ZAUFANE OPINIE CENEO.PL

Patyczki

Cofnij do: AKCESORIA
  Producenci
  Cena
  Filtruj
  • PATYCZKI DREWNIANE DWUSTRONNE

  Patyczki do paznokci

  Wielozadaniowy niezbędnik dla każdej kobiety i mężczyzny dbającego o paznokcie - patyczki do manicurePatyczki to niezbędny produkt w kosmetyczce każdej kobiety, ale nie tylko, ponieważ coraz częściej również panowie dbają, by mieć o zadbane, dobrze się prezentujące paznokcie. Niezastąpione są także w salonach profesjonalnych i gabinetach kosmetycznych. Proste i poręczne, mają wiele zastosowań, dzięki czemu ułatwiają codzienną pracę. Są niezastąpione przy czynnościach takich jak:

  • precyzyjne wykonywanie ozdób i wzorów na paznokciach
  • delikatne zdejmowanie lakieru hybrydowego i żelowego
  • odsuwanie skórek jako przygotowanie do ich wycięcia w manicure i pedicure
  • delikatne usuwanie skórek w manicure/pedicure biologicznym (metoda bez wycinania skórek)
  • dokładne oczyszczanie powierzchni pod płytką paznokcia również z pozostałości po spiłowywaniu płytki
  • niezastąpiona pomoc przy drobnych poprawkach podczas malowania paznokci w manicure i pedicure

  Patyczki do manicure - drewniane patyczki

  Patyczki cechują się wysokiej jakości wykonaniem, dzięki temu są odpowiednio twarde i trwałe. Zależnie od wariantu patyczki wykonano z wysokiej jakości drzewa pomarańczowego lub różanego. Nie rozwarstwiają się, co jest bardzo ważne przy ich używaniu. Zwarta budowa i twardość są szczególnie ważne przy wykonywaniu precyzyjnych zdobień i wzorów. Nie stanowią też obciążenia dla środowiska nawet jeśli używane są jednorazowo. Naturalny materiał zapewnia również ekologiczność i wyklucza wszelkie reakcje alergiczne. Ułatwienie codziennej pracy Długość patyczków czyli 115 mm jest długością bardzo poręczna i ułatwiającą pracę Dzięki tak szerokiej ofercie możemy najlepiej dopasować wybór do naszych potrzeb. Do wyboru mamy kilka wersji pakowania: dwadzieścia, dwadzieścia pięć, pięćdziesiąt, sto oraz wyjątkowy i ekonomiczny multi-pack aż tysiąca sztuk - idealny do dużych salonów kosmetycznych.

  Patyczki drewniane do paznokci

  W każdej z wersji patyczki mają dwie różne końcówki – wąską i szeroką. Wąska o stożkowym kształcie to wspaniałe i poręczne narzędzie do poprawek w manicure i pedicure, czyszczeniu powierzchni pod paznokciem oraz wykonywaniu zdobień. Rysowanie wzorów czy naklejanie ozdób staje się dzięki temu o wiele prostsze i szybsze. Szerokie, płaskie radełko idealnie nadaje się do odsuwania, a nawet usuwania skórek (w manicure i pedicure biologicznym lub w przypadku delikatnych skórek, jeśli nie chcemy wycinaniem mechanicznym pobudzać ich do wzrostu). Sprawdza się podczas  zdejmowaniu lakieru przy usuwaniu manicure i pedicure hybrydowego, akrylowego lub żelowego.  Stanowi to podstawowy wymóg w salonach kosmetycznych. Dzięki atrakcyjnej cenie i dużej ilości patyczków w opakowaniu, mogą być one stosowane jednorazowo, a więc ich użycie jest bardzo higienicznie.

  Patyczki drewniane do manicure

  Jak używać patyczków? Płaska końcówa patyczka przyda się, jeśli używamy patyczka do usuwania skórek, ale musimy pamiętać o wcześniejszym namoczeniu dłoni lub stóp w ciepłej wodzie z dodatkiem mydła. By skórki były bardziej miękkie i podatne, można również posmarować skórki żelem do ich usuwania. Następnie należy delikatnie odsunąć skórki za pomocą płaskiej strony patyczka. Zależnie od preferowanej metody, skórki można wyciąć za pomocą cążek lub delikatnie usunąć pocierając je tą samą, płaską stroną patyczka. Szeroka strona patyczka jest bardzo pomocna również przy zdejmowaniu manicure i pedicure hybrydowego czy żelowego. Po przygotowaniu paznokci do zdjęcia lakieru, płaska końcówka patyczka pomaga w prosty sposób podważyć i usunąć jego warstwę. Pamiętajmy, by robić to delikatnie i nie uszkodzić płytki paznokcia. 

  Stożkowa końcówka patyczka

  Przy zdobieniu paznokci wąska końcówka patyczka w prosty sposób ułatwia malowanie wzorów, nakładanie cyrkonii i innych drobnych ozdób czy wzorów. Przy wykonywaniu manicure i pedicure wąska strona patyczka pięknie oczyści nam powierzchnię pod płytką paznokciową. Jest też tak precyzyjna, że wspaniale sprawdzi się przy naprawianiu drobnych niedociągnięć przy malowaniu paznokci – usuwaniu lakieru, który wyszedł poza obręb płytki.

   

  Menu

  Lewo
  Prawo