Opis produktu
Victoria Vynn MASTER GEL 13 Rose Shine
Victoria Vynn MASTER GEL 13 Rose Shine to niezwykle efektowny akrylożel w ciepłym odcieniu różu z migoczącymi różowo-złotymi drobinami. To idealna propozycja dla miłośniczek stylizacji z nutą blasku – doskonale sprawdzi się w manicure i pedicure ślubnym, a także w subtelnych babyboomerach i frenchach konstrukcyjnych. Jego unikalny kolor w połączeniu z połyskującymi drobinkami tworzy elegancką i kobiecą stylizację o wyjątkowym wykończeniu.
Produkt należy do innowacyjnego systemu MASTER GEL – trójfazowego rozwiązania (baza – akrylożel – top), które łączy w sobie wytrzymałość akrylu z elastycznością żelu. Dzięki bardzo gęstej, niepoziomującej się konsystencji, MASTER GEL 13 Rose Shine nie spływa i nie zastyga w trakcie pracy, co daje pełną kontrolę i komfort aplikacji. Jest odpowiedni do każdej płytki paznokcia, zarówno naturalnej, jak i przedłużanej.
Produkt gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo pracy – nie wydziela drażniącego zapachu, nie pyli się podczas piłowania i nie powoduje uczucia pieczenia. Sprawdza się również przy tworzeniu trójwymiarowych zdobień i stylizacji o podwyższonym poziomie estetyki.
Cechy charakterystyczne:
- Ciepły róż z różowo-złotymi drobinami
- Efekt połysku – idealny na ślub, babyboomer, french konstrukcyjny
- Stabilna, bardzo gęsta konsystencja
- Nie spływa i nie poziomuje się
- Nie zastyga w trakcie modelowania
- Brak drażniącego zapachu
- Brak pyłu przy opracowywaniu
- Zminimalizowane uczucie pieczenia
- Kompatybilny z każdą płytką paznokcia
- Do zdobień 3D i klasycznych stylizacji
Kolor: Rose Shine
Ilość: 1 szt.
Pojemność: 60 ml
Krycie: Pół-transparentne
Wykończenie: Brokatowe
Warstwa dyspersyjna: tak
Rozpuszczalność w acetonie: tak
Czas utwardzania: LED 48W – 60 sekund, UV 36W – 120–180 sekund
Sposób użycia: Na odpowiednio przygotowaną płytkę paznokcia nałóż cienką warstwę bazy i utwardź w lampie. Następnie, przy użyciu szpatułki, nałóż MASTER GEL 13 Rose Shine i uformuj paznokieć pędzelkiem zwilżonym w liquidzie. Po nadaniu pożądanego kształtu, utwardź produkt w lampie LED przez 60 sekund lub UV przez 120–180 sekund. Opracuj pilnikiem i zabezpiecz topem.
Skład produktu: ACRYLATES COPOLYMER, POLYMETHYL METHACRYLATE, DI-HEMA TRIMETHYLHEXYL DICARBAMATE, GLYCERYL ACRYLATE/ACRYLIC ACID COPOLYMER, SILICA, DIMETHICONE [+/-] MICA, CI 77891, CI 15850, CI 77492, CI 77007, CI 77742.
Informacje o produkcie/producencie
Kraj producenta
Polska
Pełna nazwa producenta lub importera
VYNN GROUP Sp. z o.o.
Dokładny adres siedziby firmy, adres e-mail do kontaktu
Żwirowa 18, 05-506 Wilcza Góra
mail: [email protected]
Informacje o bezpieczeństwie
Ostrzeżenia:
- nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu
- chronić przed dziećmi
- unikać kontaktu ze skórą lub z oczami
- w przypadku pojawienia się reakcji niepożądanych (np. zaczerwienienie, uczucie swędzenia lub pieczenia), należy przerwać stosowanie produktu
Polecamy również