ZAUFANE OPINIE CENEO.PL

Cyrkonie na paznokciach

Za pomocą cyrkonii można tworzyć efektowne, błyszczące zdobienia, które przyciągają wzrok. Stosowane są głównie do stylizacji paznokci, ale nie jest to jednak ich jedyne zastosowanie. Z powodzeniem mogą być wykorzystywane (i bardzo często są) także do ozdabiania makijaży, tych na karnawałowe imprezy, a w szczególności na letnie festiwale. Cyrkonie mogą być także stosowane do dekorowania różnego rodzaju przedmiotów, na przykład ubrań, doniczek czy szkatułek. Przy zastosowaniu ogranicza nas tylko wyobraźnie, bo jest ich naprawdę wiele.

Kryształki swarovskiego na paznokcie

Cyrkonie występują w wielu rozmiarach i kolorach. Znajdziemy idealnie dopasowane kryształki do każdego zadania, dzięki tak szerokiemu wyborowi. Często kupowane są złote modele, ale najpopularniejszym modelem są cyrkonie srebrne, a także te opalizujące.  Oczywiście, w ofercie sklepów znajdziemy dosłownie każdy rozmiar, jakiego potrzebujemy i kolor jaki nam się zamarzy, od różu, przez zieleń, aż do czerni. Kupić możemy zarówno te malutkie, które są prawie tak drobne jak brokat, jak i bardzo duże cyrkonie.

Hybrydy z cyrkoniami

Mogą to być klasyczne, okrągłe cyrkonie, jak również serduszka, księżyce czy kwiatki. Do dyspozycji mamy także różne kształty. Cyrkonie kupić można w kółkach, w których znajdziemy różne wielkości, kształty bądź kolory pojedynczych opakowaniach, a także w malutkich opakowaniach. Tylko od naszych potrzeb, zależy to jaki rozmiar opakowania wybierzemy. Stylistki paznokci z pewnością docenią duże opakowania, ale już do własnego użytku z pewnością wystarczą te mniejsze.

Cyrkonie na paznokciach dobrej jakości

Cyrkonie znaleźć można w wielu sklepach i mimo, że z pozoru mogą one wyglądać podobnie, jednak po przyjrzeniu się, mogą okazać się diametralnie różne. Co ma na to wpływ? Przede wszystkim jakość wykonania cyrkonii. Tylko wtedy będą pięknie się błyszczeć, kiedy zostały one solidnie wykonane. W przeciwnym wypadku cyrkonie mogą matowieć oraz blednąć. Wysoka jakość produktu to także gwarancja, że wszystkie cyrkonie w opakowaniu będą tej samej wielkości oraz samego koloru. Niestety, można znaleźć egzemplarze, które różnią się od pozostałych, w słabszej jakości cyrkoniach. Warto zatem kupować od sprawdzonej już wcześniej firmy bądź przyjrzeć się wybranym cyrkoniom. W przypadku zakupów online, aby uniknąć przykrych niespodzianek, dobrze jest najpierw zapoznać się z opiniami innych osób.

Cyrkonie na paznokciach w sklepie kosmetycznym

Cyrkonie najlepiej jest wybierać te typowo kosmetyczne, ale można kupić je w wielu sklepach. Cyrkonie kupowane w drogeriach czy osiedlowych sklepach zwykle nie są najlepszej jakości, za to dobrym wyborem są sklepy internetowe, w których jest największy wybór każdego rodzaju produktów i są pewnej jakości. Warto także wziąć pod uwagę, że sklepy stacjonarne rzadko posiadają wybór rozmiarów cyrkonii i  pełną paletę barw. Sklepy internetowe pozwalają nam zaoszczędzić czas, który przeznaczylibyśmy na poszukiwania interesujących nas modeli w miejscowych sklepach i dają pewność, że bez problemu znajdziemy cyrkonie w każdym kolorze i wielkości.

Cyrkonie na paznokciach wzory

Ceny cyrkonii wahają się głównie w zależności od wielkości opakowania i producenta. Te większe zestawy mogą dochodzić nawet do kilkudziesięciu złotych, natomiast te mniejsze znajdziemy już w cenie niecałych dwóch złotych. Dodatkowo poszczególne modele mogą różnić się cenami w stosunku do koloru, wzory, czy wielkości danych cyrkonii. Miejsce zakupu, także jest czynnikiem, który wpływa na cenę jaka jest nam proponowana. Sklepy internetowe zwykle mają znacznie niższą cenę za oferowany produkt, niż stacjonarne sklepy. Można zakupić cyrkonie w bardzo korzystnych cenach, dzięki temu, że sklep prowadzące sprzedaż online często organizują promocje.
 

 

PODKATEGORIE

FILTRY WYSZUKIWANIA

Menu