostępny
Wysyłka od: 6,99 zł
Najnowsza metoda przedłużania paznokci. Formy są wielokrotnego zastosowania, z łatwością odklejają się od masy, dzięki elastycznemu tworzywu z którego są wykonane. Posiadają praktyczną kratownicę, która pozwala na regulowanie długości przedłużanych paznokci. Metoda Dual dia... Zobacz pełny opis
Podobne produkty:
Zadbaj o siebie teraz i zapłać za 21 dni!

Opis produktu

Najnowsza metoda przedłużania paznokci.

Formy są wielokrotnego zastosowania, z łatwością odklejają się od masy, dzięki elastycznemu tworzywu z którego są wykonane.

Posiadają praktyczną kratownicę, która pozwala na regulowanie długości przedłużanych paznokci.

Metoda Dual diametralnie odbiega od tradycyjnych metod modelowania paznokci żelem i akrylem, jest zdecydowanie łatwiejsza, znacznie skraca czas wykonania.

Opakowanie zawiera 10 sztuk form ( każdy rozmiar po 1 sztuk).

Pakowane w woreczek strunowy.

Rozmiar #1 jest największy,a rozmiar #10 najmniejszy.

Zastosowanie:

W metodzie tej nie nakładamy masy żelowej czy akrylowej bezpośrednio na paznokieć, a wypełniamy wnętrze tipsa-formy, po czym przykładamy i lekko przyciskamy do uprzednio przygotowanej naturalnej płytki paznokciowej. W przypadku akrylu czekamy, aż masa zastygnie samoczynnie, w przypadku żelu utwardzamy masę w lampie. Zdejmujemy tips-formę i opiłowujemy krawędzie gotowego paznokcia nadając mu właściwy kształt. Pozostawiamy powierzchnię w nienaruszonym stanie, gdyż jest ona już wyprofilowana i wygładzona dzięki formie.

Wybłyszczamy i zabezpieczamy powierzchnię powłoką UV lub żelem nawierzchniowym.

Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Polecamy również

Loading...