ZAUFANE OPINIE CENEO.PL

BAZA I TOP MYLAQ

Zastanawiasz się, w jaki sposób zwiększyć szanse na stworzenie idealnego, trwałego manicure hybrydowego? Cały sekret tkwi w prawidłowo przygotowanej płytce paznokcia. Aby tego dokonać, należy zwrócić szczególną uwagę na bazę oraz top do paznokci. Te dwa produkty odpowiadają za wytrzymałość, jakość oraz żywotność naszej stylizacji hybrydowej. Marka kosmetyczna MyLaQ stworzyła produkty o nowej, innowacyjnej formule pozwalającej na stworzenie wymarzonego manicure hybrydowego. Dzięki nim możesz mieć pewność, że Twoje paznokcie zawsze będą wyglądać pięknie, kobieco i zachwycająco!

Baza MyLaQ

Baza hybrydowa jest podstawowym elementem podczas wykonywania manicure, jak i pedicure hybrydowego. Jej główną ideą jest zwiększenie przyczepności lakieru hybrydowego do naszej płytki paznokcia co sprawi, że całość będzie mogła utrzymać się nawet do 4 tygodni. Bazę należy zaaplikować na przygotowaną wcześniej płytkę paznokcia, która została pozbawiona wszelkich skórek i nabłonków. Jedna, cienka warstwa produktu absolutnie wystarczy, aby wzmocnić i odżywić paznokcie, a także, aby zwiększyć ich przyczepność. Kolejnym krokiem jest aplikacja wybranego przez siebie lakieru hybrydowego. Pamiętaj, aby przykładać dużą wagę do ilości nakładanego produktu. Jedna warstwa całkowicie wystarczy, by spełnić swoje zadanie. W przypadku nałożenia zbyt dużej ilości produktu może dojść do zapowietrzenia, odprysków oraz odchodzenia produktu od płytki paznokcia. Marka MyLaQ wyprodukowała gęste bazy do paznokci o całkowicie nowej formule. Każda z nich posiada bardzo delikatny i bezpieczny skład, który w żaden sposób nie uczuli, ani nie podrażni skóry Twoich dłoni i paznokci.

Top MyLaQ

Ostatnim krokiem podczas wykonywania manicure hybrydowego jest aplikacja topu do paznokci, który w zależności od indywidualnych preferencji może nadać lśniącego bądź matowego wykończenia Twoim paznokciom. Produkt ten ma za zadanie wzmocnić oraz ochronić Twój manicure hybrydowy. Dzięki niemu możesz mieć pewność, że Twoja stylizacja hybrydowa nie ulegnie jakiemukolwiek uszkodzeniu. Nasza hurtownia kosmetyczna La Diosa posiada w swojej ofercie topy do paznokci marki MyLaQ, które charakteryzują się bardzo wysoką jakością. Dodatkowo nie posiadają one warstwy dyspersyjnej, a więc nie wymagają stosowania cleanera. Brzmi całkiem fajnie, prawda? Sprawdź naszą ofertę i wybierz coś dla siebie!

PODKATEGORIE

FILTRY WYSZUKIWANIA
Filtr
Włączone filtry:
    Pojemność
    Rodzaj lakieru

    Nie ma produktów w tej kategorii

    Menu