Żele do zdobień

Filtry

Cena
Producenci
Pojemność (g/ml)
Kolor
Krycie

ŻELE DO ZDOBIEŃ

Chcąc osiągnąć piękny i niepowtarzalny manicure bądź pedicure hybrydowy sięgamy po produkty, które nadają pewnego rodzaju innowacji i elementu zaskoczenia naszej stylizacji. Do takich produktów należą m.in. kolorowe żele do zdobień nadające się rewelacyjne zarówno do zdobień strukturalnych, wypukłych, jak i do zdobień ombre. Dzięki ich szerokiej gamie kolorystycznej możesz stworzyć niepowtarzalne wzory na swoich paznokciach bez konieczności wychodzenia z domu i ponoszenia zbędnych kosztów u kosmetyczki. W naszej hurtowni kosmetycznej można wyróżnić kilka rodzajów żelów do zdobień w bardzo atrakcyjnych cenach. Należą do nich: paint gel, plasteliny 3D oraz spider gel. Każdy z nich jest na swój sposób wyjątkowy i niepowtarzalny a zastosowanie ich w swojej stylizacji gwarantuje wspaniały efekt.

Paint gel

Paint gel jest żelem do zdobień o konsystencji przypominającej do złudzenia konsystencje farbki akrylowej. Posiada odpowiednią gęstość, dzięki której nie rozpływa się podczas aplikacji na płytkę paznokcia w związku z czym możesz na spokojnie oddać się w całości swojej wizji dotyczącej danej stylizacji. Paint gel pozostawia lepką warstwę dyspersyjną co jest bardzo istotnym elementem w momencie kiedy np. decydujemy się na zastosowanie folii transferowej. W takiej sytuacji mamy pewność, że folia idealnie odciśnie się na płytce paznokcia. Paint gel jest również idealną propozycją w przypadku drobnych i precyzyjnych zdobień na paznokciach. Jeżeli zastanawiałaś się, w jaki sposób wykonać zawijaski, ornamenty bądź cienkie i delikatnie linie to ten produkt jest czymś na co powinnaś zwrócić swoją uwagę!

Plasteliny 3D

Swoją specyficzną konsystencją oraz wyglądem do złudzenia przypomina dobrze już wszystkim znaną plasteline dla dzieci jednak w rzeczywistości spełnia ona nieco inne zadanie. Została stworzona z myślą o kobietach marzących o koronkowych, misternych bądź ażurowych wzorach na swoich paznokciach. Jak wiemy stworzenie wypukłych zdobień na płytce paznokcia nie jest możliwe do osiągnięcia przy pomocy zwyczajnych pyłków, płatków bądź innych tego typu produktów. Na szczęście dzięki plastelinom 3D ta czynność stała się o wiele prostsza niż mogłoby się to wydać. Wystarczy ją delikatnie rozgrzać między palcami, aby nadać jej większej plastyczności, a następnie nałożyć na dany paznokieć i przy pomocy patyczka stworzyć najróżniejsze wzory, na jakie mamy ochotę.

Spider gel

Jak sama nazwa wskazuje, spider gel jest żelem tworzącym cieniutkie paseczki przypominające pajęczynę. Brzmi interesująco, prawda? Dzięki takiemu efektowi możemy stworzyć wiele różnorodnych zdobień dopasowujących się zarówno do eleganckich, jak i imprezowych stylizacji hybrydowych. W naszej hurtowni kosmetycznej znajdziesz wiele, różniących się od siebie nawzajem żeli nadających pajęczynkowy efekt niezależnie od koloru ani marki, którą preferujesz. Poza tym możesz go również wykorzystać do zdobień ornamentowych. Gwarantujemy Ci, że taką stylizacją zrobisz furorę wśród znajomych!

Loading...