Lakiery hybrydowe termiczne

Sortuj

Kategorie

Cofnij do:Neonail

Filtry

Cena
Producenci
Pojemność (g/ml)
Kolor
Właściwości
Krycie
Wykończenie
Sortuj

LAKIERY HYBRYDOWE TERMICZNE NEONAIL

Lakiery hybrydowe Neonail już od dłuższego czasu cieszą się niesłabnącą popularnością. Jest to zasługa dobrze dopracowanej formuły oraz odpowiedniej gęstości. Ponadto możliwość wykonywania profesjonalnego manicure w domowym zaciszu to rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej kobiet. Lakiery hybrydowe to doskonała alternatywa dla zwykłych lakierów, które nie są tak wytrzymałe i trwałe.

Dłonie i paznokcie są swoistą wizytówką nas samych, warto więc zadbać o ich estetyczny wygląd. W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór lakierów oraz akcesoriów, dzięki którym wykonanie hybrydy na paznokciach jest niezwykle proste, a cały zabieg trwa krótko. Atrakcyjne ceny proponowanych przez nas produktów sprawiają, że wykonanie danego manicure staje się opłacalne, a nawet pozwala zaoszczędzić nieco pieniędzy.

Lakiery hybrydowe termiczne NeoNail

Obecnie coraz więcej kobiet sięga po termiczne lakiery hybrydowe. Charakteryzują się one tym, że zmieniają swoją barwę, reagując na temperaturę. Oznacza to, że odcień na naszych paznokciach, zależny jest od temperatury panującej w pomieszczeniu, w którym się aktualnie znajdujemy. Przykładowo, przebywając w domu nasze paznokcie mogą mieć delikatny odcień jasnego różu. Wychodząc jednak na zewnątrz, gdzie panuje minusowa temperatura, paznokcie zaczynają robić się intensywnie bordowe. Można więc powiedzieć, że jest to rozwiązanie dla wszystkich kobiet, które nie potrafią zdecydować się na jeden odcień lakiery do paznokci lub stają się szybko znudzone swoją stylizacją.

Jaki lakier termiczny NeoNail wybrać?

Wybór jednego lakieru termicznego od Neonail zdecydowanie nie należy do najłatwiejszych. Marka zadbała o duże zróżnicowanie kolorystyczne w całej kolekcji. Mamy tu do czynienia m.in. z odcieniami zieleni, różu, czerwieni oraz błękitu. Pamiętajmy, że każdy lakier to osobna kompozycja, która łączy ze sobą kilka zjawiskowych odcieni. Lakiery termiczne aplikuje się dokładnie w ten sam sposób, co dobrze nam znane lakiery hybrydowe czy też klasyczne lakiery do paznokci. Na odpowiednio przygotowaną płytkę paznokcia należy nałożyć bazę, a następnie - w zależności od poziomu krycia - jedną lub dwie warstwy lakieru termicznego oraz top. Po wykonaniu manicure możesz umieścić paznokcie pod strumieniem wody zimnej, a następnie ciepłej, aby zauważyć niezwykłe zmiany kolorów i ich przejścia, które towarzyszą zmianie temperatury.

Lakiery hybrydowe termiczne NeoNail w hurtowni La Diosa

Produkty dostępne w ofercie naszego sklepu charakteryzują się wysoką jakością oraz bezpiecznym i nieuczulającym składem. Bogata oferta produktów sprawia, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Niektóre z lakierów pozwalają nie tylko na dwa odcienie na paznokciach, ale w trakcie zmiany z jednego koloru na drugi występuje także trzeci, pośredni kolor. Lakiery termiczne mogą zawierać w sobie także brokat, co nada im jeszcze bardziej dekoracyjnego charakteru. Lakiery termiczne to tylko jeden z wielu rodzajów lakierów dostępnych w naszym sklepie. Przejrzyj naszą ofertę i przekonaj się sama!

Loading...