Pochłaniacze pyłu

Sortuj

Kategorie

Cofnij do:Urządzenia

Filtry

Cena
Producenci
Moc (W)
Sortuj

Pochłaniacze pyłu do paznokci

Pochłaniacze pyłu to jedno z najpraktyczniejszych urządzeń w gabinetach kosmetycznych jak i do pracy w domu. Pochłaniacz pyłu warto posiadać ze względu na to, że podczas piłowania hybryd, paznokci żelowych bądź akrylowych powstający pył unosi się w powietrze. Jest on szczególnym zagrożeniem dla osób, które mają z nim na co dzień do czynienia. Wówczas, gdy trafia do naszych płuc, może skutkować zmianami alergicznymi, astmą oskrzelową bądź nawet pylicą. Poza tym piłowany pył dokłada nam sprzątania na koniec dnia, osiadając się na każdym możliwym miejscu - meblach, ubraniach, włosach i naszej skórze, co wygląda nieestetycznie. Pochłaniacz pyłu bez wytwarzającego zbędnego hałasu potrafi pochłonąć nawet do 99% pyłów i mało który gabinet kosmetyczny może się bez niego obejść. 

Pochłaniacz pyłu do paznokci - jak wygląda?

Pochłaniacz składa się z:
- przewodu zasilającego,
- bezpiecznika,
- włącznika,
- wiatraku - może być jedno, dwu bądź trzy wiatrakowy,
- woreczka znajdującego się z tyłu, który zbiera pył w jedno miejsce,
- eleganckiego designu - piankowe podbicie daje przyjemność w dotyku, obicie materiałem skóropodobnym,
- silikonowej nóżki, zapobiegające przesuwaniu się pochłaniacza,
- gwarancji, która pozwala na pewność w użytkowaniu bez obawy nagłego zepsucia się i konieczności wydychania szkodliwego pyłu.

Pochłaniacz do paznokci - Dlaczego warto go posiadać?

- Posiada otwór ssący, z wysoką mocą na tyle, że nie pozwala mikro drobinką dostać się do obiegu powietrza.
- Jest lekki.
- Wyjątkowa wielkość, jest wprost proporcjonalny do potrzeby i nie zajmuje dużo miejsca.
- Możliwość samodzielnego czyszczenia wentylatora, pomaga utrzymać urządzenie w czystości i estetycznym wyglądzie. A co za tym idzie, jego żywotność zostaje przedłużona.
- Łatwość w demontażu maskownic, co ułatwia każdej stylistce samodzielne czyszczenie wentylatora.
Dwa wentylatory ułatwiają pracę na paznokciach klientki oraz gwarantują większą wygodę.
- Brak przerw pomiędzy wentylatorami zwiększa wydajność wchłaniania
- Stabilizowany zasilacz o niskim napięciu
- Wymienne woreczki na pył, pomagają utrzymać urządzenie dłużej przy pracy
- Ładny design, pozwala dopasować urządzenie idealnie do naszego miejsca pracy.
Pochłaniacz posiada regulację mocy - jest to ulepszenie przedmiotu, a także praktyczne rozwiązanie.
Pochłaniacze posiadają dwa tryby; 3/4 mocy, a także pełna moc. Włącznik zamontowany przy pochłaniaczu posiada regulację mocy: 0,1,2
- Pył momentalnie wpada do woreczka, nie zostawiając po sobie śladu ani w otoczeniu, ani na płucach.
- Posiada cicho pracujące silniki.
- Wysokiej jakości produkt.
- Pełni rolę podpórki na dłonie.

Jaki pochłaniacz pyłu do paznokci wybrać?

Jak wybrać pochłaniacz, który będzie dobry? Rynek rozwija się w szybkim tempie, możliwości jest mnóstwo. Dlatego przede wszystkim przy wyborze warto zwrócić uwagę na wiatraki.
W przypadku małego otworu warto pamiętać, że miejsce pochłaniania pyłu jest punktowe. W przypadku jedno wiatrakowego pochłaniacza pyłu warto zwrócić uwagę na powierzchnię wiatraku. Dlatego, najlepszym rozwiązaniem są pochłaniacze do pyłu dwu lub trzy wiatrakowe. Dla bezpieczeństwa, musimy skupiać paznokcie i dłonie w określonym punkcie. 

-Posiadanie przełączników - możemy wtedy regulować moc - wiatrak może chodzić szybciej lub wolniej, gdy są dwa przełączniki; Często jest to przydatne, ponieważ czasem, ścieramy tylko pewne efekty bądź pyłki na paznokciu, a czasem piłujemy paznokcie i potrzebujemy, większej mocy.

Prostota wykonania - najlepszy pochłaniacz pyłu to prosty i klasyczny model, bez skomplikowanych elementów. Nie może być zbyt skomplikowanie wykonany, ponieważ wszystkie gadżety to element, który może szybciej się popsuć. Jego zadaniem jest pochłanianie szkodliwych elementów, a designerski wygląd, w tym przypadku, jest bezsensowny.

Powłoka, którą jest pokryty nasz pochłaniacz, musi być prosta w dezynfekcji i łatwo ścieralna.
Materiał powinien być wykonany z tworzywa, o które będzie łatwo zadbać i wyczyścić.

Pochłaniacz pyłu

Podsumowując - pochłaniacz pyłu jest jednym z najpraktyczniejszych urządzeń, podczas tworzenia paznokci, ponieważ bardzo ułatwia tą pracę. Cichy sprzęt pochłaniający praktycznie wszystkie powstałe szkodliwe pyłki, które nie drażnią nas osadzając się naokoło. Wyjątkowy, praktyczny wygląd, szybkie i skuteczne dbanie o sprzęt dzięki powłoce łatwo ścieralnej i wymiennym woreczkom. Pełniący funkcję podkładki pod dłoń, a także dodatkowego elementu wizualnego dla naszego miejsca pracy, co wpływa na mniejsze zmęczenie, po zakończonej pracy. To właśnie największe zalety, które zachęcają do nabycia tego niezbędnika z naszej kolekcji, dostępnej w sklepie La diosa. Przy zakupie warto pamiętać, że przede wszystkim inwestujemy w nasze zdrowie, nie tylko w dobry sprzęt. Nasz pochłaniacz pyłu manicure to najwyższa jakość dostępna na rynku. W naszej ofercie sklepu kosmetycznego znajdziesz także pochłaniacz pyłu do zabudowy.

W naszym sklepie stawiamy na profesjonalną obsługę i najwyższą jakość. Prowadzimy wysokiej klasy sprzedaż detaliczną i hurtową kosmetyków oraz akcesoriów i urządzeń kosmetycznych do manicure i pedicure. Z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze i zakupie. Nasz wykwalifikowany zespół posiada wiedzę z zakresu posiadanego i sprzedawanego asortymentu. Zadzwoń bądź napisz, a postaramy się skutecznie doradzić Ci wybór odpowiedniego pochłaniaczu do pyłu albo innego urządzenia, którego aktualnie potrzebujesz.

Loading...