ZAUFANE OPINIE CENEO.PL

Kleje

Cofnij do: AKCESORIA
  Producenci
  Cena
  Pojemność (g/ml)
  Filtruj
  • -27%
   KLEJ 7g z pędzelkiem do tipsów

  Klej do paznokci

  Jakość manicure wykonanego metodą żelową lub akrylową zależy w dużej mierze od jakości samego kleju. To on stanowi tu "rusztowanie" dla pozostałych warstw, łącząc bowiem naturalną płytkę paznokcia z tipsem. Bardzo ważne jest więc to, by łączenie nie wpływało negatywnie na stan paznokci i było jednocześnie mocne. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wysokiej jakości kleje, również w zestawach z tipsami, które zminimalizują mechaniczne uszkodzenia płytki oraz pozytywnie wpłyną na trwałość manicure. Świetnie sprawdzą się zarówno przy aplikacji tipsów z gotowymi zdobieniami, jak i w przypadku przedłużeń wykonywanych metodą akrylową, jak i żelową.

  Klej do folii transferowej

  W przypadku wykonywania manicure na tipsie to on, a nie żel czy akryl, bezpośrednio przylega do paznokcia. Stąd też bardzo ważne jest wytrzymałe wiązanie, dzięki któremu wykonane z tworzywa sztucznego tipsy nie będą odklejać się od płytki. Jednocześnie klej do paznokci nie może powodować rozwarstwania się paznokci, co jest częstym problemem w przypadku niskiej jakości klejów. Przy wykonywaniu manicure z wykorzystaniem samoprzylepnych szablonów podstawą przedłużenia jest sam żel lub akryl, który po utwardzeniu tworzy wytrzymałą warstwę. Oba preparaty bardzo dobrze przylegają do przygotowanej wcześniej płytki paznokcia, co zapewnia dużą trwałość i zapobiega odklejaniu się zdobienia. Dobry klej do paznokci musi być więc nie tylko mocny, ale również bezpieczny dla naturalnej płytki.

  Zestawy z klejem do paznokci

  W ofercie sklepu LaDiosa znajdą Państwo nie tylko sam klej, ale również zestawy z klejem i tipsami. Wszystkie zestawy zostały stworzone z myślą o tym, by zapewnić maksymalną przyczepność i trwałość, przez których brak coraz więcej osób rezygnuje z wykonywania zdobień na tipsach. Są one przeznaczone przede wszystkim dla osób początkujących, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wykonywaniem manicure tą metodą. Wybierając zestaw mają oni szansę nabyć wszystkie niezbędne produkty w okazyjnej cenie i bez obaw o to, że nie będą one ze sobą współgrać. To również świetny sposób na uzupełnienie swojego asortymentu akcesoriów do paznokci

  Klej do tipsów

  Nasze kleje i zestawy z tipsami są doskonałym wyborem zarówno dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z manicure, jak i profesjonalnych stylistek. Wykonywanie przedłużenia na tipsie jest powszechnie uznawane za łatwiejsze i bardziej intuicyjne od tego z wykorzystaniem z szablonu, dzięki czemu stanowi dobry wybór dla amatorów. W takim przypadku sam tips nadaje paznokciowi pewien kształt, który później możemy podkreślić podczas piłowania - stylista nie musi bowiem wykazywać się zdolnościami formowania żelu bądź akrylu za pomocą pędzelka.

  Folia transferowa jak nakładać

  Choć wciąż niezbędne i pożądane jest podkreślenie krzywej C, jest to o wiele łatwiejsze i bardziej intuicyjne niż w przypadku wykonywania przedłużenia na szablonie. Ze względu na tę zaletę z tipsów chętnie korzystają osoby początkujące, które dopiero poznają tajniki metodyakrylowej i żelowej.

  Jak aplikować klej do tipsów?

  Aplikacja kleju do tipsów wydaje się wyjątkowo prostym procesem, w rzeczywistości nie do końca tak jest. Dzieje się tak głównie wtedy, gdy nie mieli Państwo wcześniej do czynienia z naklejaniem tipsów – wydzielenie odpowiedniej ilości kleju początkowo nie jest łatwe. Jak odpowiednio aplikować klej do tipsów? Przede wszystkim nakładamy go wyłącznie na kieszonkę (zagłębienie, w którym tips przylega do pazokcia), a nie całą długość przedłużenia. Warto przyklejać tipsy pod kątem 45 stopni, aby uniknąć rozlania się zbyt dużej ilości kleju na skórki. Zwiększa to również precyzję i umożliwia dokładne przyklejenie przedłużenia do naturalnej płytki pazokcia. Dzięki temu w łatwy sposób usuniemy nadmiar kleju jeszcze przed jego zaschnięciem, zapobiegając rozlaniu się go na skórkach. Mogłeś nas znaleźć szukając: klej do paznokciklej do tipsów, mocny klej do paznokci.

  Menu

  Lewo
  Prawo