Bazy / Topy

Sortuj

Kategorie

Cofnij do:PALU

Filtry

Cena
Producenci
Pojemność (g/ml)
Kolor
Właściwości
Krycie
Wykończenie
Sortuj

BAZA I TOP DO PAZNOKCI PALU

Znasz to uczucie, kiedy po kilku dniach od wykonania manicure lub pedicure hybrydowego, lakier na Twoich paznokciach zaczyna się kruszyć, rozwarstwiać lub odchodzić? Problem może polegać w źle dobranym topie, bądź w bazie do paznokci. Warto wiedzieć, że te dwa produkty stanowią fundamentalną część stylizacji hybrydowej. To od nich w głównej mierze zależy, czy dany manicure będzie wyglądał ładnie i schludnie oraz, czy utrzyma się do kilku tygodni, a może do kilku dni. Wybór produktów do paznokci nie należy do najprostszych. Jest to spowodowane dużą ilością rodzajów poszczególnych kosmetyków, przez co duża część kobiet nie wie, który z nich rzeczywiście wart jest swojej ceny. Mam dla Ciebie pewne ułatwienie. Nasza hurtownia kosmetyczna La Diosa stawia przede wszystkim na jakość. W związku z tym od niedawna w naszej ofercie dostępne są produkty marki Palu, z którymi zdecydowanie powinnaś się zapoznać!

Baza do paznokci

Do jednych z podstawowych kroków podczas wykonywania manicure lub pedicure hybrydowego należy aplikacja bazy hybrydowej. Do czego służy oraz dlaczego jest ona aż tak ważna? Otóż baza stanowi pewnego rodzaju fundament dla pozostałych produktów. Dzięki niej możemy zwiększyć przyczepność płytki paznokcia co sprawi, że reszta produktów dużo łatwiej i szybciej zespoi się z naszymi paznokciami. Dobra baza hybrydowa to również gwarancja długotrwałego i niezniszczalnego efektu. Marka Palu oferuje szereg baz kauczukowych w wielu odsłonach kolorystycznych. Bazy kauczukowe wzmacniają, nadbudowują, a nawet przedłużają paznokcie. Są świetną opcją dla osób z delikatną i kruchą płytką paznokcia. Kolorowa baza do paznokci jest idealną alternatywą dla wszystkich kobiet pragnących szybkich, lecz efektownych rozwiązań. Przy tego typu produkcie nie musimy nakładać już pozostałych produktów do manicure hybrydowego, takich jak lakier do paznokci, czy też top. Jedna lub dwie warstwy bazy w dowolnym odcieniu gwarantuje już zjawiskowy i niezwykle kobiecy efekt!

Top do paznokci

Kolejnym, równie ważnym krokiem, dzięki któremu możemy cieszyć się pięknym manicure hybrydowym nawet do 4 tygodni jest top do paznokci. Jest to produkt, który należy zaaplikować na skończoną już stylizację hybrydową. Jedna, cienka warstwa w zupełności wystarczy, aby dokładnie pokryć płytkę paznokcia oraz nadać mu lśniącego bądź matowego wykończenia. Marka Palu stworzyła bogatą kolekcję topów do paznokci. Znajdziemy tutaj produkt nadający lśniące oraz matowe wykończenie, jak również topy zawierające kolorowe, lśniące drobinki, które emitują rozgwieżdżone niebo. Możliwości do stworzenia stylizacji hybrydowych jest naprawdę bardzo dużo. Wystarczy odrobina kreatywności oraz odwagi, aby stworzyć coś, co oczaruje wszystkich znajomych!

Palu - długotrwały i zadowalający efekt!

Jak sama widzisz, produkty Palu charakteryzują się nieprzeciętną formułą, bardzo dobrym i delikatnym składem, jak również ogromną paletą kolorystyczną. Marka dokładnie zadbała o to, aby baza oraz top do paznokci, które oferuje, spełniała oczekiwania każdej z nas. Produkty są dobrze napigmentowane, a ich średnia gęstość sprawia, że już po aplikacji pierwszej warstwy, nasze paznokcie wyglądają estetycznie, schludnie i świeżo. Przejrzyj ofertę naszej hurtowni i wypróbuj fenomenalne produkty od Palu!

Loading...